Centrum prasowe

ASTOR jedynym autoryzowanym dystrybutorem marki Korenix w Polsce

2018-05-17 | Joanna Kowalkowska

Firma ASTOR, jeden z liderów wśród dostawców automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji dla polskiego przemysłu, stała się w 2018 roku jedynym autoryzowanym dystrybutorem produktów komunikacji przemysłowej tajwańskiego producenta Korenix.

Sfinalizowana w roku 2018 umowa daje firmie ASTOR status jedynego autoryzowanego dystrybutora marki Korenix w Polsce. W jej portfolio znajdują się zarówno podstawowe niezarządzalne switche przemysłowe ethernetowe, jak i te zarządzalne, przemysłowe routery 3G, modemy GSM i WiFi, switche PoE do kamer IP oraz moduły światłowodowe i konwertery. Firmy współpracują od roku 2005.

ASTOR dystrybutor Korenix product road map

Źródło: www.korenix.com Produkty Korenix oferowane przez firmę ASTOR na polskim rynku powstają we współpracy inżynierów obu firm. Wspólnie rozwijamy ofertę w oparciu o zapotrzebowanie użytkowników systemów komunikacji przemysłowej, dodajemy nowe funkcjonalności oraz zapewniamy produktom szereg wymagających testów przed wprowadzeniem na rynek. Skuteczna dbałość o niezawodność produktów pozwala nam oferować je z długim, nawet 54-miesięcznym okresem gwarancji” – komentuje Wojciech Pawełczyk, menedżer produktów Korenix w firmie ASTOR.

Rozwiązania marki Korenix sprawdzają się w zastosowaniach maszynowych, nadzoru i monitoringu produkcji oraz zdalnych systemach sterowania. Przydatnym dodatkiem do zarządzalnych switchy przemysłowych, a w ogólności do projektowania sieci jest uzupełniające oprogramowanie Korenix View, usprawniające proces zarządzania i diagnostyki sieci Ethernet poprzez graficzną wizualizację i automatyczne wykrywanie miejsc wystąpienia usterek.

ASTOR Korenix Polska switche przemyslowe Jet Net modemy WiFi routery GSM moduly SFP 1

Przykładowe rozwiązanie w oparciu o produkty Korenix; Źródło: www.korenix.com 

 

Wszystkie produkty będące w aktualnej ofercie można zakupić w lokalnym oddziale firmy ASTOR lub w sklepie internetowym: www.astor.com.pl/sklep/komunikacja.html Pobierz dokument jako:     WORD ZDJĘCIA

Czytaj więcej

Centrum prasowe 2024-01-29

ASTOR wspiera MŚP w transformacji technologicznej w ramach EDIH hub4industry

Mapa drogowa automatyzacji czy analiza zwrotu z inwestycji w technologię AI to tylko dwie z sześciu usług dla firm z sektora MŚP, jakie oferuje ASTOR w ramach EDIH.  

czytaj więcej

Centrum prasowe 2023-12-11

ASTOR i jego myśl inżynierska oraz menedżerska docenione w Japonii

28 listopada 2023 r. w Japonii, w Tokio odbyło się globalne spotkanie partnerów Kawasaki Robotics. ASTOR otrzymał nagrodę za jakość współpracy.  

czytaj więcej

Centrum prasowe 2023-11-27

Stefan Życzkowski uhonorowany Krakowskim Dukatem

24 listopada 2023 r. podczas święta 173. rocznicy powstania Izby Przemysłowo-Handlowej, prestiżowym Krakowskim Dukatem uhonorowany został Stefan Życzkowski, założyciel i wieloletni prezes ASTOR.  

czytaj więcej


Kontakt

12 428 63 00
PL EN