Program praktyk to jeden z ważniejszych programów w naszej firmie. Nam umożliwia dotarcie do ambitnych, zdolnych i proaktywnych młodych ludzi. Praktykanci natomiast mają możliwość poprzez pracę w zespołach projektowych uzupełniania zdobytej na studiach wiedzy teoretycznej o doświadczenie praktyczne.
Małgorzata Stoch
Koordynator Programu Praktyk

Zgłoś się na praktyki w ASTOR

Zasady rekrutacji

Praktyki wakacyjne są programem cyklicznym odbywającym się każdego roku. Aby wziąć udział w rekrutacji, należy wysłać formularz zgłoszeniowy do 30 marca danego roku.

Zobacz więcej »

Studenci o praktykach

"Przyjazna atmosfera. Fachowa i kompetentna kadra. Swobodny dostęp do szerokiej gamy sprzętu, a do tego duża samodzielność w realizacji zadań. I zawsze było dużo do zrobienia"

Zobacz więcej »

Przykładowe projekty

Stworzenie stanowiska prezentacyjnego dla robota EPSON Scara G6. Celem stanowiska było stworzenie aplikacji do gry w warcaby. Autor: Mateusz Niewczas.

Zobacz więcej »

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnienie formularza i przesłanie go do firmy ASTOR jest warunkiem koniecznym przystąpienia do procesu rekrutacji. Zapraszamy na nasze praktyki!

Zobacz więcej »
Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone