Powstanie Akademii ASTOR

Pomysł stworzenia Akademii ASTOR zrodził się z doświadczeń firmy ASTOR - dystrybutora nowoczesnych rozwiązań przemysłowych w zakresie automatyzacji i zarządzania produkcją. Jest to odpowiedź na potrzeby klientów w obszarze poszerzenia wiedzy techniczno-produktowej, zarządzania projektami oraz szeroko pojętych umiejętności z zakresu doskonalenia procesów produkcyjnych. Inicjatywa skierowana jest do pracowników działów technicznych, jak również do kadry menedżerskiej firm produkcyjnych i integratorskich.

DSC 8896

Szkolenia Akademii ASTOR

Akademia ASTOR w swojej ofercie łączy teorię oraz wiedzę praktyczną z wykorzystaniem rozwiązań technicznych, stanowiąc bogate źródło informacji na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Oprócz warsztatów poświęconych produktom Wonderware, GE Intelligent Platforms, SATEL, Kawasaki, Horner, Astraada, Epson i Korenix, kursanci mogą także uczestniczyć w szkoleniach biznesowych, jak Zarządzanie Projektami czy Doskonalenie Procesów Produkcyjnych.

 

DSC 8869

Trenerami Akademii ASTOR są certyfikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w zakresie omawianych zagadnień oraz o odpowiednim przygotowaniu dydaktycznym.

Szkolenia dopasowywane są do potrzeb kursantów, zaś warsztaty i seminaria, których program uwzględnia preferencje i realia konkretnych firm czy branż, organizowane na terenie całej Polski. Każdy uczestnik szkoleń Akademii ASTOR otrzymuje certyfikat o unikatowym numerze, autoryzowany przez konkretnego dostawcę produktowego ASTOR.

 

Akademia ASTOR w rejestrze instytucji szkoleniowych

Wpis do rejestru jest wymagany od instytucji szkoleniowych ubiegających się o zlecenie na szkolenie osób bezrobotnych i poszukujących pracy, finansowane ze środków publicznych, takich jak np. Fundusz Pracy, PFRON, fundusze pomocowe Unii Europejskiej.

Numer ewidencyjny Akademii ASTOR w rejestrze to 2.12/00014/2015.


 

Dane rejestrowe
Akademii ASTOR

ASTOR Sp. z o.o.

ul. Smoleńsk 29, 31-112 Kraków

NIP: 6760105127

REGON: 008016680

KRS: 0000120940

adres e-mail:akademia@astor.com.pl

Kontakt w sprawie szkoleń

Miasto
Iwona Szetela

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone