Konwertery

Konwertery Astraada JET-CON do różnych zastosowań. Kompaktowe. Niektóre optycznie izolowane.

Konwertery Astraada JET-CON do różnych zastosowań.  

Filtruj produkty

Astraada (7)
0x AI (1) 0x DI (1) 0x AO (1) 0x DO (1) Modbus RTU (RS485) (1) Modbus RTU (RS232) (1) Modbus TCP (Ethernet) (1)
Zaloguj się, i zobacz niższe ceny.

Konwerter światłowodowy Ethernet 1x RJ45, 1xSC, Multimode, kompaktowy
440 PLN netto
 

Konwerter światłowodowy Ethernet 1x RJ45, 1xSC, Multimode, kompaktowy

Kod produktu: JET-CON-1301-M
Porównaj »

Dostępny

Netto
440 PLN
Konwerter światłowodowy Ethernet 1x RJ45, 1xSC, SingleMode, kompaktowy
639 PLN netto
 

Konwerter światłowodowy Ethernet 1x RJ45, 1xSC, SingleMode, kompaktowy

Kod produktu: JET-CON-1301-S
Porównaj »

Czas dostawy: 2-8 tyg.

Netto
639 PLN
Konwerter RS232 do RS422-485 optycznie izolowany, -40-70 st.C
690 PLN netto
 

Konwerter RS232 do RS422-485 optycznie izolowany, -40-70 st.C

Kod produktu: JET-CON-2201-I-W
Porównaj »

Dostępny

Netto
690 PLN
Konwerter Modbus RTU (RS485) na Modbus TCP (Ethernet 10BaseT), zasilanie 24V DC
770 PLN netto
 

Konwerter Modbus RTU (RS485) na Modbus TCP (Ethernet 10BaseT), zasilanie 24V DC

Kod produktu: AST-CON-485E
Porównaj »

Dostępny

Netto
770 PLN
Konwerter RS232-RS422-485 na światłowód multimodowy ST, 5km
770 PLN netto
 

Konwerter RS232-RS422-485 na światłowód multimodowy ST, 5km

Kod produktu: JET-CON-2401-M
Porównaj »

Dostępny

Netto
770 PLN
Konwerter światłowodowy Ethernet 1x 10-100-1000TX - RJ45, 1xGigabit - SFP, Kompaktowy
909 PLN netto
 

Konwerter światłowodowy Ethernet 1x 10-100-1000TX - RJ45, 1xGigabit - SFP, Kompaktowy

Kod produktu: JET-CON-3401G
Porównaj »

Dostępny

Netto
909 PLN
Konwerter RS232-RS422-485 na światłowód jednomodowy ST, 40km
1480 PLN netto
 

Konwerter RS232-RS422-485 na światłowód jednomodowy ST, 40km

Kod produktu: JET-CON-2401-S
Porównaj »

Dostępny

Netto
1480 PLN