Bezpieczne i rentowne inwestycje w automatyzację


Znajdź rozwiązanie

Oferujemy sprawdzone w praktyce konfiguracje systemów automatyki, informatyki i robotyki przemysłowej. Pomagamy sprawnie przejść przez proces zmiany i osiągnąć cele biznesowe.

W firmie ASTOR zobowiązujące słowa to wzrost efektywności produkcji i biznesu oraz niezawodność. Wierzymy, że dostarczenie skutecznego rozwiązania to dopiero punkt wyjścia do współpracy.
Stefan Życzkowski
Prezes ASTOR

 

Twoje cele biznesowe - nasze rozwiązania

 

Wybierz interesujący Cię zakres oferty:

Zaufali nam

Nasze rozwiązania w Polsce stosuje już ponad 4000 klientów. Wyszukiwarka case studies ASTOR obejmuje ponad 270 oficjalnych historii sukcesu naszych klientów z klikunastu tysięcy zrealizowanych przez nas w polskim przemyśle.
 


Jak realizujemy inwestycje?


piotr wilk
Stawiamy na współpracę i wzajemne wsparcie, przy zachowaniu partnerskiego podejścia do relacji i zasad zdrowej konkurencji.
Piotr Wilk
Manager ds. Kluczowych Klientów, ASTOR
piotr zarzycki
We współpracy z ASTOR cenię przede wszystkim szczerość i troskę również o interesy partnera. To unikatowa cecha w biznesie.
Piotr Zarzycki
Mercomp Szczecin
Do współpracy przekonują mnie przede wszystkim posiadane kompetencje, troska o klienta końcowego oraz otwartość i rzetelność prowadzonych działań biznesowych
Marek Wyżykowski
Carboautomatyka S.A.

 


Działamy w Programie Partnerskim

Program Partnerski ASTOR powstał w 2003 roku jako odpowiedź na rosnące wymagania rynku w zakresie kompetencji firm wdrażających systemy i współpracujących z ASTOR. Do tej pory w Programie współpracowaliśmy z ponad 200 firmami, a z każdym rokiem dołączały do tej grupy nowe firmy.

ASTOR Koordynacja Inwestycji


Proponujemy model realizacji inwestycji, w którym 40% odpowiedzialności spoczywa na Inwestorze, 40% na Wykonawcy, a pozostałe 20% to odpowiedzialność wspólna. Pozwala to obydwu stronom na uzyskanie premii w postaci 1% ponad to, co planowane, w wymiarze czasu i jakości realizacji oraz finansów. Powyższy model sprawdził się w wielu inwestycjach wśród liderów zachodnich rynków.

Poznaj ofertę ASTOR Koordynacja Inwestycji »

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2023 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone