Centrum prasowe

Coboty od Kawasaki Robotics - nowość w ofercie ASTOR

2023-04-06 | Joanna Kowalkowska

Od teraz Kawasaki Robotics zapewnia całkowicie nowe i sprawne podejście do robotyki współpracującej.

 

Seria CL powstała dzięki partnerstwu z Neura Robotics. Cztery modele robotów gwarantują dopasowanie do każdego scenariusza robotyzacji.

„Wprowadzenie nowej serii cobotów do oferty Kawasaki Robotics to kolejny krok w kierunku zapewnienia klientom jeszcze większej efektywności pracy. Kawasaki Robotics serii CL zapewniają dużą precyzję, powtarzalność i niezawodność, dzięki czemu możliwe jest zwiększenie wydajności produkcji oraz zmniejszenie kosztów.

Jedną z najważniejszych cech nowych cobotów Kawasaki Robotics jest ich łatwość obsługi. Coboty te są wyposażone w intuicyjny interfejs użytkownika, co pozwala na szybkie i proste programowanie oraz konfigurację. Ponadto, coboty są wyposażone w szereg sensorów bezpieczeństwa, które zapewniają bezpieczeństwo pracy operatora"


- podsumowuje Wojciech Trojniar, Menedżer ds. produktów Kawasaki Robotics

Coboty od Kawasaki Robotics w ofercie ASTOR


Elastyczność: Dzięki ładowności i zasięgowi 3kg/590mm, 5kg/800mm, 8kg/1300mm i 10kg/1000mm, cztery modele serii CL oferują doskonałe rozwiązanie dla każdego scenariusza robotyzacji. Dowolne orientacje montażowe, wyjątkowo mały footprint oraz klasyfikacja IP66 zapewniają dodatkową elastyczność - dla wszystkich modeli.

Nowoczesna technologia: Zaprojektowana i wykonana w Niemczech seria CL oferuje doskonałą wydajność dzięki wysokiej jakości komponentom, takim jak zintegrowane 24-bitowe enkodery o najwyższej rozdzielczości na rynku oraz wyjątkowo lekka, a jednocześnie niezawodna konstrukcja.

4 modele cobotów od Kawasaki Robotics


Bez kompromisów: Seria CL oferuje wydajność i szybkość na skalę przemysłową do większości aplikacji. W połączeniu z intuicyjnym interfejsem użytkownika, seria CL zapewnia prostą obsługę linii produkcyjnych.

Stworzone dla różnorodnych przypadków użycia: Roboty serii CL łączą wiodącą w branży prędkość 200°/s oraz powtarzalność ± 0,02 mm dla wszystkich modeli. Coboty od Kawasaki Robotics to doskonały wybór do automatyzacji prostych i powtarzalnych zadań.

Cobot serii CL


Wytrzymałość i odporność na trudne warunki przemysłowe: Dzięki kompaktowej i wytrzymałej konstrukcji, zintegrowanym kablom i klasie IP66, seria CL może być używana we wszystkich trudnych warunkach, które mogą nie być odpowiednie dla innych robotów współpracujących.

Zapewnione bezpieczeństwo: Opatentowana architektura bezpieczeństwa i wiele funkcji dla pozycji bezpieczeństwa, prędkości, momentu obrotowego, stref, limitów i wykrywania kolizji pozwalają cobotom z serii CL działać obok ludzkich współpracowników.


Czytaj więcej: strona WWW cobotówPobierz dokument jako:     WORD ZDJĘCIA

Czytaj więcej

Centrum prasowe 2023-11-21

Robot Astorino wspiera edukację w krośnieńskim "Elektryku"

Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie, znany od lat jako "Elektryk, zyskał narzędzie do nowoczesnej edukacji zawodowej.  

czytaj więcej

Centrum prasowe 2023-10-09

Wszystkie technologie od ASTOR na Warsaw Industry Week 2023

ASTOR, czołowy dostawca inteligentnych technologii dla przemysłu, zaprasza na targi WIW 2023, które odbędą się w dniach 24-26 października w Nadarzynie.  

czytaj więcej

Centrum prasowe 2023-09-28

ASTOR i AGH w Krakowie z umową o współpracy. Biznes dla nauki – nauka dla biznesu

28 września br. Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie oraz firma ASTOR podpisały umowę o współpracy. To przykład budowania synergii między biznesem a środowiskiem naukowym.   

czytaj więcej

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2023 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone