Szukaj
według najpopularniejszych
 

 


Ponad 100 specjalistów wsparcia do Twojej dyspozycji

Nasi inżynierowie wsparcia technicznego swoją wiedzą i doświadczeniem pomogą skrócić do minimum czas wdrożenia systemu lub czas przestojów na instalacji.

Artykuły bazy wiedzy
 1000+
Aktywni użytkownicy
 6400+
NPS
 78%

Ogólnopolska Pomoc Techniczna ASTOR

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami i zgłaszania zagadnień technicznych poprzez serwis www, telefonicznie lub mailowo:

Dodaj zgłoszenie

12 424 00 88 support@astor.com.pl

Reklamacje i gwarancje

W przypadku zauważenia wady fabrycznej sprzętu lub usterki w czasie trawania gwarancji zapewniamy naprawy gwarancyjne. W czasie dokonywania naprawy wysyłamy urządzenie zamienne. Gwarancję mogą Państwo zgłosić telefonicznie lub mailowo:


Zgłoszenia serwisowe i Moje konto


Dodanie
zgłoszenia

Funkcja „dodaj zgłoszenie” pozwala na utworzenie w naszym systemie zgłoszenia serwisowego, które automatycznie zostanie przesłane do dostępnego specjalisty.

Dodaj zgłoszenie

Śledzenie statusu
zgłoszenia

Dzięki rejestracji zgłoszeń przez nasz serwis mogą Państwo w każdej chwili uzyskać dostęp do korespondencji oraz plików związanych ze zgłoszeniem serwisowym.

Śledź status »

Punkty techniczno
- rabatowe

Dzięki zakupom produktów w firmie ASTOR otrzymują Państwo bezpłatne Punkty techniczno - rabatowe, które można przeznaczyć na nasze wsparcie lub zamienić na rabaty.

Dowiedz się więcej »

Gwarancje, instalacje,
kontrakty

Zakup kontraktu serwisowego pozwala na korzystanie z naszego wsparcia bez pobierania puntków techniczno - rabatowych. W zależności od potrzeb dostępne są jego trzy warianty.

Dowiedz się więcej »Szkolenia i edukacja Przejdź do szkoleń »

Wraz z powołaniem Akademii oferta firmy ASTOR stała się kompleksową propozycją dla polskich firm, łączącą podnoszenie kompetencji technicznych oraz zarządczych, stanowiąc bogate źródło informacji na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Oferta skierowana jest do osób zatrudnionych w działach technicznych, jak również do kadry menadżerskiej niższego i wyższego stopnia.

E-szkolenia

Zapraszamy do korzystania z naszej najnowszej propozycji, czyli oferty kursów internetowych. Bez konieczności wychodzenia z domu, a jedynie wygodnie zasiadając przed komputerem podłączonym do sieci możecie Państwo brać udział w naszych najpopularniejszych kursach.

Wonderware InTouch – podstawy tworzenia aplikacji wizualizacyjnych
Poznaj szczegóły »
Panele operatorskie Astraada HMI oraz środowisko konfiguracyjne.
Poznaj szczegóły »

Współpracujemy z:

O ASTOR

Firma ASTOR od 30 lat wspiera podnoszenie efektywności procesów w przemyśle, produkcji oraz infrastrukturze dostarczając komponenty automatyki przemysłowej, robotyki, systemy IT oraz wiedzę biznesową i techniczną. Kierunek wspierania rozwoju i transformacji naszych Klientów wyznacza Przemysł 4.0. W naszym portfolio znajdują się systemy sterowania Emerson Industrial Automation&Control (dawniej GE Intelligent Platforms, GE Fanuc), Horner APG oraz Astraada One, oprogramowanie przemysłowe AVEVA (dawniej Wonderware), roboty przemysłowe Kawasaki i Epson, produkty do bezprzewodowej transmisji danych SATEL Oy i Astraada, a także falowniki, panele HMI i urządzenia sieciowe Astraada. Oferujemy usługi doradcze w ramach ASTOR Consulting i szkolenia w ramach Akademii ASTOR.


Kontakt

12 428 63 00
PL EN