Współpracujemy z 7 Partnerami - firmami szkoleniowymi, które wspierają Klientów w transformacji organizacyjnej.

AF Seko

Firma została założona w 1988 roku w Bielsku-Białej: specjalizuje się głównie w projektach oraz wdrożeniach przemysłowych systemów sterowania i wizualizacji, sprzedaży sprzętu komputerowego. Od lat specjaliści z AF Seko prowadzą także kursy techniczne i programowania sterowników GE Intelligent Platforms.

Szczegóły oferty na stronie http://szkolenia2.seko.net.pl

af seko1

Elokon

Firma działa od 1992 roku jako spółka prawa polskiego z całym kapitałem założycielskim niemieckiej firmy ELOKON Sicherheitstechnik GmbH. Obie firmy: niemiecka ELOKON i ELOKON Polska specjalizują się w nowoczesnych technikach BHP dla przemysłu, szczególnie w technikach wykorzystujących elektronikę i optoelektronikę, a także techniki laserowe. Dzięki wzajemnemu powiązaniu tych firm udaje się w sposób oczywisty przenosić pozytywne doświadczenia z przemysłu niemieckiego na grunt polski. Z drugiej strony ułatwia to eksport polskich wyrobów na rynek niemiecki i dalej do innych krajów Europy Zachodniej.

Szczegóły oferty na stronie www.elokon.pl

elokon

Entra Group Sp. z o.o.

Firma Entra Group wspiera Klientów w transformacji organizacyjnej - począwszy od zarządzania zmianami, poprzez poprawę struktury organizacyjnej, wdrożenie optymalnych procesów i systemów motywacji oraz angażowania ludzi, po ustalanie konkretnych wskaźników i celów zmian na każdym poziomie organizacji.

Szczegóły oferty na stronie http://entra-group.eu/

entra_group

Grupa PM

Specjalizuje się w dostarczaniu specjalistycznych usług doradczych w szczególności konsultacji wspierania organizacji projektów. Grupa PM to profesjonalny zespół doświadczonych doradców, konsultantów i trenerów, który uczestnicząc w przedsięwzięciach i poszerzając swoją wiedzę ekspercką, równocześnie realizuje swoje zawodowe pasje. Charakteryzuje ich kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania projektami, organizacjami i produkcją. Potrafią zrozumieć sytuację, obiektywnie wskazać obszary do usprawnienia, pomóc w zmianie organizacyjnej, zidentyfikować problemy i wdrożyć rozwiązania.

Szczegóły oferty na stronie www.grupapm.pl

grupa_pm

ifss Polska

ifss Polska jest częścią Grupy ifss (Institute for Lean Six Sigma) z siedzibą w Wiedniu. Firma specjalizuje się w prowadzeniu projektów oraz szkoleń z zakresu doskonalenia operacyjnego, w szczególności z wykorzystaniem metodologii Lean Manufacturing oraz Six Sigma.

W skład polskiego zespołu wchodzą trenerzy i konsultanci klasy Master Black Belt oraz Black Belt z wieloletnim doświadczeniem w wielu branżach.

Szczegóły oferty na stronie www.ifss.pl

ifss_polska

LeanQ Team

LeanQ Team należy do firm doradczo-szkoleniowych, której działalność oparta jest na koncepcji Lean Management oraz Constraints Management. Od 2003 roku popularyzuje i wspiera wdrożenia World Class Management (WCM) pomagając swoim partnerom biznesowym w podnoszeniu i długotrwałym utrzymaniu oraz doskonaleniu jakości i efektywności. LeanQ Team posiada akredytację udzieloną przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w zakresie świadczenia usług doradczych na rzecz beneficjentów na terytorium Unii Europejskiej.

Szczegóły oferty na stronie www.lean.info.pl

leanq_team

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Wyższe Szkoły Bankowe to największa grupa szkół wyższych w Polsce. Jak wynika z rankingów Wprost w 2013 i 2014 roku WSB oceniono jako najbardziej cenioną wśród pracodawców grupę uczelni niepublicznych. Uczelnia oferuje szeroki wybór studiów i praktyk zawodowych, ścisłą współpracę ze światem biznesu i wiedzę przekazywaną przez wykładowców - praktyków.

Szczegóły oferty na stronie www.wsb.pl

wsb_gdansk

Kontakt.w sprawie szkoleń

Miasto
Bernadeta Łyszczarz

Poznaj naszych trenerów

Nasi trenerzy to absolwenci uczelni technicznych i nierzadko studiów podyplomowych - pracownicy ASTORa z doświadczeniem w branży automatyki, kompetencjami pedagogicznymi i kwalifikacjami w zarządzaniu projektami.

Wielu z nich od wielu lat prowadzi wsparcia techniczne dla klientów i pomaga przy rozwiązywaniu praktycznych problemów. Nasi trenerzy posiadają aktualne certyfikaty trenerskie.

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone