Podpisanie porozumienia pomiędzy ASTOR i Zespołem Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie – kolejny krok w przyszłość edukacji


W dniu 03.09.2021 ASTOR oraz Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie podpisały porozumienie o współpracy. Uroczystość odbyła się podczas obchodów 60-lecia Szkoły.

 
Podpisanie porozumienia

Od lewej: Stefan Życzkowski - Prezes ASTOR, Anna Wawruch-Lis - Dyrektor Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie oraz Mariusz Banach - Wiceprezydent Lublina

Prezes ASTOR, Stefan Życzkowski podczas spotkania podkreślił, jak ważne na rynku pracy są nowe technologie oraz kompetencje inżynierów z nimi związane.

Podpisanie porozumienia

Od lewej: Uczniowie Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie oraz Karina Szewczyk - Specjalista ds. robotów przemysłowych w oddziale ASTOR WarszawaFirma ASTOR od dawna współpracuje z uczelniami i technicznymi szkołami średnimi. Prowadzimy wykłady i szkolenia, wypożyczamy sprzęt niezbędny do napisania pracy dyplomowej. Co roku zapraszamy studentów kierunków technicznych do programu praktyk, który pozwala młodym ludziom poznać codzienną pracę inżynierów, zdobyć doświadczenie i wykorzystać posiadane umiejętności. Chcemy pokazać, że wiedza zdobywana w szkole czy na uczelni, w życiu zawodowym stanowi punkt wyjścia do tworzenia aplikacji działających w przemyśle.

- mówi Anna Wójcik-Wolska, Zastępca Dyrektora Oddziału ds. Administracyjnych i HR w oddziale ASTOR Warszawa.
Dla uczących się tutaj przyszłych techników robotyków porozumienie otwiera nowe perspektywy nauki i rozwoju.

Trzymamy kciuki za nadchodzące sukcesy i owocną współpracę!Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2023 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone