System Finansowania ASTOR pozwala Klientom na przedłużenie terminu płatności lub zaciągnięcie nisko oprocentowanego kredytu na sfinansowanie konkretnego kontraktu. Karty przeznaczone są dla stałych Klientów firmy ASTOR. W zależności od wysokości dokonywanych zakupów i stażu współpracy można uzyskać jedną z trzech kart: Zieloną, Srebrną lub Złotą.

 

ZIELONA KARTA FINANSOWANIA ASTOR


Każde zamówienie zrealizowane przy użyciu Zielonej Karty finalizowane jest wystawieniem faktury z ustalonym, przedłużonym terminem płatności. Koszt finansowania zawarty jest w cenie sprzedaży. Ustalony zostaje limit - kwota, do której będą finansowane transakcje oraz termin płatności dogodny dla Klienta. Zielona Karta Finansowania ASTOR umożliwia przedłużenie terminu płatności maksymalnie do 90 dni od daty zakupu.

karty finansowania 2011

 

SREBRNA I ZŁOTA KARTA FINANSOWANIA ASTOR


Karty Srebrna i Złota funkcjonują na zasadzie analogicznej do osobistej karty kredytowej z odroczonym terminem płatności. W dniu, w którym upływa termin płatności faktury, Klient podejmuje decyzję, czy dokonuje zapłaty należności, czy też poprzez kartę zaciąga kredyt na finansowanie danej transakcji bezpośrednio w banku. Po uruchomieniu kredytu bank płaci do firmy ASTOR kwotę transakcji, zaś Klient w ustalonym terminie spłaca kredyt do banku.
Rozliczenie kosztu finansowania odbywa się bezpośrednio pomiędzy bankiem a kontrahentem na podstawie wystawianej przez bank noty obciążeniowej. Maksymalny okres kredytowania w przypadku Srebrnej Karty Finansowania wynosi 150 dni, a w przypadku Złotej - 180 dni.

Kontakt

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Wsparcie handlowe
12 424 00 60
sprzedaz@astor.com.pl

Wsparcie techniczne
12 424 00 88   (800-1600)
support@astor.com.pl

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2023 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone