Centrum prasowe

ASTOR wraz z Kawasaki Robotics CEE Hub drugim najlepszym dystrybutorem Kawasaki Robotics w regionie EMEA

2022-06-29 | Joanna Kowalkowska

Wręczenie nagrody odbyło się w Monachium (Niemcy) na European Partner Meeting 2022, w dn. 20 czerwca, tuż przed targami Automatica. Nagrodę odebrał Andrzej Garbacki, członek zarządu ASTOR, z rąk Kenji Bando-Sana, Prezesa Kawasaki Robotics EMEA.

Nagroda została przyznana za drugi najlepszy wynik sprzedaży robotów przemysłowych Kawasaki Robotics w regionie EMEA, wypracowany wspólnie przez ASTOR i Kawasaki Robotics CEE Hub, którego ASTOR jest operatorem.

„Uzyskaliśmy najlepszy wynik w historii firmy i drugi najlepszy wynik w regionie EMEA. Jestem dumny z naszego tempa rozwoju. Ta nagroda to sukces wielu zespołów i wynik zaangażowania sprzedawców, działów wsparcia, serwisu, R&D i produkcji.

Andrzej Garbacki odbierający nagrodę z rąk Kenji Bando-Sana

Od wielu lat wytrwale inwestujemy w rozwój ludzi i rozwiązań, dbamy o jakość planowania, wdrożeń, serwisu i szkoleń oraz ludzkie podejście do Klienta. Stworzyliśmy efektywny ekosystem, który wspiera rozwój biznesu zarówno integratorów, jak i zakładów produkcyjnych” – mówi Andrzej Garbacki, członek Zarządu ASTOR/Kawasaki Robotics CEE Hub.

Duży udział w tym sukcesie mają certyfikowani partnerzy ASTOR i dystrybutorzy Kawasaki Robotics CEE Hub.

Wspólnie z nimi rozwijamy ofertę rozwiązaniową. M.in. postawiliśmy mocno na zrobotyzowane spawanie – produkujemy tory jezdne, pozycjonery, słupo-wysięgniki oraz całe cele spawalnicze.

W ASTOR wraz z Kawasaki Robotics CEE Hub efektywnie wykorzystaliśmy czas minionego roku, mimo wielu turbulencji covidowych. Skutecznie działaliśmy w zespołach wsparcia technicznego, serwisu, wsparcia sprzedaży, R&D i produkcji osprzętu robotyki oraz rozwoju showroomu w ASTOR Robotics Center.

„Systematycznie działamy nad rozpoznawalnością marki w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Dodatkowo, szybko reagując na zapotrzebowanie rynku, w 2022 roku mocno zwiększyliśmy dostępność robotów na magazynie.
Klientów zainteresowanych współpracą zachęcamy do skorzystania z ulgi na robotyzację, która obniża barierę wejścia w proces inwestycyjny”
– mówi Wojciech Trojniar, menedżer produktu Kawasaki Robotics w firmie ASTOR.

Aktywnie spotykaliśmy się z klientami, wsłuchując się w ich potrzeby i dostosowując się do nowych oczekiwań rynku. Tworzyliśmy nowe rozwiązania, jak i wspieraliśmy firmy w utrzymaniu działających systemów.

ASTOR odpowiada za rozwój sprzedaży robotów Kawasaki Robotics na terenie Polski, działa we współpracy z integratorami robotyki przemysłowej, dostarcza wsparcie techniczne i serwis, prowadzi marketing produktowy i rozwiązaniowy oraz rozwija program partnerski.

Kawasaki Robotics CEE Hub odpowiada za rozwój sprzedaży w kanale dystrybutorów krajów CEE, marketing produktowy i rozwiązaniowy oraz współpracę w kanale partnerskim w 11 krajach Europy Centralnej i Wschodniej.Pobierz dokument jako:     WORD ZDJĘCIA

Czytaj więcej

Centrum prasowe 2024-04-19

Inteligentnie i płynnie. Linia biznesowa intralogistyka w ASTOR z marką własną EtE®flow

Linia biznesowa intralogistyka to strategiczna odpowiedź na potrzebę większej specjalizacji procesów zachodzących w zakładach produkcyjnych i fabrykach w zakresie automatyzacji i robotyzacji transportu magazynowego i wewnątrzzakładowego.  

czytaj więcej

Centrum prasowe 2024-04-16

Kosmiczne przyspieszenie w transformacji produkcji. NASA w ASTOR jako odpowiedź na potrzeby klientów

4.0 na dobre rozgościło się przemysłowym świecie. Żyjemy w czasach, w których Czwarta Rewolucja Przemysłowa wkracza także w obszar sprzedaży. Jak bardzo i co oznacza NASA odpowiada Tomasz Michałek, członek zarządu ASTOR, szef sprzedaży i marketingu w ASTOR

czytaj więcej

Centrum prasowe 2024-03-14

AVEVA PI System [dawniej OSIsoft PI System] od teraz w polskiej dystrybucji ASTOR

AVEVA PI System to najbardziej zaawansowane rozwiązanie do zarządzania danymi procesowymi. I kolejny, wyższy poziom w cyfrowej transformacji fabryk i zakładów produkcyjnych.  

czytaj więcej


Kontakt

12 428 63 00
PL EN