Rok:

Robot Astorino wspiera edukację w krośnieńskim "Elektryku"

Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie, znany od lat jako "Elektryk, zyskał narzędzie do nowoczesnej edukacji zawodowej.  

czytaj więcej

Wszystkie technologie od ASTOR na Warsaw Industry Week 2023

ASTOR, czołowy dostawca inteligentnych technologii dla przemysłu, zaprasza na targi WIW 2023, które odbędą się w dniach 24-26 października w Nadarzynie.  

czytaj więcej

ASTOR i AGH w Krakowie z umową o współpracy. Biznes dla nauki – nauka dla biznesu

28 września br. Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie oraz firma ASTOR podpisały umowę o współpracy. To przykład budowania synergii między biznesem a środowiskiem naukowym.   

czytaj więcej

Wyróżnienie w konkursie CFO Roku 2023 dla CFO ASTOR

22 września br. w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Konkursu CFO Roku 2023. Decyzją  konkursowego Jury wyróżniono Michała Wojtulewicza, wiceprezesa  ds. finansowych w ASTOR.  

czytaj więcej

Dni Otwarte ASTOR 2023. Roboty i wiele więcej

Dni Otwarte ASTOR edycja 2023 odbędą się w dniach 7-8 października. W gościnne progi tym razem zapraszają dwa krakowskie robotowe centra ASTOR: Robotics Center i Intralogistic Center.

czytaj więcej

Jak skopiować fabrykę, czyli cyfrowy bliźniak 4.0 w białej księdze od ASTOR

„Cyfrowy bliźniak 4.0. Jak budować cyfrowe bazy wiedzy w przemyśle”  to najnowsza, czwarta już, publikacja ASTOR w nurcie Przemysłu 4.0.

czytaj więcej

Zespół Szkół im. Świętej Jadwigi Królowej w Żegocinie rozpoczyna partnerską współpracę z ASTOR

Umowę w imieniu Szkoły podpisała Katarzyna Sutor, dyrektor Zespołu Szkół w Żegocinie, a w imieniu firmy ASTOR - Małgorzata Hadwiczak, lider ds. edukacji 4.0 i dyrektor oddziału ASTOR Katowice.

czytaj więcej

ASTOR w gronie Best Managed Companies wg Deloitte

ASTOR został laureatem drugiej edycji plebiscytu dla firm prywatnych Best Managed Companies Poland, organizowanego przez firmę doradczą Deloitte.

czytaj więcej

ASTOR Ambasadorem Polskiej Gospodarki w kategorii Kreator Rozwiązań XXI w.

25 maja 2023 r. w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w organizowanym przez Business Centre Club konkursie Ambasador Polskiej Gospodarki. ASTOR został jego laureatem w kategorii Kreator Rozwiązań XXI w.

czytaj więcej

ASTOR wśród laureatów prestiżowego konkursu Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2023

25 maja 2023, Instytut Great Place To Work ogłosił listę Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2023. ASTOR, w kategorii firm zatrudniających poniżej 500 osób, znalazł się na 14 miejscu.

czytaj więcej

ASTOR i InterMarium wspólnie dla rozwoju inteligentnej intralogistyki

11 maja br. w ASTOR Innovation Room w Krakowie, firmy ASTOR oraz InterMarium podpisały list intencyjny o wzajemnej współpracy w zakresie przygotowania modeli symulacyjnych.

czytaj więcej

Jubileusz 35-lecia ASTOR w duchu wolności i odpowiedzialności

Wolność i odpowiedzialność wyzwala innowacyjność – mówił Stefan Życzkowski – współzałożyciel i wieloletni prezes ASTOR, podczas jubileuszowej gali, która miała miejsce 22 kwietnia 2023 w Operze Krakowskiej.

czytaj więcej

Coboty od Kawasaki Robotics - nowość w ofercie ASTOR

W 2023 wprowadzamy do oferty rozwiązania z zakresu cobotyki.

czytaj więcej

CKPiDN w Mielcu: innowacyjne metody nauczania w klasach o profilu technik robotyk, z robotami Astorino

Od 2022 roku mieleccy uczniowie mają możliwość innowacyjnej nauki robotyki przemysłowej z robotami edukacyjnymi Astorino. Placówka zakupiła na ten cel 4 roboty.

czytaj więcej

ASTOR z certyfikatem Great Place to Work i zaufaniem na poziomie Great

Otrzymany z początkiem stycznia 2023 raport z wynikami badania przeprowadzanego przez Instytut Great Place to Work Polska potwierdza, że ASTOR jest świetnym miejscem pracy.

czytaj więcej

ASTOR podsumował 2,5 roku współpracy sponsorskiej z Wisłą Kraków

W grudniu 2022 roku, ASTOR podsumował 2,5 roku współpracy sponsorskiej z Białą Gwiazdą.

czytaj więcej

Robot edukacyjny Astorino do nauki robotyki przemysłowej - polski produkt firmy ASTOR w światowej dystrybucji koncernu Kawasaki Robotics.

W dn. 23.11.2022 została podpisana oficjalna umowa o dystrybucji robotów edukacyjnych Astorino, produkcji polskiej firmy ASTOR przez japoński koncern Kawasaki Robotics.

czytaj więcej

Stan świata i świat w obliczu nowych wyzwań według Polskiej Akademii Umiejętności, cz.1

18 października 2022 r. odbyły się obchody jubileuszu 150-lecia Polskiej Akademii Umiejętności. Wydarzenie to, jak mówi prof. Jan Ostrowski, prezes PAU, jest przede wszystkim spojrzeniem w przyszłość.

czytaj więcej

Robot Astorino wspiera rozwój młodych inżynierów i metodykę edukacji robotyki przemysłowej

Nauczyciele i uczniowie klas o profilu technik robotyk i technik mechatronik oraz grupy studentów na kierunkach związanych z robotyką poznają nową jakość nauczania i uczenia się robotyki.

czytaj więcej

ASTOR Innovation Room 4.0 z tytułem "The Best of Industry 4.0"

4 października 2022 w Katowicach, podczas uroczystej gali, ASTOR Innovation Room 4.0 wyróżniony został tytułem The Best of Industry 4.0” w kategorii "Technologie".

czytaj więcej

Raport: IDC i ASTOR o cyfrowych technologiach w przemyśle. Trendy i predykcje na niepewne czasy

Według Global Innovation Index 2020 Polska znajduje się na pod koniec trzeciej dziesiątki najbardziej innowacyjnych gospodarek.

czytaj więcej

Weekend z robotami czyli Dni Otwarte ASTOR po raz szósty

Dni Otwarte ASTOR edycja 2022 odbędą się w dniach 10-11 września. W gościnne progi ponownie zaprasza ASTOR Robotics Center w Krakowie.

czytaj więcej

Współpraca ASTOR z Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii

Ewaluacja projektów, testy aplikacji i szkolenia z robotyki w Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii to synonim budowania kompetencji przyszłości.

czytaj więcej

I Forum Intralogistyki. Mobilnie w przyszłość z Mobile Industrial Robots A/S dzięki ASTOR i ProCobot

22 września w Warszawie, odbędzie I Forum Intralogistyki, którego organizatorami są ASTOR i ProCobot. Partnerem strategicznym Forum została firma Mobile Industrial Robots A/S.

czytaj więcej

Gwiazda dla Gwiazdy, czyli Astraada gra z Wisłą Kraków w Fortuna 1. Lidze w sezonie 2022/2023

16 lipca br. rusza nowa tura ligowych rozgrywek piłkarskich. W sezonie 2022/2023 ASTOR nadal będzie wspierać Wisłę Kraków jako sponsor. 

czytaj więcej

Pionierzy rewolucyjnej edukacji zawodowej w Polsce. Za nami spotkanie szkół i uczelni z województwa śląskiego z edukacyjnym robotem Astorino

27 maja br. w Krakowie odbyła się konferencja adresowana do przedstawicieli edukacji zawodowej na poziomie średnim i wyższym.

czytaj więcej

ASTOR wraz z Kawasaki Robotics CEE Hub drugim najlepszym dystrybutorem Kawasaki Robotics w regionie EMEA

Wręczenie nagrody odbyło się w Monachium (Niemcy) na European Partner Meeting 2022, w dn. 20 czerwca, tuż przed targami Automatica.

czytaj więcej

Stefan Życzkowski odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi

Stefan Życzkowski, współzałożyciel i szef Rady Strategicznej ASTOR odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi. Odznaczenie to, na wniosek Adama Abramowicza, Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw, przyznał mu Prezydent RP Andrzej Duda.

czytaj więcej

ASTOR i Kawasaki Robotics na targach Automatica 2022. Spotkajmy się tam!

W dniach 21-24 czerwca 2022 r. na targach Automatica 2022 w Monachium (Niemcy), na stoisku B5-328, wspólnie zaprezentujemy liczne rozwiązania zrobotyzowane i premierę - robota ASTORINO.

czytaj więcej

ASTOR dla edukacji i Zespołu Szkół nr 1 im. św. Rafała Kalinowskiego w Krakowie

Rozwój edukacji ze wsparciem biznesu nabiera zupełnie innego wymiaru. Popisana przez ASTOR i krakowski Zespół Szkół nr 1 im. św. Rafała Kalinowskiego umowa patronacka, potwierdza potrzebę współpracy na linii biznes – nauka.

czytaj więcej

Odpowiedzialnie i humanistycznie – w przyszłość. Nowy Raport Społeczny ASTOR

Publikacja nowego raportu społecznego Grupy ASTOR, dostawcy nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu to, z jednej strony, podsumowanie działalności spółki w latach 2016-2021.

czytaj więcej

ASTOR z tytułem „Excellent Partner” Mobile Industrial Robots

Tytuł „Excellent Partner” stanowi wyraz uznania dla firm uzyskujących najlepsze wyniki sprzedażowe oraz wyróżniających się wiedzą i poziomem jakości obsługi klienta. ASTOR uzyskał tytuł po raz drugi z rzędu.

czytaj więcej

Zwinny rozwój. ASTOR ogłasza nową strategię biznesową 2022+

Spółka ASTOR, która od 35 lat wspiera technologiczną transformację przemysłu w zakresie automatyzacji, cyfryzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, przyjęła kolejną strategię biznesową - strategię 2022+.

czytaj więcej

ASTOR powołuje ImFactory, dedykowane Centrum Kompetencji AVEVA MES na Europę Środkowo-Wschodnią

Powołanie ImFactory - Centrum Kompetencji AVEVA MES na Europę Środkowo-Wschodnią (CEE) jest częścią strategii rozwoju międzynarodowego ASTOR realizowaną we współpracy z firmą AVEVA.

czytaj więcej

Czwarty wymiar spotkania w ramach formatu Biznes i Produkcja. Rusza podcast o tym samym tytule

Biznes i Produkcja Podcast to, po drukowanym półroczniku, cyklicznej konferencji oraz blogu, kolejny wymiar spotkania z liderami zmiany, którzy prowadzą firmy produkcyjne do przemysłu przeszłości.

czytaj więcej

ASTOR partnerem technologicznym w programie dla zagranicznych startup-ów KPT Scale Up Poland Prize

Trwa rekrutacja do zagranicznej odsłony jednego z czołowych programów akceleracyjnych w Polsce KPT ScaleUP.

czytaj więcej

ASTOR i krakowski uniwersytet pedagogiczny zacieśniają współprace w ramach mechatroniki

22 lutego br. firma ASTOR oraz Uniwersytet Pedagogiczny podpisały porozumienie o objęciu patronatem edukacji techniczno-informatycznej oraz inżynierii bezpieczeństwa.

czytaj więcej

ASTOR wśród pomysłodawców i członków założycieli Forum Automatyki i Robotyki Polskiej

Do fundamentalnych wartości, które dają rozwój we współczesnym świecie jest współpraca, dzielenie się doświadczeniem i uczenie od siebie nawzajem.

czytaj więcej

ASTOR i ProCobot zacieśniają współpracę na rynku polskim w zakresie rozwiązań MiR dla zrobotyzowanej intralogistyki

Dwie polskie firmy technologiczno-inżynierskie: ASTOR – dostawca nowoczesnych technologii dla przemysłu z zakresu systemów sterowania

czytaj więcej

ASTOR 2021. Firma Dobrze Widziana

Firma ASTOR znalazła się w gronie przedsiębiorstw nagrodzonych tytułem „Firmy Dobrze Widzianej 2021” w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Business Centre Club.

czytaj więcej

Rewolucja w nauczaniu robotyki. Astorino – nowy robot edukacyjny dla szkół i uczelni.

Coraz częściej w edukacji podejmowany jest temat zawodów przyszłości. I coraz częściej pojawia się wśród nich inżynier robotyk.

czytaj więcej

Technik robotyk – praca XXI wieku. Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku kształci młodych techników, efektywnie współpracując z przemysłem

Jesteśmy w erze cyfryzacji i rewolucji przemysłowej. To duże wyzwanie dla przyszłych inżynierów robotyków.

czytaj więcej

Pierwsze w historii Kawasaki Robotics Central and Eastern Europe Hub Partner Meeting

W dniach 8-9 września w Krakowie odbyło się spotkanie dystrybutorów Kawasaki Robotics CEE Hub z krajów regionu Europy Środkowo-Wschodniej

czytaj więcej

Ze wsparciem ASTOR po bon na cyfryzację

Do 20 października 2021 r. trwa konkurs ogłoszony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, w ramach którego mikro, małe i średnie firmy mogą pozyskać tzw. bon na cyfryzację w wysokości nawet 255 tys. zł.

czytaj więcej

Podpisanie porozumienia pomiędzy ASTOR i Zespołem Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie – kolejny krok w przyszłość edukacji

W dniu 03.09.2021 ASTOR oraz Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie podpisały porozumienie o współpracy. Uroczystość odbyła się podczas obchodów 60-lecia Szkoły.

czytaj więcej

V Dni Otwarte ASTOR - dla Ciebie, dla rodzin, dla fanów robotów!

Zapraszamy 11 i 12 września do krakowskiego ASTOR Robotics Center - na rodzinny weekend z robotami :)

czytaj więcej

Pierwsza sieć 5G oparta na polskiej technologii w ASTOR Robotics Center

Za tym pionierskim wdrożeniem stoi firma IS-Wireless, która podpisała porozumienie z Hubraum, technologicznym inkubatorem Deutsche Telekom i konsorcjantem Digital Innovation Hubu hub4industry.

czytaj więcej

Roboty przemysłowe bez wizji i inteligencji są tylko maszynami. Dodaj mocy swojej produkcji z ASTOR i Photoneo!

Ta współpraca stała się faktem – 27 lipca 2021 r. podpisaliśmy umowę z Photoneo – światowym liderem systemów wizyjnych i inteligentnych rozwiązań dla robotów, firmą ze Słowacji.

czytaj więcej

Oprogramowanie przemysłowe Indusoft to teraz AVEVA Edge

Po ponad 24 latach od powstania amerykańskiej firmy Indusoft, będącej producentem znanego i szeroko używanego na świecie oprogramowania SCADA/HMI o tej samej nazwie, łączy ona w pełni swoje siły z marką AVEVA.

czytaj więcej

ASTOR z dumą kontynuuje współpracę z Wisłą Kraków. W nadchodzącym sezonie 2021/2022 z marką AVEVA

Rok 2021 to rok jubileuszowy dla Wisły Kraków i ASTOR, którzy świętują 10-lecie współpracy. Długoterminowa współpraca krakowskiej firmy technologicznej z 13-krotnym mistrzem Polski została właśnie przedłużona o kolejny sezon.

czytaj więcej

ASTOR autoryzowanym dystrybutorem samojezdnych robotów transportowych Agilox na terenie Polski

Krakowski ASTOR, od wielu lat dystrybutor m.in. sześcioosiowych robotów Kawasaki Robotics oraz robotów mobilnych MiR (np. MiR100, MiR500), rozbudował ofertę autonomicznych robotów mobilnych o rozwiązania firmy Agilox.

czytaj więcej

Ustawa o uldze na robotyzację gotowa i czeka na procedowanie

Zapowiadana ulga robotowa, miała wejść w życie z dniem 1 stycznia 2021 r. Z naszych informacji wynika, że bardziej prawdopodobny termin obowiązywania nowej preferencji podatkowej to drugi kwartał, ewentualnie połowa 2021 r.

czytaj więcej

Zobaczyć. Doświadczyć. Przetestować. W Krakowie działa Showroom Fabryki Przyszłości

Zlokalizowany w dwóch krakowskich siedzibach firmy ASTOR showroom to unikatowe na skalę południowej Polski miejsce, gdzie można przyjść i zapoznać się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami z zakresu Przemysłu 4.0.

czytaj więcej

Działamy. Dbamy. Wspieramy funkcjonowanie krakowskiego ZOO

Świata nie zmienia się w pojedynkę. Aby osiągać znaczące zmiany w obszarze, w którym dostrzegamy problem, potrzebujemy działać zespołowo. 7 lat temu, w ASTOR zainicjowana została akcja wspierania zwierząt w krakowskim ZOO.

czytaj więcej

ASTOR i Wisła Kraków wzmacniają współpracę

Sponsorskie okienko transferowe na sezon 2020/2021 zasili ASTOR, krakowska spółka technologiczna o zasięgu międzynarodowym, przedstawiciel Kawasaki Robotics na rynek w Polsce oraz Europie Centralnej i Wschodniej.

czytaj więcej

Powstaje Kawasaki Robotics CEE HUB - ASTOR dystrybutorem Kawasaki Robotics na 12 krajów Europy Centralnej i Wschodniej

ASTOR będzie odpowiadał za rozwój sprzedaży, marketing produktowy i rozwiązaniowy oraz współpracę w kanale partnerskim w 12 krajach Europy Centralnej i Wschodniej.

czytaj więcej

Automatycy – zapraszamy na ASTOR Web Tour z zakresu Przemysłu 4.0 [7 webinarów]

Organizujemy 7 webinarów i 6 pokazów online, by wspólnie z Wami wymieniać się doświadczeniami z projektów i uczyć od siebie nawzajem.

czytaj więcej

Drobne gesty łączą. ASTOR pomaga szpitalom w walce z COVID-19

Kwotą 110 tys. złotych spółka ASTOR włącza się w pomoc szpitalom, które są na pierwszej linii walki z pandemią koronawirusa.

czytaj więcej

Działamy. Realizujemy. Wspieramy. Niezależnie od Covid-19

Działamy bez zmian, tak jak do tej pory. Zmieniliśmy tylko narzędzia, kanały i formy komunikacji po to, by bezpiecznie realizować zlecenia, projekty,działania.

czytaj więcej

Komputery przemysłowe Astraada PC laureatem nagrody Produkt Roku 2019 czasopisma Control Engineering

W 17. edycji konkursu organizowanego przez magazyn Control Engineering, w kategorii ‘komputery przemysłowe’ zwyciężył komputer przemysłowy Astraada PC.

czytaj więcej

ASTOR z tytułem Excellent Partner firmy Mobile Industrial Robots, producenta autonomicznych robotów mobilnych

Miło nam poinformować, że ASTOR został jednym z 10 najlepszych dystrybutorów MiR na świecie, a w Europie Środkowej jest numerem 1.

czytaj więcej

Noc Robotyzacji w ASTOR Robotics Center po raz pierwszy

Noc Robotyzacji w ASTOR Robotics Center z 16 stycznia br. to wydarzenie, które oficjalnie otwiera kolejny etap w historii działalności firmy ASTOR.

czytaj więcej

ASTOR patronem kierunku automatyka i robotyka na Politechnice Krakowskiej

9 stycznia br. firma ASTOR oraz Politechnika Krakowska podpisały umowę o objęciu patronatem kierunku automatyka i robotyka. Biznesowy patronat nad kierunkiem to kolejny krok w stronę kształcenia kompetencji przyszłości u młodych inżynierów.

czytaj więcej

Whitepaper "Finanse Przemysłu 4.0. Jak inwestować i wygrywać w rewolucji technologicznej?". Poznaj rekomendacje ASTOR dla sektora produkcji

ASTOR prezentuje strategiczne spojrzenie na finanse i inwestycje w Przemyśle 4.0.

czytaj więcej

Czy Twoja fabryka jest Fabryką 4.0? Wylicz swój Indeks Technologiczny ASTOR

W wyłaniającej się ekonomii 4.0 podstawą sukcesu jest nie tylko kapitał finansowy, ale także kapitał technologiczny, intelektualny i społeczny.

czytaj więcej

Czy Twoi pracownicy są gotowi na Przemysł 4.0? Inwestuj w rozwój inżynierów i menedżerów produkcji

Grono partnerów Akademii Przemysłu 4.0, wśród których jest ASTOR, prezentuje autorskie szkolenia i programy rozwoju kompetencji kadr sektora produkcji w dobie Przemysłu 4.0.

czytaj więcej

Nowe możliwości dla polskiego przemysłu. ASTOR otwiera centrum robotyzacji w Krakowie

W związku z dynamicznym rozwojem w ostatnich latach – w 2019 roku firma ASTOR uruchomiła dla Klientów ASTOR Robotics Center.

czytaj więcej

WŁĄCZ AKCELERACJĘ: ASTOR partnerem KPT SCALEUP

Na tę chwilę czekały zarówno start-upy, jak i polskie zakłady oraz fabryki. KPT ScaleUP, akcelerator Przemysłu 4.0 uruchamia rekrutację dla młodych innowacyjnych firm.

czytaj więcej

Niezwykłe roboty dla niezwykłych gości – relacja z IV Dni Otwartych ASTOR

W dniach 14-15 września przy ulicy Smoleńsk 29 w Krakowie blisko 1000(!) gości małych i dużych odwiedziło interaktywną wystawę robotyki.

czytaj więcej

IV Dni Otwarte ASTOR - przyjdź i zobacz niezwykłe roboty!

Zapraszamy 14 i 15 września do Krakowa - na rodzinny weekend z robotami i nie tylko :)

czytaj więcej

Ministerstwo Obrony Narodowej z cyberplanem. Czy mają go także polscy przedsiębiorcy?

czytaj więcej

Nagroda Control Engineering Polska w konkursie Produkt Roku 2018 dla kontrolerów GE PACSystems CPE400

Firma ASTOR znalazła się w gronie wyróżnionych przez ekspertów firm, w konkursie Produkt Roku 2018. Kontrolery CPE400 z oferty GE/Emerson zwyciężyły w kategorii PLC/PAC.

czytaj więcej

Technicy mechatronicy z Ciechanowa ze wsparciem ASTOR

Firma ASTOR podpisała umowę z Zespołem Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie, obejmując patronat nad uczniami klasy kształcącej się w zawodzie technik mechatronik.

czytaj więcej

ASTOR z diamentem od Business Centre Club

Do Złotej Statuetki i tytułu Lidera Polskiego Biznesu dołącza Diament – to kolejna nagroda Business Centre Club przyznana firmie ASTOR. Odebrał ją osobiście Stefan Życzkowski.

czytaj więcej

Fabryka Roku 2018 – konferencja i konkurs z udziałem ASTOR

Już po raz drugi przedstawiciele branży produkcyjnej w Polsce spotkali się na konferencji „Fabryka Roku 2018”. Firma ASTOR, dostawca nowoczesnych technologii dla przemysłu, została partnerem wydarzenia.

czytaj więcej

Kawasaki: 50 lat doświadczeń, które zmieniły przemysł na całym świecie

W 2018 roku przypada 50. rocznica rozpoczęcia działalności firmy Kawasaki w obszarze robotów przemysłowych. Sięgnijmy do początków i prześledźmy historię wykorzystania robotów w japońskim przemyśle.

czytaj więcej

ASTOR na Międzynarodowych Targach ExpoWELDING 2018

Już po raz szósty w Sosnowcu, w dn. 16-18 października, odbyły się targi ExpoWELDING.

czytaj więcej

Henkel zmniejsza zużycie energii o 9% i oszczędza 15 mln euro dzięki cyfrowej transformacji z Wonderware

Zobacz, jak firma Henkel poprawiła efektywność energetyczną i oszczędziła 15 mln euro.

czytaj więcej

Nagroda Control Engineering Polska dla pozycjonerów spawalniczych ASTOR Green Welding

Firma ASTOR została wyróżniona w konkursie Produkt Roku 2017.

czytaj więcej

Jak zoptymalizować intralogistykę z autonomicznymi mobilnymi robotami MiR?

Autonomiczne roboty mobilne MiR przenoszą standardy Przemysłu 4.0 do transportu wewnętrznego.

czytaj więcej

Spawanie 4.0 ASTOR na ExpoWELDING w Sosnowcu

Specjaliści z ASTOR podczas tegorocznych targów odpowiedzą na pytania, jak polska myśl inżynierska może wspierać rozwój spawalnictwa oraz jaką rolę odgrywać będą roboty.

czytaj więcej

Firma Emerson uzgodniła z General Electric (GE) zakup dywizji GE Intelligent Platforms.

czytaj więcej

Automatyzacja procesów produkcji mebli w dobie przemysłu 4.0

Polscy producenci mebli są coraz bardziej otwarci na innowacyjne rozwiązania technologiczne, pozwalające zoptymalizować pracę fabryk i zakładów.

czytaj więcej

Frost & Sullivan: GE Automation & Controls liderem nowatorskich systemów sterowania IICS [NAGRODA]

Takie wyróżnienie nie zdarza się co dzień. Gratulujemy GE Automation & Controls!

czytaj więcej

Zadbaj o maszyny pakujące. Kiedy jest dobry czas na migrację napędów?

Awaria maszyny – słowa, których nie chcesz usłyszeć. Zaplanuj działania prewencyjne!

czytaj więcej

Kraków w centrum innowacji. Impact 2018 z udziałem ASTOR

Tegoroczny Impact to 6 tysięcy gości, 250 speakerów i dziesiątki wydarzeń. Nadchodzi Polska 4.0.

czytaj więcej

ASTOR partnerem duńskiej firmy MiR, producenta autonomicznych robotów mobilnych

ASTOR rozpoczyna współpracę z Mobile Industrial Robots (MiR), jednym z czołowych producentów autonomicznych robotów mobilnych.

czytaj więcej

ASTOR jedynym autoryzowanym dystrybutorem marki Korenix w Polsce

Buduj niezawodne systemy komunikacji przemysłowej!

czytaj więcej

Człowiek najlepszą inwestycją. Jak finansować rozwój swoich inżynierów?

Fundusze unijne i krajowe, program bonów szkoleniowych...Którą opcję wybrać? Podpowiada Akademia ASTOR!

czytaj więcej

Igor Zbyryt, ekspert ds. cyberbezpieczeństwa: Sieci ICS wymagają separacji od sieci IT [WYWIAD]

Cyberbezpieczeństwo zakładów produkcyjnych jednym z głównych tematów II SecureTech Congress. A w Twojej firmie?

czytaj więcej

ASTOR i Nowe Motywacje łączą siły dla rozwoju Inżyniera 4.0™

Współpraca i umiejętność dostosowywania się do zmian w dobie Przemysłu 4.0 to kluczowe kompetencje Inżyniera 4.0™.

czytaj więcej

RAPORT SPECJALNY - Cyberbezpieczeństwo zakładów produkcyjnych

Ochrona sieci ICS w zakładach produkcyjnych jest na poziomie 61%. Poznaj raport i dowiedz się, jak działać skuteczniej.

czytaj więcej

ASTOR Tour 2018 - dziękujemy!

Inżynierowie ASTOR odwiedzili Polskę - bezpłatne seminaria dla automatyków odbyły się w 7 miastach Polski. 

czytaj więcej

MPEC Tarnów - Telemetryczny system nadzoru nad eksploatacją sieci ciepłowniczej

Wiecie, ilu automatyków musi się napracować, żeby każdy w Tarnowie miał ciepłe grzejniki? Zobaczcie, jak Platforma Systemowa Wonderware wspiera pracę MPEC Tarnów.

czytaj więcej

Gromadzenie i przetwarzanie danych nadal wyzwaniem - Raport ASTOR 2017

W jakie technologie inwestują firmy produkcyjne w Polsce? Poznaj wyniki badania i perspektywy rozwoju.

czytaj więcej

Jubileuszowa Gala 30-lecia ASTOR za nami

8 grudnia 2017, w gmachu Opery Krakowskiej, odbyła się uroczysta Gala 30-lecia istnienia firmy ASTOR, która otwiera całoroczne świętowanie jubileuszu.

czytaj więcej

Tresko - kompaktowe rozwiązanie do zrobotyzowanej paletyzacji ekogroszku

Podnosi efektywność paletyzacji, stwarza możliwość wykorzystania 100% wydajności istniejącego parku maszynowego i wprowadza oszczędności. Sprawdź!

czytaj więcej

Europejski Tydzień Robotyki z ASTORem

Jesteś pasjonatem nowoczesnych technologii? Interesuje Cię robotyka jako hobby albo zawód przyszłości? Chcesz odkryć w sobie nową pasję?

czytaj więcej

Anipol - nowoczesna robotyzacja w branży meblarskiej

Dzięki robotyzacji spawania Anipol może dostarczyć zamawiane 30.000 sztuk detali w czasie o 60% krótszym niż przed zastosowaniem robota.

czytaj więcej

Finał 19. konkursu prac dyplomowych ASTOR - już wkrótce

Studencie, studentko - prace można zgłaszać tylko do 10 października.

czytaj więcej

Czas na lifting maszyn pakujących? ASTOR partnerem Schneider Electric Polska

Zapotrzebowanie na maszyny pakujące w branży spożywczej stale rośnie. Szacuje się, że do 2019 roku sprzedaż nowych urządzeń do FMCG na świecie osiągnie wartość 52,5 mld dolarów.

czytaj więcej

ASTOR na targach Schweissen & Schneiden w Düsseldorfie

Kompletna cela spawalnicza, nowe roboty i pozycjonery do aplikacji spawalniczych – zaprezentujemy podczas 19. targów Schweissen & Schneiden w Düsseldorfie.

czytaj więcej

III Dni Otwarte ASTORa – przyjdź i zobacz niezwykłe roboty!

Zapraszamy 16 i 17 września do Krakowa - na rodzinny weekend z robotami i nie tylko :)

czytaj więcej

4 ważne pytania o Przemysł 4.0, na które menedżer powinien znać odpowiedź

Branże, korzyści, perspektywy, rozwój.

czytaj więcej

Transformacja wytwarzania w FMCG nabiera rozpędu

W związku z dynamicznymi zmianami na rynku FMCG, wzrosła wewnętrzna presja na marżowość produkcji.

czytaj więcej

Raportowanie wskaźników produkcyjnych na miarę Przemysłu 4.0

Menedżerowie i inżynierowie Przemysłu 4.0 już dziś otrzymują do dyspozycji narzędzia pozwalające na komfortową i wydajną pracę.

czytaj więcej

ASTOR partnerem Krajowej Konferencji Automatyki 2017

Obserwujemy, że technologiczny postęp jest synonimem zmian, do których wszyscy powinniśmy być przygotowani.

czytaj więcej

Meblarstwo na podium dzięki automatyzacji?

Polskie meblarstwo jest w światowej czołówce. By sięgnąć po najwyższy stopień podium, potrzebuje automatyzacji.

czytaj więcej

ASTOR wspiera KPT ScaleUp - program akceleracyjny dla startupów przemysłowych

Trwa rekrutacja do akceleratora KPT ScaleUp - programu realizowanego wspólnie z ASTORem przez Krakowski Park Technologiczny. Aplikacje można składać do 12 marca.

czytaj więcej

Przemysł 4.0 - kto wprowadzi tę zmianę? Pierwszy polski przewodnik rozwoju Inżyniera 4.0

Jak rozwijać inżynierów, aby byli gotowi wprowadzać zmiany w dobie Przemysłu 4.0?

czytaj więcej

Jaki powinien być Inżynier Przemysłu 4.0?

Kompetencje technologiczne, szybkość działania, otwartość na zmiany i elastyczność wobec nich... co jeszcze?

czytaj więcej

Studencie, doktorancie - czy jesteś Inżynierem XXI wieku? Relacja z konferencji na ATH.

W dn. 2 grudnia odbyła się VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa Studentów oraz Doktorantów "Inżynier XXI wieku".

czytaj więcej

Jak zbudować plan rozwoju studentów i pracowników w branży edukacji? Szanse/wyzwania Przemysłu 4.0

W dniu 2 grudnia odbyło się seminarium dla edukacji połączone z finałem Konkursu Prac Dyplomowych.

czytaj więcej

Polska myśl inżynierska wspiera polską myśl matematyczną

14 października 2016 roku, na krakowskich Plantach, odsłonięta została ławka z figurami dwóch wybitnych polskich matematyków.

czytaj więcej

ASTOR liderem polskiej automatyki przemysłowej 2016 wg Frost & Sullivan

Niezależna firma doradcza Frost & Sullivan ogłosiła, że w tym roku nagrodę Polish Industrial Automation Customer Value Leadership Award przyznano krakowskiej spółce ASTOR.

czytaj więcej

Młody Inżynier (wobec) Przemysłu 4.0. Zaproszenie na seminarium.

Jak wspierać w rozwoju studentów i uczelnie dzięki współpracy edukacji i przemysłu? Dowiedz się 2 grudnia w Krakowie.

czytaj więcej

Jak skutecznie podnosić kompetencje zespołów wdrażających systemy zarządzania produkcją?

Sprawdź, co zadziałało u naszego klienta - ARA MES Team.

czytaj więcej

Zbliża się finał konkursu prac dyplomowych ASTOR...

...na Wasze prace czekamy do 10 października. Wygraj nawet 5000 PLN, zdobądź ciekawe doświadczenie :)

czytaj więcej

Jak bardzo inteligentna może być fabryka?

Sprawdź, czy jesteś gotowy/a na Przemysł 4.0. Jakie wyzwania stoją przed Tobą w obliczu czwartej rewolucji przemysłowej?

czytaj więcej

Robot Kawasaki paletyzuje materiały budowlane i zwiększa wydajność produkcji w firmie Siniat

Zwiększenie wydajności produkcji o 25-30%? Zobacz, jakie rozwiązania się sprawdzają.

czytaj więcej

Utrudnienia w realizacji zamówień w czasie trwania ŚDM 2016

W dniach 25 - 31 lipca odbędą się Światowe Dni Młodzieży, które zgromadzą nawet 2 miliony pielgrzymów z całego świata.

czytaj więcej

Przemysłowa linia produkcyjna wspiera nowoczesną edukację studentów na Uniwersytecie Zielonogórskim

Laboratorium powstałe we współpracy z ASTORem dostarcza studentom wiedzy, która jest potrzebna w przemyśle.

czytaj więcej

Roboty od ASTOR ramię w ramię z przyszłymi architektami?

Studenci Politechniki Krakowskiej sięgnęli po maszynę wykorzystywaną zwyczajowo w przemyśle i udowodnili, że architektura i robotyka mogą współdziałać.

czytaj więcej

Nowe laboratorium R&D firmy SECO/WARWICK ze wsparciem ASTOR

Polska myśl inżynierska napędza gospodarkę. Zastosowanie robotyzacji do rozwoju produktów to krok w kierunku nowoczesności, czego przykładem jest nowe laboratorium R&D SECO/WARWICK.

czytaj więcej

ASTOR wspiera innowacyjny model kształcenia młodych robotyków w Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku

Jak pomóc młodym automatykom w dobrym starcie na rynku pracy?

czytaj więcej

Debata "Jak podbić świat dzięki innowacyjności"?

Polska myśl inżynierska i menedżerska może być siłą napędową polskiej gospodarki. To motto debaty, która odbyła się 19 kwietnia z udziałem ASTOR.

czytaj więcej

Czy jesteś gotowy na Przemysł 4.0?

Spotkaj się z nami na konferencji i przekonaj się! Wydarzenie odbędzie się 12-13 kwietnia w Warszawie.

czytaj więcej

Akademia Młodego Project Managera z ASTORem

Warsztaty dla studentów z zakresu zarządzania projektami po raz kolejny raz zagościły w ASTOR Innovation Room.

czytaj więcej

LOTOS Asfalt optymalizuje produkcję i zużycie mediów z systemem zarządzania produkcją Wonderware MES

Sukces naszego Klienta w efektywnym zarządzaniu produkcją i zmniejszeniu kosztów mediów produkcyjnych.

czytaj więcej

ASTOR patronem klasy w Zespole Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

W ramach tej współpracy uruchomiona została pracownia wyposażona w zestawy edukacyjne dla uczniów klasy o profilu technik-mechatronik.

czytaj więcej

ASTOR wśród Liderów Polskiego Biznesu nagrodzonych przez Business Centre Club

Lider Polskiego Biznesu to wyróżnienie przyznawane przez BCC firmom i ich szefom, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu.

czytaj więcej

Firmy produkcyjne inwestują w automatykę, ale dane nadal przetwarzają także ręcznie

Wyniki badania ASTOR „W jakie technologie inwestują firmy produkcyjne w Polsce?" z 2015 roku.

czytaj więcej

Zawody ASTOR WinterCup 2016 - odwołane

Być może za rok pogoda dopisze nam bardziej. Zapraszamy w 2017 roku!

czytaj więcej

ASTOR wspiera rozwój studentów i uczelni. Relacja z seminarium dla edukacji

W dniu 27 listopada, w krakowskim Muzeum Lotnictwa odbyło się seminarium dla edukacji.

czytaj więcej

Robot Kawasaki w Galerii Ruchu gdańskiego Centrum Hewelianum

 Młodzież uczestnicząca w zajęciach dydaktycznych w Centrum Hewelianum ma bezpośredni dostęp do innowacyjnych technologii. 

czytaj więcej

Seminarium Moc Technologii dla edukacji 2015

Zapraszamy na seminarium dla edukacji, poświęcone współpracy jednostek edukacyjnych z przemysłem...

czytaj więcej

Młodzi, zdolni, zrobotyzowani

Wyniki konkursu ASTOR Challenge, jaki odbył się w Krakowie w ramach hackatonu AGHacks, pokazują, że przyszłość „polskiej myśli inżynierskiej" będzie ciekawa, a karty rozdawać w niej będą młodzi, kreatywni i myślący niesztampowo ludzie.

czytaj więcej

ASTOR partnerem konkursu „Liderzy inżynierii poniżej czterdziestki”

Wspólnie wyróżniamy specjalistów z branży produkcyjnej, którzy przyczynili się do sukcesu zarówno swojego zakładu, jak i całej branży.

czytaj więcej

ASTOR partnerem XVII Sympozjum Energetyka Bełchatów 2015

Sympozjum odbyło się w dniach 7-9 września.

czytaj więcej

Polska jakość i myśl techniczna oraz japońska precyzja

Sukces naszego klienta, firmy CEDAT, w zwiększeniu wydajności linii produkcyjnej przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości produktu finalnego.

czytaj więcej

Jak automatyka i robotyka wspiera branżę meblarską

Wydajność i elastyczność to dwie główne miary określające konkurencyjność przedsiębiorstwa w branży meblarskiej. Jak je zwiększyć?

czytaj więcej

Moc robotów na II edycji Dni Otwartych ASTOR w Krakowie

W weekend 21 - 22 czerwca prawie 400 osób odwiedziło Dni Otwarte ASTOR. Dziękujemy i zapraszamy za rok :)

czytaj więcej

System monitoringu zużycia mediów w zakładzie przetwórstwa rybnego Lisner w Poznaniu

Sukces naszego Klienta w zakresie ograniczenia kosztów bieżących dzięki monitoringowi zużycia mediów produkcyjnych.

czytaj więcej

ASTORowa moc atrakcji dla dzieci – weekend z robotami w centrum Krakowa

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na drugą edycję Dni Otwartych ASTOR w dn. 20-21 czerwca 2015 :-)

czytaj więcej

ASTOR Watch – szybka informacja z produkcji… na Twoim nadgarstku!

Inżynier może natychmiast zobaczyć parametry maszyny, obok której się znajduje. Na swoim zegarku.

czytaj więcej

Trzy oddziały ASTOR w nowych biurach

Miło nam poinformować, że w przeciągu ostatniego roku trzy z naszych oddziałów przeprowadziły się do nowych biur.

czytaj więcej

Inteligentne miasta to nie przyszłość, a teraźniejszość

Smart city to nie tylko idea budowania infrastruktury inteligentnego miasta, zwiększającej komfort życia mieszkańców. To także narzędzia pozwalające na obniżanie kosztów jej utrzymania.

czytaj więcej

Czy polskie fabryki mogą przyspieszyć i jak powinny to zrobić?

Efektywniej, szybciej, taniej – tendencja do optymalizacji parametrów ważnych dla polskich przedsiębiorstw produkcyjnych trwa.

czytaj więcej

ASTOR zmienia polski przemysł

Doskonałość operacyjna i rozwój energetyki to kluczowe kierunki działań, które zmienią polski przemysł.

czytaj więcej

Na czym polskie firmy mogą zaoszczędzić w 2015 roku dzięki informatyce przemysłowej?

W 2015 roku polskie przedsiębiorstwa będą zainteresowane głównie narzędziami pozwalającymi na obniżenie kosztów posiadania infrastruktury oraz produkcji i szybsze podejmowanie decyzji biznesowych – prognozują analitycy firmy ASTOR, która zaopatruje w specjalistyczne oprogramowanie już 1/3 polskich firm przemysłowych.

czytaj więcej

ASTOR WinterCup 2015 - Rodzinne zawody narciarsko-snowboardowe

W dniu 8 marca 2015 odbyła się piąta już edycja zimowego turnieju dla zawodników z branży automatyki przemysłowej i ich rodzin.

czytaj więcej

System SCADA wspomaga efektywność wykorzystania parku maszynowego w Zakładzie Turbin ALSTOM Power

Sukces naszego Klienta w zakresie ciągłego podwyższania efektywności wykorzystania parku maszynowego.

czytaj więcej

Nowoczesny i efektywny Centralny System Dyspozytorski w Energa Wytwarzanie SA

Słowa klucze, a zarazem największe zalety nowego systemu, to centralizacja i standaryzacja.

czytaj więcej

Unikalne rozwiązania motywujące pracowników coraz ważniejsze dla firm z sektora MSP

Inwestycja w budowanie relacji międzyludzkich, zaangażowanie pracowników we współtworzenie misji i wizji firmy oraz w pracę na rzecz innych – to niestandardowe elementy przewagi nad korporacjami, na które mogą pozwolić sobie rodzime firmy z sektora MSP.

czytaj więcej

ASTOR z tytułem Innovatora Małopolski 2014

Nagrodę przyznano za ASTOR Innovation Room - interaktywną wystawę robotyki i technologii IT.

czytaj więcej

ASTOR na XVII Kongresie WOD-KAN-EKO

Rozwiązania wspomagające podnoszenie efektywności eksploatacji sieci wod-kan.

czytaj więcej

ASTOR - Razem zmieniamy przyszłość

Realizujemy działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

czytaj więcej

Zakłady przemysłowe na celowniku hakerów

Jak fabryki mogą zabezpieczyć się przed zagrożeniami z zakresu cyberprzestępczości?

czytaj więcej

Automatycy coraz lepsi w sporcie!

Dnia 27.09.2014 rozegrano kolejny Turniej Automatyków w Piłkę Nożną.

czytaj więcej

Co robią roboty w branży spożywczej? Trendy, wyzwania, skala oszczędności

Wdrożenie nowoczesnych rozwiązań może przynieść producentom żywności oszczędności rzędu 20 tysięcy złotych dziennie i nawet stuprocentowy wzrost wydajności.

czytaj więcej

Seminarium ASTOR – Efektywne systemy automatyki na Podkarpaciu

Firma ASTOR zaprasza na Seminarium, które odbędzie się 30 września 2014 r. w Krośnie.

czytaj więcej

ASTOR pobiegł za Żubrem :)

Wystartowało ponad 1000 osób, w tym 12 z ASTOR Sport Team...

czytaj więcej

Moc atrakcji, moc edukacji, moc innowacji!

W weekend 14 -15 czerwca ponad 350 osób odwiedziło Dni Otwarte ASTOR :)

czytaj więcej

Polskie firmy coraz bardziej zautomatyzowane, ale nadal poniżej średniej światowej

Już 81 procent ankietowanych polskich firm deklaruje, że ich produkcja jest zautomatyzowana całkowicie lub częściowo.

czytaj więcej

Seminarium ASTOR – Efektywne zarządzanie gospodarką wodno-ściekową / 27.05.2014, Kraków

Dowiedz się, jakie rozwiązania wykorzystywać do automatyzacji i informatyzacji przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych?

czytaj więcej

Zakończenie procesu certyfikacji w ramach Programu Partnerskiego ASTOR 2014

W tym roku w Programie znalazło się łącznie 81 Partnerów z całej Polski.

czytaj więcej

Sprawny przepływ danych produkcyjnych dzięki integracji systemów MES i ERP

Wiodący producenci oprogramowania klasy ERP oferują klientom wykorzystanie modułów produkcyjnych systemów ERP do bieżącego monitorowania i zarządzania produkcją, jednak przeważnie takie rozwiązanie nie pozwala na uzyskanie pełnej funkcjonalności systemów klasy MES. Tak naprawdę w przedsiębiorstwie, które posiada sy

czytaj więcej

Wczoraj. Dziś. Jutro.

Aby dobrze zaplanowac przyszłość, czasem należy też spojrzeć w przeszłość.

czytaj więcej

ASTOR w gronie Najlepszych Miejsc Pracy 2014 w Polsce w badaniu Instytutu Great Place to Work

Wyróżnienie to przyznawane jest przedsiębiorstwom, które potrafią zbudować wartościowe relacje z pracownikami.

czytaj więcej

Co jest najważniejsze?

Zobacz kolejny film Akademii ASTOR i dowiedź się, co jest priorytetem na naszych szkoleniach!

czytaj więcej

ASTOR gospodarzem drugiego dnia VI edycji konferencji „Programy oszczędzania energii i mediów w przemyśle i zarządzaniu nieruchomościami”

Jakie oszczędności przynosi system monitoringu mediów?

czytaj więcej

Polskie przedsiębiorstwa mogą oszczędzać bez zwalniania pracowników

Redukcja wydatków na energię elektryczną nawet o 1/3, zmniejszenie opłat za gaz do kilkunastu procent bądź znaczne skrócenie czasu przygotowania rozliczeń miesięcznych – to przykładowe korzyści, jakie przynoszą polskim przedsiębiorstwom coraz częściej wdrażane programy optymalizacji kosztów energii i mediów. W p

czytaj więcej

ASTOR głównym partnerem VI edycji konferencji „Programy oszczędzania energii i mediów w przemyśle i zarządzaniu nieruchomościami”

Firma ASTOR, dostawca rozwiązań biznesowych oraz usług, które wspierają podnoszenie efektywności i konkurencyjności klientów w przemyśle, produkcji oraz infrastrukturze, została głównym partnerem konferencji organizowanej po raz szósty przez GBI Partners. Konferencja „Programy oszczędzania energii i mediów w przemy

czytaj więcej

Polskie przedsiębiorstwa zwiększą efektywność w latach 2014 – 2017

W 2014 roku coraz więcej firm z różnych branż będzie, wg specjalistów ASTOR, sięgać po automatyzację i informatyzację produkcji.

czytaj więcej

Testy TD Gwiazda dla Gwiazdy, czyli Astraada gra z Wisłą Kraków w Fortuna 1. Lidze w sezonie 2022/2023

Uncategorised

Centrum prasowe - archiwum

2022-10-20 | Tomasz Dobrzański

16 lipca br. rusza nowa tura ligowych rozgrywek piłkarskich. W sezonie 2022/2023 ASTOR nadal będzie wspierać Wisłę Kraków jako sponsor. Na mocy podpisanej umowy, na koszulkach meczowych zawodników pierwszej drużyny Białej Gwiazdy, pojawi się logo marki własnej ASTOR – Astraada. Umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2023 roku.

Nowy sezon, nowe realia. I nowa marka z portfolio ASTOR na trykotach meczowych piłkarzy Wisły Kraków. W sezonie 2022/2023 ASTOR będzie towarzyszyć Wiśle Kraków ze swoją marką własną - Astraada. Reprezentuje ona obszar automatyzacji, który od samego początku istnienia ASTOR jest jednym z najważniejszych filarów biznesu krakowskiej firmy.

To dobry wynik, pokazuje że już połowa przedsiębiorców przyswaja sobie te standardy działania, jakie obowiązują w dużych firmach, czy instytucjach finansowych: uważają, że sprawdzanie kontrahenta to normalna procedura.

Piotr Merwart
członek zarządu ASTOR, dyrektor ds. intralogistyki

Sezon 2021/2022 to kolejna umowa i kolejna marka, która pojawiła się na koszulkach drużyny Wisła Kraków - globalna marka AVEVA, producent oprogramowania dla przemysłu, uznawanego za numer jeden w Polsce i na świecie w cyfrowej transformacji procesów. W ramach współpracy powstał wtedy Barometr AVEVA – wyjątkowy projekt, który pokazał, że technologię, która na co dzień pracuje w przemyśle, można zaangażować do „pracy” w klubie piłkarskim. Inżynierowie ASTOR przygotowali system, który przewidywał frekwencję kibiców na poszczególnych meczach domowych krakowskiego klubu.

Jakie nowinki technologiczne w sezonie 2022/2023 ASTOR zaproponuje Wiśle Kraków?

To dobry wynik, pokazuje że już połowa przedsiębiorców przyswaja sobie te standardy działania, jakie obowiązują w dużych firmach, czy instytucjach finansowych: uważają, że sprawdzanie kontrahenta to normalna procedura.

Więcej o marce Astraada: https://astraada.com/pl/


Tomasz Dobrzański

Tomasz Dobrzański
Web developer

biuro@lifeart.com.pl
123 123 123


Pobierz dokument jako:     WORD ZDJĘCIA

Czytaj więcej

Centrum prasowe 2023-11-21

Robot Astorino wspiera edukację w krośnieńskim "Elektryku"

Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie, znany od lat jako "Elektryk, zyskał narzędzie do nowoczesnej edukacji zawodowej.  

czytaj więcej

Centrum prasowe 2023-10-09

Wszystkie technologie od ASTOR na Warsaw Industry Week 2023

ASTOR, czołowy dostawca inteligentnych technologii dla przemysłu, zaprasza na targi WIW 2023, które odbędą się w dniach 24-26 października w Nadarzynie.  

czytaj więcej

Centrum prasowe 2023-09-28

ASTOR i AGH w Krakowie z umową o współpracy. Biznes dla nauki – nauka dla biznesu

28 września br. Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie oraz firma ASTOR podpisały umowę o współpracy. To przykład budowania synergii między biznesem a środowiskiem naukowym.   

czytaj więcej

czytaj więcej

Gwiazda dla Gwiazdy, czyli Astraada gra z Wisłą Kraków w Fortuna 1. Lidze w sezonie 2022/2023

16 lipca br. rusza nowa tura ligowych rozgrywek piłkarskich. W sezonie 2022/2023 ASTOR nadal będzie wspierać Wisłę Kraków jako sponsor. Na mocy podpisanej umowy, na koszulkach meczowych zawodników pierwszej drużyny Białej Gwiazdy, pojawi się logo marki własnej ASTOR – Astraada. Umowa obowiązywać będzie

czytaj więcej

Badanie satysfakcji Klientów Akademii ASTOR

Sprawdż, co myślą inni! Dowiedź się, jake są wyniki badania satysfakcji klientów Akademii ASTOR!

czytaj więcej

ASTOR na konferencji World Class Manufacturing 2013

W dniach 19-20 listopada we Wrocławiu odbyła się XI edycja konferencji World Class Manufacturing z udziałem ekspertów firmy ASTOR.

czytaj więcej

MEA 2013: ASTOR Dostawcą Roku w Dziedzinie Robotyka/Automatyzacja

Nagrody CEE Manufacturing Excellence Awards 2013 rozdane!

czytaj więcej

ASTOR Technology Park, czyli studium inteligentnego budynku podczas Multikonferencji IBTMM 2013

W dniach 16-18.10.2013 w Krakowie odbyła się konferencja podejmująca tematykę inteligentnych budynków.

czytaj więcej

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2023 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone