Programowa minimalizacja aplikacji AVEVA Edge « Wróć do dokumentacji

Opis zagadnienia: Potrzeba stworzenia przycisku lub innego obiektu graficznego, który po wciśnięciu zminimalizuję aplikację AVEVA Edge do paska zadań
Rozwiązania: W celu zrealizowania tego zagadnienia, można skorzystać z dostępnej funkcji build-in language: AppActivate(). W pierwszym argumencie należy podać do jakiej aplikacji chcemy się odwołać: w przypadku aplikacji AVEVA Edge nazwa ta skojarzona jest z nazwą TitleBar-a aplikacji, używaną przez m.in przez ikonę uruchomionej aplikacji w MenuStart. Nazwa ta jest możliwa do podglądu/zmiany w ustawieniach projektu (Project Settings), w zakładce Viewer w opcji "TitleBar" (defaultowa nazwa: Project Name). Drugi argument, oznacza akcję którą chcemy wykonać z daną aplikacją; wartość "6", wpisana do funkcji, będzie oznaczała zminimalizowanie wskazanej w pierwszym argumencie aplikacji; np.:
AppActivate("EdgeApplication", 6)
Szczegóły dotyczące funkcji, oraz jej pozostałych możliwych do skonfigurowania akcji, dostępna jest oczywiście w dokumentacji do produktu.

Słowa kluczowe: AVEVA Edge minimalizacja aplikacji AppActivate()

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone