Działamy. Dbamy. Wspieramy funkcjonowanie krakowskiego ZOO

Razem znaczy więcej! Świata nie zmienia się w pojedynkę. Aby osiągać znaczące zmiany w obszarze w którym dostrzegamy problem, potrzebujemy działać zespołowo.
7 lat temu, w naszej firmie została zainicjowana akcja wspierania zwierząt w krakowskim ZOO. To, co najważniejsze to stała, niezmienna od lat uważność na potrzeby, dzięki której działamy, wspieramy, uświadamiamy.

Zastrzyk finansowy pomocną dłonią dla ogrodu zoologicznego

Kiedy w 2013 roku zaczęliśmy finansowo wspierać działania krakowskiego ZOO, skupiliśmy uwagę na istocie problemu. Problemu brak funduszy, niezbędnych do poprawy standardu życia zwierzaków w zoo. Wpłacając określoną kwotę pokrywamy koszty utrzymania konkretnego zwierzaka.

Jak wspomina wiceprezes ASTOR, Grzegorz Majewski - od lat prowadzi całą akcję  z uznania dla ZOO oraz z sympatii dla zwierzaków.

Pracowniczy kontakt z przyrodą

Wśród pracowników ASTOR znajdziemy wiele pasjonatów przyrody, dla których losy środowiska naturalnego nie pozostają obojętne. Poprzez działania proekologiczne w zakresie recyklingu, czy samej idei ekologicznego sposobu życia, wspieramy. Wspieramy całościowy ekosystem. Ekosystem składający się zarówno z części ożywionej, jak i tej nieożywionej.

Lubię przyrodę i zwierzęta, lubię odpoczywać aktywnie z dziećmi. Odwiedzamy też zoo. Krakowskie ZOO ma bardzo nowoczesne wybiegi. Te dla pingwinów czy żyraf, są po prostu genialne. I, co nie każdy zapewne wie, krakowskie ZOO to też azyl dla zwierząt, jak np. słoni, które trafiły do tutaj z cyrków. Mimo, że ludziom ZOO często kojarzy się z więzieniem dla zwierząt i nawet po części tak jest, to nie jest to powód do tego, żeby ZOO nie odwiedzać. Wręcz przeciwnie, każda wizyta w ZOO, czy wsparcie firm takich jak ASTOR, pozwala na to, by zwierzęta w ZOO żyły w jeszcze lepszych warunkach.

uzasadnia Artur Talaga, zaangażowany w akcję wspierania ZOO 

Zainteresowanych wsparciem zwierzaków jest w firmie ASTOR więcej. Zorganizowany wewnętrzny konkurs na propozycje graficzne i tekstowe tabliczki dla Sowy Śnieżnej przyciągnął wielu chętnych. Pracownicy wykazali się dużą dozą kreatywności, która została nagrodzona gadżetami z ZOO dla wszystkich, którzy wzięli udział w rywalizacji.

CSR niejedno ma imię!

Nie wahajmy się mówić, o tym jakie trudności dostrzegamy w obecnym świecie. Wiele spraw dotyka nas wewnętrznie w taki sam sposób. Warto wyjść z inicjatywą. Powiedzieć głośno, to co chcemy zrobić, aby poprawić sytuację w konkretnym obszarze społecznej odpowiedzialności, bo CSR nie gryzie! CSR uświadamia, pomaga, usprawnia.

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2023 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone