Praca w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze. Zadania powierzane do wykonania nie są banalne, co daje możliwość rozwoju i pogłębienia swojej wiedzy. Zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie ze strony osoby prowadzącej praktykę.

Michał Dłubacz, praktykant w Dziale Robotów Przemysłowych

 

 

Przyjazna atmosfera. Fachowa i kompetentna kadra. Swobodny dostęp do szerokiej gamy sprzętu, a do tego duża samodzielność w realizacji zadań. I zawsze było dużo do zrobienia!

Rafał Kędra, praktykant w Oddziale ASTOR Zachód (Szczecin)

 

 

Bardzo dobrym pomysłem jest tygodniowy kurs szkoleniowy, przygotowujący do praktyki w firmie ASTOR. Miłym zaskoczeniem było otrzymanie dyplomu ukończenia kursu Wonderware In Touch 10.0 i Systemów Sterowania i Sieci Przemysłowych.

Zdobytą dotychczas wiedzę wykorzystałem w pracy na sprzęcie firmy ASTOR. Miałem możliwość pracować z profesjonalistami, co wpłynęło na uzyskanie praktycznych umiejętności.

Po zakończonej praktyce firma daje możliwość wypożyczenia specjalistycznego sprzętu, który można wykorzystać do rozwoju w kierunku systemów sterowania i sieci przemysłowych.
Podsumowując: praktyki studenckie z całą pewnością podnoszą kwalifikacje i dostarczają cennego doświadczenia, niezbędnego do dalszego rozwoju i kariery zawodowej.

Bogusz Krupczak, praktykant w dziale Systemów Sterowania i Sieci Przemysłowych

 
Praktyki w firmie ASTOR dają szansę nabycia nowych umiejętności i wiedzy z zakresu automatyki przemysłowej. Nie jest to możliwe w "szklarnianych" warunkach uczelni. Praktykantom zlecane są konkretne i potrzebne zadania, a w razie problemów zawsze mogą się oni zwrócić o pomoc do pracowników firmy. Na dużego plusa zasługuje bardzo przyjazna atmosfera panująca w firmie.

Wojciech Muskała, praktykant w dziale Oprogramowania i Komuterów Przemyslowych

 

 

Dzięki praktykom w firmie Astor podniosłem swoje kwalifikacje zgodnie z kierunkiem studiów. Jako student zostałem bardzo przyjaźnie przyjęty przez pracujący tam zespół, na którego fachową pomoc zawsze mogłem liczyć. Miałem także możliwość pracy na najnowszym sprzęcie, jaki obecnie jest w ofercie firmy .

Michał Zając, praktykant w Oddziale ASTOR Katowice

 

 

Każdy praktykant firmy ASTOR na pewno się ze mną zgodzi, że program praktyk jest bardzo dobrze przygotowany. Każdy student-praktykant ma swoje stanowisko do pracy.

W firmie panuje bardzo miła atmosfera, opiekunowie są bardzo wyrozumiali i chętnie pomagają przy rozwiązywaniu problemów, pojawiających się podczas wykonywania zadań.

Student ma możliwość nie tylko poznania oprogramowania i zasad tworzenia systemów, ale również podglądu już istniejących rozwiązań. Dzięki przebytym szkoleniom praktykant jest bardziej atrakcyjny na rynku pracy.

Grzegorz Chałabis, praktykant w dziale Oprogramowania i Komputerów Przemysłowych

 

 

Praktyki w firmie ASTOR to świetna okazja do weryfikacji wiedzy zdobytej na uczelni. Mnogość realizowanych projektów pozwala na pogłębienie zainteresowań w wybranej dziedzinie automatyki. Praktyka rozpoczyna się serią specjalistycznych szkoleń, które wdrażają każdego praktykanta w świat produktów i rozwiązań stosowanych w przemyśle. Inżynierowie firmy ASTOR służą dobrą radą i pomocą w codziennych zadaniach, co sprawia, że atmosfera pracy to coś niepowtarzalnego na polskim rynku praktyk studenckich.

 Michał Zieliński, praktykant w dziale marketingu

 

Wspaniała atmosfera, najnowszy sprzęt i realne problemy do rozwiązania- oto co zastałem w firmie ASTOR. Moim zdaniem są to najlepsze praktyki dla przyszłych inżynierów

Mariusz Flis, praktykant w dziale Systemów Sterowania i Sieci Przemyslowych

 

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone