ASTOR wspiera KPT ScaleUp - program akceleracyjny dla startupów przemysłowych

Już w maju 12 innowacyjnych firm rozpocznie intensywny program, którego celem są wdrożenia ich produktów w dużych przedsiębiorstwach. ASTOR wspólnie z małopolskimi przedsiębiorcami wspiera KPT ScaleUp – program akceleracyjny dla startupów przemysłowych, realizowany przez Krakowski Park Technologiczny. Szansę na akcelerację mają polskie startupy, działające na rynku nie dłużej niż 5 lat i posiadające produkt lub działający prototyp rozwiązania B2B w jednym z trzech obszarów: Industry 4.0, IIoT lub Smart City. Na wybrane firmy czeka zespół ekspertów i mentorów oraz dofinansowanie w wysokości do 200 000 zł.

Akcelerator dedykowany jest innowacjom dla przemysłu oraz inteligentnemu zarządzaniu procesami w firmach i instytucjach. Szukamy startupów, które wiedzą jak zautomatyzować i usprawnić cykl produkcyjny, logistykę, zarządzanie zasobami czy kontrolę jakości. Interesują nas również ci, którzy potrafią efektywnie agregować i analizować duże ilości danych, by na ich podstawie przedsiębiorstwa stawały się bardziej „smart” – mówi Bartosz Józefowski, który kieruje pracami KPT ScaleUp.Program współtworzy 10 małopolskich przedsiębiorstw, w tym firma ASTOR. Partnerzy wypracowali wspólnie kilkadziesiąt wyzwań technologicznych, w obrębie których gotowi są współpracować ze startupami.

ASTOR to wiodący dostawca automatyki przemysłowej w Polsce. W ramach KPT ScaleUp firma będzie wspierać startupy w testowaniu ich produktów, weryfikacji modelów biznesowych oraz budowaniu kanałów dystrybucji.

Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem jest mocno wpisane w misję ASTORa, dlatego udział w tworzeniu programu akceleracyjnego KPT wydał mi się naturalny. Tym bardziej ze względu na jego profil przemysłowy. Przemysł 4.0 jest dzisiaj gorącym tematem w polskim przemyśle. Wszelkie inicjatywy związane z tą ideą pomagają kompensować firmom produkcyjnym wzrost kosztów pracy – jest to ważne dla utrzymania konkurencyjności polskich firm na rynkach globalnych - mówi Andrzej Garbacki, członek zarządu ASTOR, jeden z mentorów w programie.O programie:

KPT ScaleUp to jeden z 10 ogólnopolskich akceleratorów realizowanych w ramach programu Start In Poland. Jego celem jest przygotowanie wybranych startupów do wdrożeń w dużych firmach oraz do zwiększenia skali ich biznesów. Całość programu akceleracyjnego odbywa się w przestrzeniach Krakowskiego Parku Technologicznego, który od 20 lat współtworzy warunki dla rozwoju przedsiębiorczości w Małopolsce.

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny: http://www.kpt.krakow.pl/scaleup

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2023 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone