Switche przemysłowe

Astraada (22)
Tak (8) Nie (13) 4 (2) 5 (3) 6 (2) 8 (4) 9 (opcja) (1) 10 (opcja) (6) 20 (opcja) (1) 24 (opcja) (1) 28 (opcja) (2) Brak (8) 1 (2) 2 (opcja) (4) 3 (opcja) (3) 4 (opcja) (3) 5 (opcja) (1) 12 (opcja) (1) Tak (8) Nie (14) DIN (19) Rack (3) Tak (9) Nie (13)
Zaloguj się, by zobaczyć niższe ceny. Dla nowych kont potrzebujemy 24h na przydzielenie rabatu.

Produkt Cena netto
Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (10/100 Base-TX)
350 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (10/100 Base-TX)

Kod produktu: JET-NET-2005
Porównaj »

Czas dostawy: 2-8 tyg.

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (10/100 Base-TX), poszerzony zakres temperatur
510 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (10/100 Base-TX), poszerzony zakres temperatur

Kod produktu: JET-NET-2005-W
Porównaj »

Czas dostawy: 2-8 tyg.

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (10/100 Base-TX)
690 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (10/100 Base-TX)

Kod produktu: JET-NET-3008
Porównaj »

Czas dostawy: 2-8 tyg.

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (6 x 10/100 Base-TX + 2 złącza SC multimode (100 Base-X)
1170 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (6 x 10/100 Base-TX + 2 złącza SC multimode (100 Base-X)

Kod produktu: JET-NET-3008F-M
Porównaj »

Dostępny

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (100/1000 Base-TX)
1230 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (100/1000 Base-TX)

Kod produktu: JET-NET-3008G
Porównaj »

Dostępny

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (6 x 10/100 Base-TX + 2 złącza SC singlemode (100 Base-X)
1450 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (6 x 10/100 Base-TX + 2 złącza SC singlemode (100 Base-X)

Kod produktu: JET-NET-3008F-S
Porównaj »

Dostępny

Switch PoE niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 10-portowy  (8 x 10/100 Base-TX, PoE + 2 x 10/100/1000 Base-TX
1510 PLN netto
 

Switch PoE niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 10-portowy (8 x 10/100 Base-TX, PoE + 2 x 10/100/1000 Base-TX

Kod produktu: JET-NET-3710G
Porównaj »

Dostępny

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 10-portowy (7 x 10/100 Base-TX + 3 x RJ45/SFP - 1000 Base-X)
1580 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 10-portowy (7 x 10/100 Base-TX + 3 x RJ45/SFP - 1000 Base-X)

Kod produktu: JET-NET-3010G
Porównaj »

Dostępny

Switch zarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (SNMP, SuperRing)
1770 PLN netto
 

Switch zarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (SNMP, SuperRing)

Kod produktu: JET-NET-4508
Porównaj »

Czas dostawy: 2-8 tyg.

Switch zarządzalny przemysłowy, Ethernet - 10-portowy (7 x 10/100 Base-TX + 3 x RJ45/SFP  - 100 Base-X), RING, Modbus TCP
2290 PLN netto
 

Switch zarządzalny przemysłowy, Ethernet - 10-portowy (7 x 10/100 Base-TX + 3 x RJ45/SFP - 100 Base-X), RING, Modbus TCP

Kod produktu: JET-NET-4510
Porównaj »

Dostępny

JET-NET-5428G-AC
2890 PLN netto
 

Switch zarządzalny przemysłowy, Ethernet - 28-portowy (24 x 10/100 TX + 4 x RJ45/SFP - 100/1000 FX), RING

Kod produktu: JET-NET-5428G-AC
Porównaj »

Czas dostawy: 2-8 tyg.

Switch zarządzalny przemysłowy, Ethernet - 10-portowy (7 x 10/100 Base-TX + 3 x RJ45/SFP  - 100/1000 Base-X), RING, Modbus TCP
2960 PLN netto
 

Switch zarządzalny przemysłowy, Ethernet - 10-portowy (7 x 10/100 Base-TX + 3 x RJ45/SFP - 100/1000 Base-X), RING, Modbus TCP

Kod produktu: JET-NET-5010G
Porównaj »

Dostępny

Switch zarządzalny przemysłowy, Ethernet 28-portowy (20 x 100/1000TX) + 4 x RJ45/SFP - 100/1000FX + 4 x SFP -1000FX), RING
11590 PLN netto
 

Switch zarządzalny przemysłowy, Ethernet 28-portowy (20 x 100/1000TX) + 4 x RJ45/SFP - 100/1000FX + 4 x SFP -1000FX), RING

Kod produktu: JET-NET-6528Gf-2AC
Porównaj »

Dostępny

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (4 x 10/100 Base-TX + 1 złącze multimode - 100 Base-X)
580 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (4 x 10/100 Base-TX + 1 złącze multimode - 100 Base-X)

Kod produktu: JET-NET-2005F-M
Porównaj »

Dostępny

Switch PoE niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy  (10/100 Base-TX, PoE)
730 PLN netto
 

Switch PoE niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (10/100 Base-TX, PoE)

Kod produktu: JET-NET-3705
Porównaj »

Dostępny

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (4 x 10/100 Base-TX + 1 złącze SC singlemode - 100 Base-X)
760 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (4 x 10/100 Base-TX + 1 złącze SC singlemode - 100 Base-X)

Kod produktu: JET-NET-2005F-S
Porównaj »

Dostępny

Switch PoE niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 10-portowy  (8 x 10/100 TX, PoE + 2xSFP - 1000 FX)
1981 PLN netto
 

Switch PoE niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 10-portowy (8 x 10/100 TX, PoE + 2xSFP - 1000 FX)

Kod produktu: JET-NET-3810GF
Porównaj »

Dostępny

Switch PoE niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 10-portowy  (8 x 10/100 TX, PoE + 2 x 10/100/1000 TX)
2110 PLN netto
 

Switch PoE niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 10-portowy (8 x 10/100 TX, PoE + 2 x 10/100/1000 TX)

Kod produktu: JET-NET-3810G
Porównaj »

Czas dostawy: 2-8 tyg.

JET-NET-5428G-2
2900 PLN netto
 

Switch zarządzalny przemysłowy, Ethernet - 28-portowy (24 x 10/100 TX + 4 x RJ45/SFP - 100/1000 FX), RING

Kod produktu: JET-NET-5428G-2DC
Porównaj »

Dostępny

Switch PoE przemysłowy, zarządzalny, Ethernet - 10-portowy (8 x 10/100 Base-TX, PoE + 2 x RJ45/SFP - 1000 Base-X), RING
3340 PLN netto
 

Switch PoE przemysłowy, zarządzalny, Ethernet - 10-portowy (8 x 10/100 Base-TX, PoE + 2 x RJ45/SFP - 1000 Base-X), RING

Kod produktu: JET-NET-5310G
Porównaj »

Dostępny