Centrum prasowe

Roboty przemysłowe bez wizji i inteligencji są tylko maszynami. Dodaj mocy swojej produkcji z ASTOR i Photoneo!

2021-07-29 | Joanna Kowalkowska

Ta współpraca stała się faktem – 27 lipca 2021 r. w ASTOR Robotics Center podpisaliśmy oficjalną umowę o partnerstwie technologicznym z Photoneo – światowym liderem innowacji w zakresie systemów wizyjnych i inteligentnych rozwiązań dla robotów, firmą ze Słowacji.


Od lewej: Jarosław Gracel, Wiceprezes ASTOR, František Takáč – Strategic Partners Manager w Photoneo, Dariusz Biega, Kierownik działu systemów zrobotyzowanych w ASTOR oraz Jozef Veres – Director of Sales, Automation, w Photoneo.


"W ASTOR cieszymy się bardzo ze współpracy z ludźmi z Photoneo – wszyscy mamy podobne podejście do życia na co dzień i podobne cele do osiągnięcia w Przemyśle 4.0. Teraz roboty Kawasaki Robotics mogą być w pełni zintegrowane z systemami wizyjnymi Photoneo, zapewniając szybkie wdrożenie i zwiększoną wydajność zrobotyzowanych aplikacji bin-picking oraz pick&place" – mówi Dariusz Biega, Kierownik działu systemów zrobotyzowanych w ASTOR.

Dowiedz się, jak Twoje aplikacja bin-pickingu może wejść na wyższy poziom wydajności - zobacz film!Prezentacji pełnego systemu podczas dnia podpisania umowy dokonał Piotr Kaczorowski, inżynier wsparcia technicznego w ASTOR Robotics Center, który na co dzień zajmuje się rozwojem tej aplikacji oraz wsparciem klientów w zakresie licznych aplikacji zrobotyzowanych.

Kontakt:

Dariusz Biega

Kierownik działu systemów zrobotyzowanych
ASTOR

Dariusz.Biega@astor.com.plPobierz dokument jako:     WORD ZDJĘCIA

Czytaj więcej

Centrum prasowe 2024-04-19

Inteligentnie i płynnie. Linia biznesowa intralogistyka w ASTOR z marką własną EtE®flow

Linia biznesowa intralogistyka to strategiczna odpowiedź na potrzebę większej specjalizacji procesów zachodzących w zakładach produkcyjnych i fabrykach w zakresie automatyzacji i robotyzacji transportu magazynowego i wewnątrzzakładowego.  

czytaj więcej

Centrum prasowe 2024-04-16

Kosmiczne przyspieszenie w transformacji produkcji. NASA w ASTOR jako odpowiedź na potrzeby klientów

4.0 na dobre rozgościło się przemysłowym świecie. Żyjemy w czasach, w których Czwarta Rewolucja Przemysłowa wkracza także w obszar sprzedaży. Jak bardzo i co oznacza NASA odpowiada Tomasz Michałek, członek zarządu ASTOR, szef sprzedaży i marketingu w ASTOR

czytaj więcej

Centrum prasowe 2024-03-14

AVEVA PI System [dawniej OSIsoft PI System] od teraz w polskiej dystrybucji ASTOR

AVEVA PI System to najbardziej zaawansowane rozwiązanie do zarządzania danymi procesowymi. I kolejny, wyższy poziom w cyfrowej transformacji fabryk i zakładów produkcyjnych.  

czytaj więcej


Kontakt

12 428 63 00
PL EN