MSUES AAW listopadzie 2017 Akademia ASTOR dołączyła do elitarnego grona firm, które uhonorowane zostały Znakiem Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych. To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, ale także dobra dla Państwa - Naszych Klientów. Dlaczego? Ponieważ - po pierwsze: przyznanie go świadczy o najwyższym poziomie świadczonych przez nas usług i przekazywanej wiedzy. Po drugie: odznaczenie umożliwi Państwu korzystanie z Programu Bonów Szkoleniowych. 

MSUES zawiera 20 obszarów, odnoszących się do 4 obszarów: usługi edukacyjno-szkoleniowej, kompetencji kadry szkoleniowej, infrastruktury, organizacji i obsługi klienta oraz zarządzania jakością usług szkoleniowych. Aby otrzymać certyfikat firma musi przejść szczegółowy audyt, weryfikujący poziom świadczonych usług. O najwyższym poziomie przyjętych standardów, a co za tym idzie: poziomie trudności uzyskania Znaku Jakości, najlepiej świadczy fakt, że z ponad 6000 firm szkoleniowych, jedynie 200 otrzymało to wyróżnienie.


Więcej informacji o MSUES i finansowaniu szkoleń z bonów szkoleniowych znajdą Państw na stronach:

http://wup-krakow.pl/uslugi-rynku-pracy/msues-malopolskie-standardy-uslug-edukacyjno-szkoleniowych/malopolskie-standardy-uslug-edukacyjno-szkoleniowych-msues
http://bonyefs.pl/o-bonach-szkoleniowych/

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone