Współpraca na zasadach win-win


Znajdź case studies W ciągu 29 lat
zaufało nam 4000 firm
29 lat na rynku zobowiązuje. W codziennej pracy z Klientami obiecujemy rzeczy, które jesteśmy w stanie dostarczyć, a gdy pojawiają się problemy, pomagamy je rozwiązać. Zależy nam po prostu na wieloletniej i partnerskiej współpracy.
Jarosław Gracel
Dyrektor ds. Marketingu

Nasze rozwiązania stosowane są w kilkudziesięciu branżach w całej Polsce

Wraz z wyspecjalizowanymi Integratorami dostarczamy kompleksowe i sprawdzone rozwiązania, zachowujące standardy i wymagania różnych branż przemysłu.

 


Energetyka
cieplna

Infrastruktura
komunalna

Energetyka
zawodowa

Produkcja
spożywcza

Edukacja
 

Branża farmaceutyczna, kosmetyczna
Chemia gospodarcza
Chemia przemysłowa
Górnictwo
Hutnictwo metalu
Hutnictwo szkła
Motoryzacja, lotnictwo
Produkcja celulozy i papieru
Produkcja maszyn
Produkcja materiałów budowlanych
Produkcja mebli
Produkcja wyrobów z metalu
Przemysł drzewny
Przetwórstwo tworzyw sztucznych i gumy
Transport, infrastruktura
Wydobycie i przesył ropy i gazu


Zaufali nam

Nasze rozwiązania w Polsce stosuje już ponad 4000 klientów. Wyszukiwarka case studies ASTOR obejmuje ponad 270 oficjalnych historii sukcesu naszych klientów z klikunastu tysięcy zrealizowanych przez nas w polskim przemyśle.
 


Działamy w Programie Partnerskim

Program Partnerski ASTOR powstał w 2003 roku jako odpowiedź na rosnące wymagania rynku w zakresie kompetencji firm wdrażających systemy i współpracujących z ASTOR. Do tej pory w Programie współpracowaliśmy z ponad 200 firmami, a z każdym rokiem dołączały do tej grupy nowe firmy.


Klienci

Integratorzy automatyki

Stawiamy na współpracę z firmami integratorskimi. Dostarczamy wiedzę i nowoczesne technologie, które dzięki pracy Integratorów stają się kompletnymi systemami automatyki.

czytaj więcej »


Uczelnie i szkoły

Wspieramy polską edukację, pomagając w tworzeniu stanowisk laboratoryjnych na uczelniach i w szkołach technicznych oraz szkoląc studentów i kadrę dydaktyczną uczelni.

czytaj więcej »

 

Producenci maszyn i urządzeń

Wspieramy potencjał wykonawczy polskich przedsiębiorstw produkujących maszyny i urządzenia technologiczne dla różnych gałęzi przemysłu i infrastruktury.

czytaj więcej »


Projektanci

Dla projektantów, świadczących usługi w oparciu o nasze produkty przygotowaliśmy program, którego celem jest szerzenie wiedzy przydatnej w projektowaniu systemów automatyki.

czytaj więcej »

 

Firmy produkcyjne

Podnosimy efektywność firm produkcyjnych dzięki technologiom z zakresu automatyzacji, IT i robotyzacji oraz nowoczesnym szkoleniom zapewniającym podnoszenie kompetencji kadr zarządzających.

czytaj więcej »

 

Współpraca


Jak działamy?


ASTOR i wskaźnik grupy NPS

W 2007 roku firma zdecydowała, że do tematu satysfakcji klientów należy podejść bardziej metodycznie i rozpoczęła ciągłe, całoroczne badanie zadowolenia klientów. Od 2011 roku firma ASTOR przeprowadza badania satysfakcji swoich klientów metodą wskaźnika rekomendacji typu Net Promoter Score. Wskaźnik grupy NPS (Net Promoter Score) jest wykorzystywany do badania „aktywnej” rekomendacji firmy przez jej Klientów, a więc miarą lojalności klientów i jakości budowanych z nimi relacji.

NPS
 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2022 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone