Centrum prasowe

Wszystkie technologie od ASTOR na Warsaw Industry Week 2023

2023-10-09 | Renata Poreda

Przemysł przyszłości to taki, który łączy technologie z czterech obszarów: zaawansowanej automatyzacji, oprogramowania przemysłowego, robotyzacji i intralogistyki. Tak wynika z 35-letniego doświadczenia firmy ASTOR w pracy z przemysłem. Jak się o tym przekonać? W dniach od 24 do 26 października 2023 roku ASTOR weźmie udział w targach Warsaw Industry Week 2023 w Nadarzynie. Jest to doskonała okazja do spotkania z ekspertami i firmy oraz poznania najnowszych rozwiązań dedykowanych nowoczesnej produkcji, z uwzględnieniem procesów magazynowych.

ASTOR na stanowisku B1.01 106

Stanowisko firmy ASTOR o numerze B1.01 106, zlokalizowane jest w Hali B. Na powierzchni 100 m²  prezentowane będą najnowsze produkty i rozwiązania. Wizyta na stanowisku umożliwi zainteresowanym dokładne poznanie oferty oraz skonsultowanie indywidualnych potrzeb usprawnień swoich procesów.

Do odwiedzin i rozmów w Nadarzynie zachęca Rafał Pilch, kierownik projektu targów WIW 2023, który na co dzień pracuje w linii biznesowej automatyzacja: 

W ASTOR stawiamy przede wszystkim na kontakt z ludźmi równie zafascynowanymi nowoczesnym przemysłem jak my sami, dlatego też nie mogliśmy ominąć największych targów automatyki przemysłowej w Polsce jakimi jest Warsaw Industry Week. W tym roku chcemy zaprezentować całą ofertę naszej firmy – pokażemy rozwiązania z zakresu automatyzacji, oprogramowania, robotyzacji, a także intralogistyki. Warto odwiedzić nasze stoisko, na którym zobaczą Państwo aplikacje demonstracyjne z całego przekroju nowoczesnego przemysłu: od maszyny wykonawczej takiej jak frezarka CNC, po w pełni autonomiczny system paletyzacji naszej marki własnej EtE®flow. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin! Liczymy na wiele inspirujących i fascynujących rozmów podczas tych 3 dni targów.

Prezentowane rozwiązania

Podczas targów ASTOR przedstawi m.in.::

  • System paletyzacji EtE®flow,
  • Zestawy demonstracyjne robotów od Kawasaki Robotics i EPSON,
  • Digital Twin - Cyfrowy Bliźniak hali produkcyjnej oraz aplikacje IT od AVEVA,
  • Frezarkę CNC zbudowaną w pełni na podzespołach Astraada,
  • Tablice prezentujące funkcjonalności produktów i rozwiązań Astraada, Emerson oraz Horner.

Dodatkowe atrakcje

Dla odwiedzających stanowisko ASTOR przygotowano niespodzianki. Poza możliwością fachowych konsultacji, zwiedzający mogą liczyć na poczęstunek oraz bony rabatowe, które mogą wykorzystać, planując zakupy w firmie lub korzystając z oferty e-szkoleń.

Konferencja Instrumenty Przemysłu 4.0: dzień pierwszy, blok pierwszy z udziałem ASTOR

Dla wszystkich, którzy przy okazji targów, oprócz odwiedzin stoisk z nowinkami technologicznymi, chcą poznać najnowsze trendy i uzupełnić wiedzę o nich, Organizator przygotował dwudniową konferencję Instrumenty Przemysłu 4.0. 24 października, w pierwszym dniu konferencji, w bloku LEPSZA EFEKTYWNOŚĆ, ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ, INNOWACYJNOŚĆ W DZIAŁALNOŚCI PRODUKCYJNEJ POPRZEZ ROZWIĄZANIA PRZEMYSŁU 4.0 o godz. 11.10, Marek Zamojski, dyrektor linii biznesowej oprogramowanie, podzieli się wiedzą na temat jak "Zrozumieć dane w świecie Przemysłu 4.0: Sekrety zwiększenia efektywności”.

Szczegóły wydarzenia:

Data: 24-26 października 2023

Miejsce: Targi Warsaw Industry Week, Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn

Więcej o targach i bezpłatna rejestracja: https://industryweek.pl/

 Pobierz dokument jako:     WORD ZDJĘCIA

Czytaj więcej

Centrum prasowe 2023-11-21

Robot Astorino wspiera edukację w krośnieńskim "Elektryku"

Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie, znany od lat jako "Elektryk, zyskał narzędzie do nowoczesnej edukacji zawodowej.  

czytaj więcej

Centrum prasowe 2023-09-28

ASTOR i AGH w Krakowie z umową o współpracy. Biznes dla nauki – nauka dla biznesu

28 września br. Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie oraz firma ASTOR podpisały umowę o współpracy. To przykład budowania synergii między biznesem a środowiskiem naukowym.   

czytaj więcej

Centrum prasowe 2023-09-26

Wyróżnienie w konkursie CFO Roku 2023 dla CFO ASTOR

22 września br. w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Konkursu CFO Roku 2023. Decyzją  konkursowego Jury wyróżniono Michała Wojtulewicza, wiceprezesa  ds. finansowych w ASTOR.  

czytaj więcej

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2023 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone