Switche przemysłowe

Zaloguj się, by zobaczyć niższe ceny. Dla nowych kont potrzebujemy 24h na przydzielenie rabatu.

Produkt Cena netto
Switch przemysłowy PoE, Ethernet - 8xRJ45  (10/100 Base-TX, PoE) + 2xRJ45 (10/100/1000 Base-TX), zasilanie 48 VDC, -25...+70C
1380 PLN 990 PLN netto

Switch przemysłowy PoE, Ethernet - 8xRJ45 (10/100 Base-TX, PoE) + 2xRJ45 (10/100/1000 Base-TX), zasilanie 48 VDC, -25...+70C

Kod produktu: JET-NET-3710G
Porównaj »

Dostępny

Switch przemysłowy, Ethernet - 5xRJ45 (10/100 Base-TX), zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -25...+70C
320 PLN netto

Switch przemysłowy, Ethernet - 5xRJ45 (10/100 Base-TX), zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -25...+70C

Kod produktu: JET-NET-2005
Porównaj »

Dostępny

Switch przemysłowy, Ethernet - 4xRJ45 (10/100 Base-TX) + 1xSC multimode (100 Base-X) , zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -10...+70C
530 PLN netto

Switch przemysłowy, Ethernet - 4xRJ45 (10/100 Base-TX) + 1xSC multimode (100 Base-X) , zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -10...+70C

Kod produktu: JET-NET-2005F-M
Porównaj »

Dostępny

Switch przemysłowy, Ethernet - 8xRJ45 (10/100 Base-TX), zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -25...70C
640 PLN netto

Switch przemysłowy, Ethernet - 8xRJ45 (10/100 Base-TX), zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -25...70C

Kod produktu: JET-NET-3008
Porównaj »

Dostępny

Switch przemysłowy PoE, Ethernet - 5xRJ45  (10/100 Base-TX, PoE), zasilanie 48VDC
670 PLN netto

Switch przemysłowy PoE, Ethernet - 5xRJ45 (10/100 Base-TX, PoE), zasilanie 48VDC

Kod produktu: JET-NET-3705
Porównaj »

Dostępny

Switch przemysłowy, Ethernet - 4xRJ45 (10/100 Base-TX) + 1xSC singlemode (100 Base-X) , zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -10...+70C
690 PLN netto

Switch przemysłowy, Ethernet - 4xRJ45 (10/100 Base-TX) + 1xSC singlemode (100 Base-X) , zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -10...+70C

Kod produktu: JET-NET-2005F-S
Porównaj »

Dostępny

Switch przemysłowy, Ethernet - 6xRJ45 (10/100 Base-TX) + 2xSC multimode (100 Base-X) , zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -10...70C
1070 PLN netto

Switch przemysłowy, Ethernet - 6xRJ45 (10/100 Base-TX) + 2xSC multimode (100 Base-X) , zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -10...70C

Kod produktu: JET-NET-3008F-M
Porównaj »

Dostępny

Switch przemysłowy, Ethernet - 6xRJ45 (10/100 Base-TX) + 2xSC singlemode (100 Base-X) , zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -10...70C
1390 PLN netto

Switch przemysłowy, Ethernet - 6xRJ45 (10/100 Base-TX) + 2xSC singlemode (100 Base-X) , zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.5kV, IP31, -10...70C

Kod produktu: JET-NET-3008F-S
Porównaj »

Dostępny

Switch przemysłowy, Ethernet - 7xRJ45 (10/100 Base-TX) + 3xRJ45/SFP (1000 Base-X), zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.2kV, IP31, -20...70C
1470 PLN netto

Switch przemysłowy, Ethernet - 7xRJ45 (10/100 Base-TX) + 3xRJ45/SFP (1000 Base-X), zab. przeciwprzepięciowe Hi-Pot 1.2kV, IP31, -20...70C

Kod produktu: JET-NET-3010G
Porównaj »

Dostępny

Switch przemysłowy PoE, Ethernet -  8xRJ45  (10/100 TX, PoE) + 2xSFP (1000 FX), wzmacniacz 12/24VDC do 48VDC, -25...+60C
1810 PLN netto

Switch przemysłowy PoE, Ethernet - 8xRJ45 (10/100 TX, PoE) + 2xSFP (1000 FX), wzmacniacz 12/24VDC do 48VDC, -25...+60C

Kod produktu: JET-NET-3810GF
Porównaj »

Dostępny

Switch przemysłowy, Ethernet - 7xRJ45 (10/100 Base-TX) + 3xRJ45/SFP (100 Base-X) , zarządzalny, RING, Modbus TCP
2090 PLN netto

Switch przemysłowy, Ethernet - 7xRJ45 (10/100 Base-TX) + 3xRJ45/SFP (100 Base-X) , zarządzalny, RING, Modbus TCP

Kod produktu: JET-NET-4510
Porównaj »

Dostępny

JET-NET-5428G-2
2650 PLN netto

Switch przemysłowy, Ethernet - 24xRJ45 (10/100 TX) + 4xRJ45/SFP (100/1000 FX), zarządzalny, RING, montaż rack 19", -40…+75C, 90...264VAC

Kod produktu: JET-NET-5428G-2AC
Porównaj »

Dostępny

JET-NET-5428G-2
2650 PLN netto

Switch przemysłowy, Ethernet - 24xRJ45 (10/100 TX) + 4xRJ45/SFP (100/1000 FX), zarządzalny, RING, montaż rack 19", -40…+75C, 18…75VDC

Kod produktu: JET-NET-5428G-2DC
Porównaj »

Dostępny

Switch przemysłowy, Ethernet - 7xRJ45 (10/100 Base-TX) + 3xRJ45/SFP (100/1000 Base-X) , zarządzalny, RING, Modbus TCP
2780 PLN netto

Switch przemysłowy, Ethernet - 7xRJ45 (10/100 Base-TX) + 3xRJ45/SFP (100/1000 Base-X) , zarządzalny, RING, Modbus TCP

Kod produktu: JET-NET-5010G
Porównaj »

Dostępny

Switch przemysłowy PoE, Ethernet - 8xRJ45  (10/100 Base-TX, PoE) + 2xRJ45/SFP (1000 Base-X), zarządzalny, RING, -40...+70C, zasilanie 48VDC
3040 PLN netto

Switch przemysłowy PoE, Ethernet - 8xRJ45 (10/100 Base-TX, PoE) + 2xRJ45/SFP (1000 Base-X), zarządzalny, RING, -40...+70C, zasilanie 48VDC

Kod produktu: JET-NET-5310G
Porównaj »

Dostępny

JET-NET-5020G
3840 PLN netto

Switch przemysłowy, Ethernet - 16xRJ45 (10/100 TX) + 4xRJ45/SFP (100/1000 FX), zarządzalny, RING, montaż DIN, -40…+75C, 10…60VDC

Kod produktu: JET-NET-5020G
Porównaj »

Dostępny

Switch przemysłowy, Ethernet - 4xRJ45 (10/100/1000 Base-TX) + 5xRJ45/SFP (100/1000 Base-X), zarządzalny, RING
3980 PLN netto

Switch przemysłowy, Ethernet - 4xRJ45 (10/100/1000 Base-TX) + 5xRJ45/SFP (100/1000 Base-X), zarządzalny, RING

Kod produktu: JET-NET-6059G
Porównaj »

Dostępny

Switch przemysłowy, Ethernet -16xRJ45 (100/1000TX) + 8xRJ45/SFP (100/1000FX) + 4xSFP (1000FX), zarządzalny, RING, montaż rack 19", -40…+75C, 2x230VAC
10580 PLN netto

Switch przemysłowy, Ethernet -16xRJ45 (100/1000TX) + 8xRJ45/SFP (100/1000FX) + 4xSFP (1000FX), zarządzalny, RING, montaż rack 19", -40…+75C, 2x230VAC

Kod produktu: JET-NET-6528Gf-2AC
Porównaj »

Dostępny