Dlaczego warto współpracować z przemysłem?

Firma ASTOR i Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku mają wspólną misję - nowoczesną edukację inżynierów robotyków. Co oznacza dla szkoły współpraca z przemysłem? Wyposażenie pracowni, wsparcie w określaniu kierunku kształcenia, pakiety szkoleń dla uczniów i nauczycieli, program egzaminów. Organizujemy także wizyty studyjne dla uczniów w showroomie w ASTOR Robotics Center w Krakowie – mówi Łukasz Mąka, opiekun klienta ZST Leżajsk, Z-ca dyrektora oddziału ASTOR Kraków.

Zobacz pracownie robotowe w ZST Leżajsk

Klasy patronackie ASTOR – jak to działa?

Podczas nauki zawodu stawiamy nacisk na praktykę oraz rozwijanie zdolności i zainteresowań uczniów. Młodzież zdobywa tu praktyczne umiejętności programowania i obsługi robotów przemysłowych m.in. Kawasaki Robotics i EPSON. Uczniowie tworzą realne aplikacje i integrują zrobotyzowane systemy – dokładnie takie, jak w przemyśle. Uczniowie pracują na lekcjach w zespołach 2-3-osobowych, wspólnie odpowiadając za realizację projektów i osiągnięty cel – mówi Robert Maruszak, nauczyciel robotyki w ZST w Leżajsku.Uczniowie ZST w Leżajsku podczas zajęć w pracowni robotyki

Co zyskują szkoły techniczne we współpracy z ASTOR?

Śledzimy trendy na rynku pracy i jesteśmy otwarci na ciągły rozwój. Nasza szkoła współpracuje z wieloma firmami z przemysłu, takimi jak m.in. ASTOR. W takiej atmosferze każdy nauczyciel może poczuć, że spełnia się w zawodzie, a uczniowie – że ich nauczyciele mają entuzjazm do pracy i stosują nowoczesne metody nauczania. Z firmą ASTOR współpracujemy od 2013 roku – wówczas dostarczyła dla nas pierwsze systemy automatyki i robotyki, w tym roboty przemysłowe Kawasaki Robotics i EPSON – do pracowni dla klasy ‘technik mechatronik’, a w 2021 roku objęła patronatem i wyposażyła pracownię klasy ‘technik robotyk’ oraz pracownię spawalniczą – mówi Halina Samko, dyrektor ZST w Leżajsku, nauczyciel matematyki i informatykiZajęcia w pracowni robotyki pod patronatem ASTOR z robotami Kawasaki Robotics i EPSON

Co zyskują uczniowie klas patronackich ASTOR?

Po zakończeniu nauki, każdy absolwent może sprawdzić stan swojej wiedzy i umiejętności, zdając egzamin organizowany przez Akademię ASTOR, certyfikowaną jednostkę szkoleniową firmy ASTOR. W przypadku pozytywnego wyniku egzaminu, zdający otrzymuje pełnoprawny imienny certyfikat wraz z opisem zakresu nabytych kompetencji. W taki sposób współpracujemy – jako autoryzowana instytucja szkoleniowa – ze wszystkimi partnerskimi placówkami edukacji technicznej – mówi Małgorzata Stoch, Dyrektor Akademii ASTOR.

Umów się na rozmowę o klasie patronackiejMałgorzata Hadwiczak

Lider ds. Edukacji 4.0

tel. 691 651 262
E-mail: malgorzata.hadwiczak@astor.com.pl

Formularz kontaktowy

Napisz do nas - odpowiemy w ciągu 24h

*wymagane

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Numer telefonu:*

Wiadomość:*

Twoje dane osobowe udostępnione w formularzu będą przetwarzane przed Grupę ASTOR zgodnie z zasadami.

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2023 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone