Wielomodowe

Zaloguj się, by zobaczyć niższe ceny. Dla nowych kont potrzebujemy 24h na przydzielenie rabatu.

Produkt Cena netto
Moduł SFP - mini konwerter światłowodowy - 100 Mbps, multi-mode, 2 km
310 PLN netto

Moduł SFP - mini konwerter światłowodowy - 100 Mbps, multi-mode, 2 km

Kod produktu: JET-SFP-100MM
Porównaj »

Dostępny

Moduł SFP - mini konwerter światłowodowy - 1000 Base-SX multi-mode, 550 m
340 PLN netto

Moduł SFP - mini konwerter światłowodowy - 1000 Base-SX multi-mode, 550 m

Kod produktu: JET-SFP-G-SX
Porównaj »

Dostępny

Moduł SFP - mini konwerter światłowodowy - 1000 Base-SX multi-mode transceiver 2 km
770 PLN netto

Moduł SFP - mini konwerter światłowodowy - 1000 Base-SX multi-mode transceiver 2 km

Kod produktu: JET-SFP-G-SX2
Porównaj »

Dostępny