okładka

Biuletyn Automatyki

22

lat

90

numerów

1000+

artykułów

Biuletyn Automatyki to wydawany od 1994 roku bezpłatny kwartalnik firmy ASTOR, poświęcony tematyce szeroko rozumianej automatyki przemysłowej. Opisujemy nowości produktowe z oferty firmy ASTOR oraz case studies oparte na wdrożeniach systemów automatyki w Polsce i na świecie. Pismo czytane jest przez automatyków i informatyków pracujących we wszystkich branżach przemysłu, kierowników działów automatyki oraz przedstawicieli świata nauki.

Aktualny nakład Biuletynu Automatyki w wersji papierowej wynosi 7500 egzemplarzy. Pismo jest również dystrybuowane w postaci elektronicznej (format PDF), identycznej z papierową.

Redaktor naczelna: Joanna Kowalkowska, Joanna.Kowalkowska@astor.com.pl; tel. 12 428 63 73
Wydawca: ASTOR Sp. z o.o.

 
okładka

Biznes i Produkcja

4

lata

15

numerów

1000+

prenumeratorów

Biznes i Produkcja to wydawane od 2013 roku pismo charakteryzujące się rzeczowym podejściem do zagadnienia stałego unowocześniania polskiego przemysłu. Chcemy pokazywać Państwu szanse, przed którymi stoją polskie przedsiębiorstwa oraz możliwości, jakie stwarzają im najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny robotyki, automatyki i informatyki przemysłowej.

Aktualny nakład czasopisma Biznes i Produkcja w wersji papierowej wynosi 1000 egzemplarzy. Pismo jest również dystrybuowane w postaci elektronicznej (format PDF), identycznej z papierową.

Redaktor naczelna: Aneta Rząca, Aneta.Rzaca@astor.com.pl
Wydawca: ASTOR Sp. z o.o.

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2023 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone