Roboty przemysłowe bez wizji i inteligencji są tylko maszynami. Dodaj mocy swojej produkcji z ASTOR i Photoneo!

Ta współpraca stała się faktem – 27 lipca 2021 r. w ASTOR Robotics Center podpisaliśmy oficjalną umowę o partnerstwie technologicznym z Photoneo – światowym liderem innowacji w zakresie systemów wizyjnych i inteligentnych rozwiązań dla robotów, firmą ze Słowacji.


Od lewej: Jarosław Gracel, Wiceprezes ASTOR, František Takáč – Strategic Partners Manager w Photoneo, Dariusz Biega, Kierownik działu systemów zrobotyzowanych w ASTOR oraz Jozef Veres – Director of Sales, Automation, w Photoneo.


"W ASTOR cieszymy się bardzo ze współpracy z ludźmi z Photoneo – wszyscy mamy podobne podejście do życia na co dzień i podobne cele do osiągnięcia w Przemyśle 4.0. Teraz roboty Kawasaki Robotics mogą być w pełni zintegrowane z systemami wizyjnymi Photoneo, zapewniając szybkie wdrożenie i zwiększoną wydajność zrobotyzowanych aplikacji bin-picking oraz pick&place" – mówi Dariusz Biega, Kierownik działu systemów zrobotyzowanych w ASTOR.

Dowiedz się, jak Twoje aplikacja bin-pickingu może wejść na wyższy poziom wydajności - zobacz film!Prezentacji pełnego systemu podczas dnia podpisania umowy dokonał Piotr Kaczorowski, inżynier wsparcia technicznego w ASTOR Robotics Center, który na co dzień zajmuje się rozwojem tej aplikacji oraz wsparciem klientów w zakresie licznych aplikacji zrobotyzowanych.

Kontakt:

Dariusz Biega

Kierownik działu systemów zrobotyzowanych
ASTOR

Dariusz.Biega@astor.com.pl

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2023 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone