ASTOR partnerem technologicznym w programie dla zagranicznych startup-ów KPT Scale Up Poland Prize

Trwa rekrutacja do zagranicznej odsłony jednego z czołowych programów akceleracyjnych w Polsce KPT ScaleUP. Do Poland Prize zgłosić się mogą się te zagraniczne start up-y, które tworzą innowacyjne technologie wpisujące się w ideę Przemysłu 4.0 i które swój biznes chcą uruchomić w Polsce. ASTOR wraz innymi partnerami z przemysłu, zaangażował się w inkubację, by wspierać rozwój rozwiązań i zweryfikować ich przydatność w realnym zastosowaniu.

Jeszcze tylko do 15 kwietnia trwa nabór do jednego z wiodących programów akceleracyjnych - KPT Scale Up, który od 4 lat skutecznie łączy środowisko startupów z dużymi firmami przemysłowymi. Co więcej, w ramach programu młode zagraniczne firmy, które chcą być bliżej przemysłu 4.0 w Polsce, mają szansę na spore dofinansowanie i wsparcie mentorskie przy rozwijaniu tak modelu biznesowego, jak i samego produktu.  

Poszukujemy firm, które chcą rozwijać Przemysł 4.0 w oparciu o takie technologie jak IIoT, VR, AR, AI, big data i inne pomagające w digitalizacji procesów biznesowych. Na takie produkty i usługi czekają polskie zakłady lub fabryki, które poważnie myślą o wzmocnieniu swojej pozycji rynkowej – zaznacza Małgorzata Chmielewska, kierownik projektu KPT ScaleUP powered by Poland Prize. Oferujemy takim startupom do 66 000 euro bezzwrotnego kapitału własnego. bezpłatny grant. Dodatkowo na samym początku zapewniamy bezpośrednią współpracę z dużą firmą przemysłową, która jest naszym partnerem– dodaje Małgorzata Chmielewska.

Potwierdza to, zamieszczona w serwisie Programu Inteligentny Rozwój, wypowiedź Małgorzaty Jarosińskiej-Jedynak, wiceminister funduszy i polityki regionalnej:

W Poland Prize stwarzamy warunki zagranicznym firmom do rozwojowej i perspektywicznej działalności w Polsce. Wzmacniamy wizerunek Polski jako miejsca o najbardziej atrakcyjnych warunkach dla rozwoju przedsiębiorczości startupowej w naszej części Europy.
.

ASTOR współpracuje z KPT Scale Up niemal od pierwszej edycji. Włączenie się w jego zagraniczną edycję to dla firmy potencjał na znalezienie unikatowych rozwiązań z zakresu IIoT, VR, AR, AI, big data, robotyki i automatyki czy inne technologii pomagających w cyfryzacji procesów biznesowych.

Udział w Poland Prize to  ogromna szansa dla każdej dynamicznie rozwijającej się młodej firmy, opierającej swoją przyszłość na dostarczaniu takiej wartości, która trafia dokładnie w potrzebę. I która chciałaby zaistnieć w świecie polskiego przemysłu. W takie projekty, jako ASTOR chętnie się włączamy. I chętnie dzielimy się wiedzą oraz pomagamy przejść transformację w dobrze skalowalny biznes. Sami, ponad 30 lat temu zaczynaliśmy od dwuosobowej spółki i kapitału założycielskiego równego 100 dolarów. Myślę,  że to właśnie współpraca z czołowymi ekspertami i mentorami z dziedziny Industry 4.0 jest największą szansą dla Startupów na weryfikację modelu biznesowego i ocenę wartości rynkowej oferowanego produktu, czy rozwiązania - mówi Marek Zamojski, dyrektor ds. innowacji w ASTOR

Więcej o Poland Prize i zasadach akceleracji TUTAJ

Polnd Prize w pytaniach i odpowiedziach TUTAJ

O ASTOR w Poland Prize TUTAJ

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2023 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone