Technicy mechatronicy z Ciechanowa ze wsparciem ASTOR

Firma ASTOR podpisała umowę z Zespołem Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie, obejmując patronat nad uczniami klasy kształcącej się w zawodzie technik mechatronik. To kontynuacja wieloletniej współpracy i wyraz zaangażowania firmy w rozwój przyszłych inżynierów.


ASTOR z klasą. Mechatroniczną.

Celem patronatu jest podniesienie jakości praktycznego kształcenia zawodowego z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych oraz przygotowanie absolwentów do wejścia na rynek pracy. Przyświeca mu także idea promowania zawodu technika mechatronika oraz wprowadzania uczniów w realia Przemysłu 4.0.Transfer wiedzy z przemysłu do szkoły

Głównym założeniem umowy jest organizacja praktyk zawodowych i zajęć edukacyjnych w siedzibie ASTOR. Uczniowie będą mogli także podnosić swoje kwalifikacje poprzez udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Dla chętnych przewidziane są konkursy z nagrodami, sprawdzające zdobytą wiedzę. Sale lekcyjne zyskają z kolei dodatkowe wyposażenie i materiały dydaktyczne, podnosząc komfort uczenia się oraz umożliwiając realizację zajęć na wysokim poziomie. ASTOR wesprze też placówkę w przygotowaniu uczniów do egzaminów zawodowych oraz w rozwoju szkolnego Kółka Mechatronicznego.Kształcenie zawodowe w szkole średniej we współpracy z ASTOR – pierwszy stopień wtajemniczenia na drodze do Inżyniera 4.0

Umowa została zawarta 27 marca 2019 r. podczas Mazowieckiego Kongresu Zawodowego, który odbył się w gmachu głównym Politechniki Warszawskiej. Dokument podpisały: zastępca dyrektora warszawskiego oddziału firmy ASTOR - Anna Wójcik-Wolska, dyrektor zespołu szkół w Ciechanowie - Marzena Chodkowska, oraz starosta powiatu ciechanowskiego - Joanna Potocka-Rak. Patronat jest przedłużeniem dotychczasowej satysfakcjonującej współpracy, która umożliwia uczniom efektywny rozwój w kierunku Inżynierów Przemysłu 4.0.

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2023 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone