Pierwsze w historii Kawasaki Robotics Central and Eastern Europe Hub Partner Meeting


W dniach 8-9 września w Krakowie odbyło się pierwsze spotkanie dystrybutorów Kawasaki Robotics z krajów regionu regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Przedstawiciele firm wzięli udział w prezentacjach dotyczących działalności Kawasaki Robotics i ASTOR oraz zwiedzili showroomy w ASTOR Technology Park oraz ASTOR Robotics Center.

 

Uczestnicy Kawasaki Robotics Central and Eastern Europe HUB Partner Meeting w KrakowieW wydarzeniu uczestniczyło około 40 osób. Przedstawiciele Kawasaki Robotics EMEA - Kenji Bando, prezes Kawasaki Robotics EMEA, Steven Wyatt, przewodniczący Kawasaki Robotics EMEA oraz Philip Werner, dyrektor sprzedaży Kawasaki Robotics EMEA przedstawili strategię rozwoju Kawasaki Robotics w Europie i plany rozwoju na następne lata.


Prezentacje podczas spotkania prowadzili zarówno przedstawiciele ASTOR, jak i Kawasaki Robotics EMEAPodczas wydarzenia wspólnie świętowaliśmy 30-lecie Lasram Engineering - firmy partnerskiej z Węgier. Z tej okazji Kenji Bando w imieniu Kawasaki Robotics EMEA, wręczył im pamiątkową statuetkę. W trakcie spotkania odbyło się także oficjalne podpisanie umowy z ukraińskim dystrybutorem firmą Alufinish LLC. Firma niedawno dołączyła do rodziny Kawasaki Robotics CEE Hub i zaczyna rozwijać ukraiński rynek robotyki.


Kenji Bando oraz Alexander Moroz po podpisaniu umowy dystrybutorskiejKawasaki Robotics Central and Eastern Europe Partner Meeting było także okazją do zapoznania się z zautomatyzowanymi aplikacjami w dwóch showroomach firmy ASTOR – ASTOR Technology Park przy ul. Smoleńsk 29 oraz ASTOR Robotics Center przy ul. Feliksa Wrobela 3. Partnerzy nawiązali wiele rozmów o możliwych zastosowaniach robotów Kawasaki Robotics.


Zwiedzanie ASTOR Robotics Center podczas Kawasaki Robotics Central and Eastern Europe HUB Partner Meeting„Kawasaki Robotics Partner Meeting było okazją do zacieśnienia łączących nas relacji oraz przeprowadzenia wielu rozmów biznesowych i nie tylko. Uważam, że po takim wydarzeniu nasza współpraca polepszy się, co zaowocuje wieloma projektami”
Artur Talaga, Dyrektor Kanału Sprzedaży Kawasaki Robotics CEE Hub.

Kolejne spotkanie planujemy na przyszły rok, a jak na razie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział. Mamy nadzieję, że każdy wyjechał ze spotkania z głową pełną pomysłów i inicjatyw do współpracy.


Autor:
Natalia Dziubek
Asystentka ds. marketingu
Kawasaki Robotics CEE HUB


Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2023 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone