U nas zawsze #chodzioludzi, dlatego dbamy o satysfakcję i rozwój osób, które z nami pracują!
Od 1987 roku naszą ambicją jest tworzenie najbardziej niezawodnych rozwiązań dla przemysłu oraz pomoc w osiąganiu celów biznesowych. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, rozmawiamy, inspirujemy.
Jesteśmy liderem w zakresie propagowania idei Przemysłu 4.0 w Polsce. W 2016 roku opublikowaliśmy autorską koncepcję w zakresie rozwoju kompetencji inżynierów – Inżynier 4.0.
Reprezentujemy globalne marki, m.in. Emerson, Kawasaki Robotics, AVEVA, Epson, MiR, Horner.
Angażujemy się w projekty promujące naukę i nowoczesne technologie.
Wspieramy polską edukację i rozwijamy sieć placówek współpracujących, dlatego poszukujemy:
AMBASADORA ASTOR na Twojej uczelni!
Poszukujemy młodych, dynamicznych osób, które chcą poznać naszą firmę od środka i zostać pomostem między ASTOR a swoją uczelnią.
Do zadań Ambasadora należy przede wszystkim propagowanie informacji o działaniach ASTOR wśród studentów i wykładowców online i offline, organizacja seminariów, webinariów i szkoleń dla studentów.
Skorzystasz też ze wsparcia w realizacji pracy inżynierskiej/magisterskiej, przetestujesz swoje umiejętności komunikacyjno-organizacyjne w praktyce i będziesz mieć szansę pozyskania sponsoringu ASTOR dla najciekawszych akcji uczelnianych /studenckich.
Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.
Wybierz korzyść dla siebieDo Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.