Jednomodowe

Zaloguj się, by zobaczyć niższe ceny. Dla nowych kont potrzebujemy 24h na przydzielenie rabatu.

Produkt Cena netto
Moduł SFP - mini konwerter światłowodowy - 100 Mbps, single mode, 30 km
380 PLN netto

Moduł SFP - mini konwerter światłowodowy - 100 Mbps, single mode, 30 km

Kod produktu: JET-SFP-100SM30
Porównaj »

Czas dostawy: 2-8 tyg.

Moduł SFP - mini konwerter światłowodowy - 1000 Base-LX single mode,10 km
400 PLN netto

Moduł SFP - mini konwerter światłowodowy - 1000 Base-LX single mode,10 km

Kod produktu: JET-SFP-G-LX10
Porównaj »

Dostępny