AVEVA Flex

Czym jest AVEVA Flex?

AVEVA Flex jest to nowoczesny model posiadania oprogramowania przemysłowego, umożliwiający użytkowanie dowolnych produktów AVEVA przez określony czas (od 1 roku do 5 lat).

W tym czasie oprogramowanie takie jak np. Platforma Systemowa AVEVA, Historian, InTouch lub AVEVA MES pracuje na lokalnych serwerach użytkownika, a klient ma zapewnione priorytetowe wsparcie techniczne wraz z dostępem do zawsze aktualnych wersji oraz szeregu dodatkowych korzyści.

Innowacyjne podejście AVEVA do formy licencjonowania produktów umożliwia szereg korzyści takich jak:

1. Cyberbezpieczeństwo systemów, dzięki dostępowi do bieżących aktualizacji oprogramowania, łatek bezpieczeństwa oraz service pack’ow;
2. Dostęp do priorytetowego wsparcia technicznego w języku polskim,
3. Elastyczność i skalowalność w budowaniu rozwiązań odpowiadających na potrzeby zakładu,
4. Obniżenie progu wejścia w inwestycje,
5. Szybki zwrot z inwestycji (ROI).

AVEVA_Flex

5 powodów, dla których warto wybrać model użytkowania oprogramowania przemysłowego AVEVA Flex

1. Podniesiony poziom cyberbezpieczeństwa

Innowacyjny model licencjonowania AVEVA Flex gwarantuje bezpieczeństwo cyfrowe systemów oraz danych. Jest to możliwe, dzięki kompatybilności z nowoczesnymi systemami operacyjnymi, dostępowi do bieżących aktualizacji oprogramowania, aktualnych łatek bezpieczeństwa oraz service pack’ow.Dowiedz się więcej na temat tego jak do tematyki cyberbezpieczeństwa podchodzi AVEVA »

2. Dostęp do priorytetowego wsparcia technicznego w języku polskim

Model licencjonowania AVEVA Flex zawiera dostęp do priorytetowego wsparcia technicznego w języku polskim, które umożliwia użytkownikom oprogramowania korzyści takie jak m.in. priorytetową obsługę zgłoszeń serwisowych w ramach Pomocy Technicznej ASTOR, możliwość konsultacji technicznych, otrzymania indywidualnych poprawek błędów oprogramowania dla aktualnej wersji produktów czy rabatów na konkretne usługi.

Takie podejście umożliwia wsparcie klientów nie tylko przy etapie wyboru odpowiednich rozwiązań, ale również podczas użytkowania oprogramowania na co dzień.3. Niski próg wejścia w inwestycje

Zakup oprogramowania przemysłowego w modelu AVEVA Flex wspomaga inwestowanie w innowacje. Zaplanowanie płatności w czasie umożliwia obniżenie progu wejścia w inwestycje oraz minimalizację kapitału, który jest potrzebny do jej rozpoczęcia.

Dodatkowo, rozłożenie kosztów oprogramowania przemysłowego w czasie, przyśpiesza zwrot z inwestycji oraz umożliwia finansowanie inwestycji ze środków, które zarabia inwestycja. AVEVA Flex ogranicza wielkość straty.

dostep-do-danych

Zminimalizuj koszty początkowe

W pierwszym roku inwestycji w model AVEVA Flex, środki kapitałowe są zwykle zmniejszane o 65%


Mniej o 65%

wymiana-informacji

Szybki zwrot z inwestycji

Klienci znacznie poprawiają zwrot z inwestycji w mniej niż 6 miesięcy, zmniejszając przeszkodę inwestycyjną CAPEX


ROI <= 6 miesięcy

4. Licencje typu "unlimited"

AVEVA Flex pozwala na dostęp do licencji z nielimitowaną ilością zmiennych oraz nielimitowaną ilością dostępów do wizualizacji.

Umożliwia to elastyczność i skalowalność w budowaniu systemu odpowiadającego na potrzeby danego zakładu. Oznacza to, że użytkownicy kupując oprogramowanie w modelu AVEVA Flex nie muszą przed zakupem określać dokładnej liczby zmiennych oraz funkcjonalności, których potrzebują, mogą oni na bieżąco analizować potrzeby i dzięki temu efektywnie modyfikować i rozbudowywać systemy.

5. Elastyczność techniczna i finansowa

Inwestycja w oprogramowanie przemysłowe w modelu AVEVA Flex to inwestycja, która umożliwia zwinne podejście, a tym samym gotowość na zmieniające się otoczenie biznesowe. Jest to możliwe, dzięki podejściu, w którym użytkownik inwestując w określone rozwiązanie otrzymuje do dyspozycji wybraną pulę kredytów AVEVA Flex, które może dowolnie wymieniać na wybrane licencje.

Kredyty są wielokrotnego użytku. W przypadku jeśli dana licencja wymaga zmiany, można zwolnić kredyty poprzez oddanie licencji, a wtedy kredyty można przeznaczyć na inną licencję.

Przykład:

Kim jest ASTOR i jakie mamy doświadczenie?

Jesteśmy spółką z polskim kapitałem

Markę ASTOR konsekwentnie budujemy od ponad 35 lat. Dystrybutorem marki AVEVA (dawniej Wonderware) jesteśmy od 1995 roku.

Wprowadzamy polskie firmy produkcyjne w świat nowych technologii

W oparciu o wspólne wartości i pasję, pomagamy naszym Klientom wygrywać na dynamicznie zmieniającym się, konkurencyjnym rynku.

Dbamy o relacje

Budujemy uczciwe, partnerskie relacje, pomiędzy firmą a dostawcami i klientami.

35 lat
27 lat ASTOR

Doświadczenia w programowaniu przemysłowym

24 000+
Systemy automatyzacji, robotyzacji, cyfryzacji

Dostarczonych licencji oprogramowania przemysłowego w Polsce

2200+
ASTOR kompetentni specjalisci

Firm korzysta z oprogramowania przemysłowego AVEVA w Polsce

Oprogramowaniu AVEVA zaufali

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Adres e-mail: aveva@astor.com.pl

Napisz do nas - odpowiemy w ciągu 24h

*wymagane

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Numer telefonu:*

Wiadomość:*

Twoje dane osobowe udostępnione w formularzu będą przetwarzane przed Grupę ASTOR zgodnie z zasadami.


Kontakt

12 428 63 00
PL EN