ASTOR Consulting

Oferta doradcza ASTOR Consulting obejmuje działania wspierające Klientów w obszarach biznesowym i technicznym w całym cyklu życia inwestycji. Specjaliści ASTOR Consulting pomogą Państwu przeprowadzić analizę potrzeb inwestycyjnych i zaproponują optymalną strategię rozwoju systemów w obszarze produkcji, pomogą metodycznie zarządzać projektem, a także będą wspierać Państwa organizację przy zarządzaniu zmianą i optymalizacji procesów w obszarze produkcji, logistyki, jakości, utrzymania ruchu oraz IT.

 

ETAP I: Przygotowanie inwestycji


 • Analiza rentowności inwestycji - w wyniku przeprowadzonej analizy klient poznaje okres zwrotu środków zainwestowanych w rozwiązanie IT, aplikację zrobotyzowaną lub system automatyki, a także jest w stanie ocenić realne ryzyko projektu.
 • Analiza i mapowanie procesów produkcyjnych - W wyniku przeprowadzonej analizy klient ma realny pogląd na efektywność procesów produkcyjnych realizowanych w obszarze jego przedsiębiorstwa i poznaje obszary wymagające optymalizacji.
 • Analiza procesów biznesowych - w wyniku przeprowadzonej analizy procesów biznesowych klient jest w stanie poznać wpływ działań produkcyjnych na procesy biznesowe realizowane w innych obszarach przedsiębiorstwa, a w konsekwencji zwiększyć efektywność całej firmy.
 • Przygotowanie specyfikacji funkcjonalnej dla systemów DCS, MES/EMI oraz integracji produkcji z systemem ERP - w wyniku przeprowadzonych konsultacji klient otrzymuje dokument zawierający pełną (lub częściową) specyfikację dla systemu zarządzania produkcją klasy MES (Manufacturing Execution System) zgodną z międzynarodowymi standardami. Pozwala to na efektywne przeprowadzenie wdrożenia systemu MES w przedsiębiorstwie.

Przygotowanie inwestycji

 

ETAP II: Realizacja inwestycji


 • Zarządzanie projektami - wsparcie w zakresie zarządzania projektami ma na celu zapewnienie stabilności procesu wdrożeniowego, a tym samym bezpieczeństwo realizacji projektu o czasie, w ramach założonych kosztów oraz spełniającego określone założenia funkcjonalne. Dodatkowo możliwe jest prowadzenie projektów wdrożeniowych na zasadzie interim-management.
 • Konsultacje z zakresu projektowania systemu SCADA - konsultacje mają na celu zapewnienie stabilności procesu wdrożeniowego, a tym samym bezpieczeństwo realizacji inwestycji, poprzez transfer najlepszych praktyk w zakresie projektowania aplikacji SCADA w oparciu o oprogramowanie Wonderware.
 • Konsultacje z zakresu projektowania systemów MES oraz integracji z ERP - konsultacje mają na celu zapewnienie stabilności procesu wdrożeniowego, a tym samym bezpieczeństwo realizacji inwestycji, poprzez transfer najlepszych praktyk w zakresie projektowania aplikacji MES w oparciu o oprogramowanie Wonderware.
 • Konsultacje z zakresu projektowania systemów sterowania High Availability oraz systemów DCS - konsultacje mają na celu zapewnienie stabilności procesu wdrożeniowego, a tym samym bezpieczeństwo realizacji inwestycji, poprzez transfer najlepszych praktyk w zakresie projektowania i konfiguracji systemów sterowania wysokiej dostępności (High Availability) oraz DCS w oparciu o rozwiązania GE Intelligent Platforms.
 • Konsultacje w zakresie robotów przemysłowych Kawasaki – ASTOR Consulting oferuje konsultacje na etapie powstawania koncepcji systemu opartego o roboty przemysłowe Kawasaki oraz na etapie wdrażania aplikacji zrobotyzowanej. Specjaliści pomagają w doborze typów robotów przemysłowych odpowiednich do danego zastosowania oraz potrzebnych opcji rozszerzających funkcjonalność w celu osiągnięcia zamierzonego rezultatu. Oferta konsultacyjna obejmuje również wsparcie merytoryczne w trakcie realizacji wdrożenia systemu.

Realizacja inwestycji

 

ETAP III: Utrzymanie i rozwój inwestycji


 • Audyt aplikacji SCADA, MES - w wyniku przeprowadzonego audytu aplikacji klient otrzymuje kompleksowy raport zawierający wskazanie elementów aplikacji wymagających optymalizacji, ze szczególnym naciskiem na aspekty wydajności, polityki bezpieczeństwa, realizację dobrych praktyk projektowania. Na podstawie raportu jest on w stanie podjąć odpowiednie działania korekcyjno-naprawcze.
 • Analiza i mapowanie procesów produkcyjnych - w wyniku przeprowadzonej analizy klient ma realny pogląd na efektywność procesów produkcyjnych realizowanych w obszarze jego przedsiębiorstwa i poznaje obszary wymagające optymalizacji.
 • Analiza procesów biznesowych - w wyniku przeprowadzonej analizy procesów biznesowych klient jest w stanie poznać wpływ działań produkcyjnych na procesy biznesowe realizowane w innych obszarach przedsiębiorstwa, a w konsekwencji zwiększyć efektywność całej firmy.

Utrzymanie i rozwój

 

Kontakt Przejdź do kontaktu »

Zostaw wiadomość lub zadaj pytanie – odpowiemy niezwłocznie.

Wsparcie handlowe

12 424 00 60
sprzedaz@astor.com.pl

Wsparcie techniczne

12 424 00 88
support@astor.com.pl

Formularz kontaktowy

Napisz do nas - odpowiemy w ciągu 24h

*wymagane

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Numer telefonu:*

Kontakt z oddziałem*


Komentarz:*

Twoje dane osobowe udostępnione w formularzu będą przetwarzane przed Grupę ASTOR zgodnie z zasadami.

Kontakt

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Wsparcie handlowe
12 424 00 60
sprzedaz@astor.com.pl

Wsparcie techniczne
12 424 00 88   (800-1600)
support@astor.com.pl

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2022 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone