Dostarczamy szereg wartości dodatkowych, aby pomóc producentom OEM prowadzić ich biznes


Szukaj produktu

Wspieramy producentów OEM w wielu obszarach, dostarczając im oprócz niezawodnych produktów wartości, które pozwalają obniżyć ryzyko, poprawić efektywność wytwarzania oraz zarządzania i serwisem urządzeń dostarczanych do klientów końcowych. To wartości, które z punktu widzenia naszych obecnych klientów pozwoliły im rozwinąć dotychczasowy biznes i zbudować stabilną pozycję na rynku.

Jesteśmy przekonani, że do klientów OEM, którzy swój biznes opierają o seryjną produkcję, dostarczanie wyłącznie dobrej oferty produktowej nie wystarczy, aby mogli bezpiecznie prowadzić swoją działalność. Dlatego dostarczmy dodatkowe wartości, które obniżają ich ryzyko oraz gwarantują im stabilny, długofalowy rozwój.
Piotr Adamczyk
Koordynator branży OEM

8 powodów, dla których warto współpracować z ASTOR

Indywidualne podejście
 

Zanim zaczniemy współpracę, chcemy jak najlepiej poznać otoczenie, w którym działasz - aby zrozumieć Twoje wyzwania i zobaczyć, gdzie i jak możemy Ci pomóc. Przygotujemy dla Ciebie konkurencyjne warunki handlowe.

Łatwe zakupy i pewność dostaw
 

Magazyn w Krakowie, gwarantowane stany magazynowe, szybka dostawa kurierem UPS. Zamówienia w oddziale lub sklepie internetowym z możliwością zwrotu zakupionego towaru.

Wsparcie
techniczne
 

Wsparcie techniczne przed i po sprzedaży, na etapie testów i wdrożenia. Łatwy dostęp do dokumentacji i wiedzy technicznej oraz do niezbędnych narzędzi programistycznych.

Szkolenia, konsultacje
 

Profesjonalne szkolenia stacjonarne i online, indywidualne konsultacje z kompetentnymi inżynierami ASTOR celem doboru właściwej konfiguracji oraz pomocy w przygotowaniu aplikacji.


Kompleksowa oferta produktowa
 

Oferujemy produkty pozwalające budować trwałą przewagę konkurencyjną. Specjalizujemy się w wizualizacji i sterowaniu maszyn, zrobotyzowanej obsłudze maszyn, zdalnym dostępie do rozproszonych maszyn.

Szybka obsługa gwarancji i serwis
 

Przestój wywołany awarią - to się zdarza. Wspieramy Cię wówczas, szybko reagując, wymieniając produkt na działający lub udzielając wsparcia zdalnego.

Zapytaj w oddziale, jak to działa »

Zestawy startowe, wypożyczenia
 

Nie jesteś pewien, jaki produkt wybrać? Lubisz testować, zanim kupisz? Zacznij od prostych rozwiązań. Polecamy zestawy startowe z e-szkoleniami i bezpłatne wypożyczenia.

Skontaktuj się z oddziałem »

Siedem oddziałów w Polsce
 

Jesteśmy w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu. Zapraszamy na spotkania, szkolenia, lokalne wydarzenia.

Zobacz mapę oddziałów »

Kontakt

12 428 63 00
PL EN