Centrum prasowe

Podpisanie porozumienia pomiędzy ASTOR i Zespołem Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie – kolejny krok w przyszłość edukacji

2021-09-10 | Karolina Tracz

W dniu 03.09.2021 ASTOR oraz Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie podpisały porozumienie o współpracy. Uroczystość odbyła się podczas obchodów 60-lecia Szkoły.

 
Podpisanie porozumienia

Od lewej: Stefan Życzkowski - Prezes ASTOR, Anna Wawruch-Lis - Dyrektor Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie oraz Mariusz Banach - Wiceprezydent Lublina

Prezes ASTOR, Stefan Życzkowski podczas spotkania podkreślił, jak ważne na rynku pracy są nowe technologie oraz kompetencje inżynierów z nimi związane.

Podpisanie porozumienia

Od lewej: Uczniowie Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie oraz Karina Szewczyk - Specjalista ds. robotów przemysłowych w oddziale ASTOR WarszawaFirma ASTOR od dawna współpracuje z uczelniami i technicznymi szkołami średnimi. Prowadzimy wykłady i szkolenia, wypożyczamy sprzęt niezbędny do napisania pracy dyplomowej. Co roku zapraszamy studentów kierunków technicznych do programu praktyk, który pozwala młodym ludziom poznać codzienną pracę inżynierów, zdobyć doświadczenie i wykorzystać posiadane umiejętności. Chcemy pokazać, że wiedza zdobywana w szkole czy na uczelni, w życiu zawodowym stanowi punkt wyjścia do tworzenia aplikacji działających w przemyśle.

- mówi Anna Wójcik-Wolska, Zastępca Dyrektora Oddziału ds. Administracyjnych i HR w oddziale ASTOR Warszawa.
Dla uczących się tutaj przyszłych techników robotyków porozumienie otwiera nowe perspektywy nauki i rozwoju.

Trzymamy kciuki za nadchodzące sukcesy i owocną współpracę!

Pobierz dokument jako:     WORD ZDJĘCIA

Czytaj więcej

Centrum prasowe 2024-04-19

Inteligentnie i płynnie. Linia biznesowa intralogistyka w ASTOR z marką własną EtE®flow

Linia biznesowa intralogistyka to strategiczna odpowiedź na potrzebę większej specjalizacji procesów zachodzących w zakładach produkcyjnych i fabrykach w zakresie automatyzacji i robotyzacji transportu magazynowego i wewnątrzzakładowego.  

czytaj więcej

Centrum prasowe 2024-04-16

Kosmiczne przyspieszenie w transformacji produkcji. NASA w ASTOR jako odpowiedź na potrzeby klientów

4.0 na dobre rozgościło się przemysłowym świecie. Żyjemy w czasach, w których Czwarta Rewolucja Przemysłowa wkracza także w obszar sprzedaży. Jak bardzo i co oznacza NASA odpowiada Tomasz Michałek, członek zarządu ASTOR, szef sprzedaży i marketingu w ASTOR

czytaj więcej

Centrum prasowe 2024-03-14

AVEVA PI System [dawniej OSIsoft PI System] od teraz w polskiej dystrybucji ASTOR

AVEVA PI System to najbardziej zaawansowane rozwiązanie do zarządzania danymi procesowymi. I kolejny, wyższy poziom w cyfrowej transformacji fabryk i zakładów produkcyjnych.  

czytaj więcej


Kontakt

12 428 63 00
PL EN