Kompleksowa oferta ekonomicznych i markowych produktów z zakresu automatyki


Szukaj produktu

Mamy dla Ciebie zestawy startowe, wypożyczenia, szkolenia i wsparcie techniczne. Lokalny magazyn i szybką obsługę zgłoszeń gwarancyjnych.

Czego jeszcze potrzebujesz?

Prowadzisz jedno- lub kilkuosobową firmę integratorską? Mamy dla Ciebie dobrą ofertę na start, wsparcie techniczne, szybką dostawę. Znamy potrzeby firm produkcyjnych. Rozwijaj się z nami.
Tomasz Kochanowski
Dyrektor ds. produktów

8 powodów, dla których warto współpracować z ASTOR

Oferta ekonomiczna, oferta markowa
 

Ekonomiczne produkty marki Astraada i Horner, czy markowe produkty od GE i Wonderware? Niezależnie od Twojego wyboru, oferta jest zawsze kompleksowa. Dogodne warunki handlowe i rabaty .

Zobacz ofertę produktów »

Zestawy startowe, wypożyczenia
 

Nie jesteś pewien, jaki produkt wybrać? Lubisz testować, zanim kupisz? Zacznij od prostych rozwiązań. Polecamy zestawy startowe z e-szkoleniami i bezpłatne wypożyczenia.

Skontaktuj się z oddziałem »

Lokalny magazyn, sklep internetowy
 

Magazyn w Krakowie, zagwarantowane stany magazynowe, szybka dostawa kurierem UPS. Zamówienia w oddziale lub sklepie internetowym.

Zobacz sklep internetowy »

Wsparcie techniczne wg potrzeb
 

1. Podstrona Wsparcie - dla samodzielnych
2. Inżynierowie w oddziałach i w Centrali ASTOR - dla wymagających
3. Szkolenia produktowe z certyfikatem ukończenia

Więcej o wsparciu technicznym »

Siedem oddziałów w Polsce
 

Jesteśmy w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu. Zapraszamy na spotkanie, szkolenia, lokalne wydarzenia.

Zobacz mapę oddziałów »

Szybka obsługa gwarancji i serwis
 

Przestój wywołany awarią - to się zdarza. Wspieramy Cię wówczas, szybko reagując, wymieniając produkt na działający lub udzielając wsparcia zdalnego.

Zapytaj w oddziale, jak to działa »

Znamy potrzeby firm produkcyjnych
 

Jesteśmy na bieżąco w kontakcie z lokalnymi zakładami produkcyjnymi w całej Polsce. Znamy ich potrzeby w zakresie technologii i inwestycji. Szukamy integratorów do współpracy.

Skontaktuj się z oddziałem »

Rozwój w Programie Partnerskim
 

Chcesz brać udział w większych inwestycjach? Zwiększ kompetencje, wejdź na wyższy poziom współpracy z ASTOR - zostań Certyfikowanym Partnerem i zyskaj wymierne korzyści.

Więcej o Programie Partnerskim »
 

Wybierz interesujący Cię zakres oferty 


Współpraca


piotr wilk
Stawiamy na współpracę i wzajemne wsparcie, przy zachowaniu partnerskiego podejścia do relacji i zasad zdrowej konkurencji.
Piotr Wilk
Manager ds. Kluczowych Klientów, ASTOR
piotr zarzycki
We współpracy z ASTOR cenię przede wszystkim szczerość i troskę również o interesy partnera. To unikatowa cecha w biznesie.
Piotr Zarzycki
Mercomp Szczecin
Do współpracy przekonują mnie przede wszystkim posiadane kompetencje, troska o klienta końcowego oraz otwartość i rzetelność prowadzonych działań biznesowych.
Marek Wyżykowski
Carboautomatyka S.A.

 


Działamy w Programie Partnerskim

Program Partnerski ASTOR powstał w 2003 roku jako odpowiedź na rosnące wymagania rynku w zakresie kompetencji firm wdrażających systemy i współpracujących z ASTOR. Do tej pory w Programie współpracowaliśmy z ponad 200 firmami, a z każdym rokiem dołączały do tej grupy nowe firmy.


Sklep internetowy ASTOR Przejdź do sklepu »

Najczęściej kupowane

Nowości

Sterownik PLC z HMI XL4e Prime - 3.5"cena: 3 800 PLNZobacz szczegóły »
Przemysłowy monitor dotykowy, ekran rezystancyjny 21.5", 1920*1080, obudowa ze stali nierdzewnej o klasie szczelności IP69Kcena: 9 100 PLNZobacz szczegóły »
Zestaw do zdalnego programowania i obsługi sterownika Horner XL4e Prime; (HEXP251C112 + RUT956 + e-szkolenie)cena: 3 990 PLNZobacz szczegóły »

Kontakt

12 428 63 00
PL EN