Wyprzedaż

Lubisz wyprzedaże? Proponujemy spore upusty - aż do -80% ceny!

Uzupełnij swój magazyn serwisowy – zapasowe produkty pozwolą Ci spać spokojniej.

Każdy produkt wyprzedażowy ma 9 lub 12 miesięcy gwarancji.

Produkty z oznaczeniem -GW12 w kodzie produktu są produktami nowymi, wyprzedażowymi. Objęte są 12 miesiącami gwarancji.

Produkty z oznaczeniem -GW9 są produktami, które mogą posiadać drobne ślady użytkowania. Objęte są 9 miesiącami gwarancji.

Sprawdź, czy nie szukasz :)


Gateway (1) Router (2)
Zaloguj się, by zobaczyć niższe ceny. Dla nowych kont potrzebujemy 24h na przydzielenie rabatu.

Produkt Cena netto
Wyprzedaż - RX3i - 16 wyjść cyfrowych (12/24 VDC; 0.5 A; logika ujemna)
1320 PLN 700 PLN netto
 

Wyprzedaż - RX3i - 16 wyjść cyfrowych (12/24 VDC; 0.5 A; logika ujemna)

Kod produktu: IC694MDL741-GW12
Porównaj »

Dostępny

Wyprzedaż - Konwerter Ethernet światłowodowy (2x RJ45, 1xSC) Multimode, Kompaktowy
720 PLN 160 PLN netto
 

Wyprzedaż - Konwerter Ethernet światłowodowy (2x RJ45, 1xSC) Multimode, Kompaktowy

Kod produktu: JET-CON-1302-M-GW12
Porównaj »

Dostępny

Wyprzedaż - Astraada NET - Gateway bezprzewodowy; UMTS/HSPA+, WiFi 802.11n, -40~70C, PoE, 2.4 + 5.4GHz
4650 PLN 3640 PLN netto
 

Wyprzedaż - Astraada NET - Gateway bezprzewodowy; UMTS/HSPA+, WiFi 802.11n, -40~70C, PoE, 2.4 + 5.4GHz

Kod produktu: JET-WAVE-3320-GW12
Porównaj »

Dostępny

Wyprzedaż - Switch PoE niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy  (10/100 Base-TX, PoE)
730 PLN 470 PLN netto
 

Wyprzedaż - Switch PoE niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (10/100 Base-TX, PoE)

Kod produktu: JET-NET-3705-GW12
Porównaj »

Dostępny

JET-NET-5428G-2
2900 PLN 2050 PLN netto
 

Switch zarządzalny przemysłowy, Ethernet - 28-portowy (24 x 10/100 TX + 4 x RJ45/SFP - 100/1000 FX), RING

Kod produktu: JET-NET-5428G-2DC-GW9
Porównaj »

Dostępny

Wyprzedaż - Robot mobilny MiR100
49998 PLN netto
 

Wyprzedaż - Robot mobilny MiR100

Kod produktu: 100006-GW3
Porównaj »

Czas dostawy: 2-8 tyg.

Wyprzedaż - VersaMax - 32 wej. dyskretne 5/12 VDC (logika dodatnia/ujemna)
1030 PLN 220 PLN netto
 

Wyprzedaż - VersaMax - 32 wej. dyskretne 5/12 VDC (logika dodatnia/ujemna)

Kod produktu: IC200MDL644-GW12
Porównaj »

Dostępny

Wyprzedaż - RX3i - 16 wejść dyskretnych (24 VDC; logika dodatnia/ujemna) Moduł SMART; diagnostyka
3470 PLN 1800 PLN netto
 

Wyprzedaż - RX3i - 16 wejść dyskretnych (24 VDC; logika dodatnia/ujemna) Moduł SMART; diagnostyka

Kod produktu: IC695MDL664-GW12
Porównaj »

Dostępny

Wyprzedaż - Zestaw Astraada One - Jednostka centralna z modułami komunikacyjnymi i I/O
6740 PLN 4150 PLN netto
 

Wyprzedaż - Zestaw Astraada One - Jednostka centralna z modułami komunikacyjnymi i I/O

Kod produktu: ONE-EC1000-ZESTAW-PR
Porównaj »

Dostępny

Wyprzedaż - Switch Ethernet, Layer 3 - 20-portowy (16 x 100/1000 TX + 4 x RJ45/SFP - 100/1000 FX), RING
6320 PLN 3950 PLN netto
 

Wyprzedaż - Switch Ethernet, Layer 3 - 20-portowy (16 x 100/1000 TX + 4 x RJ45/SFP - 100/1000 FX), RING

Kod produktu: JET-NET-7020G-GW12
Porównaj »

Dostępny