Switche niezarządzalne

Switche przemysłowe - przełączniki sieciowe - Astraada JET-NET-2000/3000 produkcji Korenix są to niezarządzalne switche ethernetowe z portami RJ45 lub RJ45 i światłowodowymi. Mają zabezpieczenie przeciwprzepięciowe i solidną aluminiową obudowę oraz max. 54 miesiące gwarancji.

Aby korzystać z portów światłowodowych w switchach, które są wyposażone w porty combo RJ-45/SFP należy użyc modułu światłowodowego SFP (wkładki SFP). Dobierz odpowiedni moduł SFP do potrzeb swojej aplikacji.

Switche przemysłowe - przełączniki sieciowe - Astraada JET-NET-2000/3000 produkcji Korenix są to niezarządzalne switche ethernetowe z portami RJ45 lub RJ45 i światłowodowymi.  

Filtruj produkty

Astraada (11)
Nie (11) 4 (2) 5 (4) 6 (2) 8 (2) 10 (opcja) (1) Brak (6) 1 (2) 2 (opcja) (2) 3 (opcja) (1) Nie (11) DIN (11) Nie (11)
Zaloguj się, i zobacz niższe ceny.

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (10/100 Base-TX)
370 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (10/100 Base-TX)

Kod produktu: JET-NET-2005
Porównaj »

Dostępny

Netto
370 PLN
Wyprzedaż - Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy  (10/100/1000Base-TX )
660 PLN 449 PLN netto
 

Wyprzedaż - Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (10/100/1000Base-TX )

Kod produktu: JET-NET-3205G-GW12
Porównaj »

Dostępny

Netto
449 PLN
Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (10/100 Base-TX), poszerzony zakres temperatur
590 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (10/100 Base-TX), poszerzony zakres temperatur

Kod produktu: JET-NET-2005-W
Porównaj »

Czas dostawy: 2-8 tyg.

Netto
590 PLN
Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (4 x 10/100 Base-TX + 1 złącze multimode - 100 Base-X)
610 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (4 x 10/100 Base-TX + 1 złącze multimode - 100 Base-X)

Kod produktu: JET-NET-2005F-M
Porównaj »

Dostępny

Netto
610 PLN
Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (10/100 Base-TX)
720 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (10/100 Base-TX)

Kod produktu: JET-NET-3008
Porównaj »

Dostępny

Netto
720 PLN
Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy  (4x 10/100/1000Base-TX, 1x 1000Base-FX-SFP )
770 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (4x 10/100/1000Base-TX, 1x 1000Base-FX-SFP )

Kod produktu: JET-NET-3205G-1F
Porównaj »

Dostępny

Netto
770 PLN
Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (4 x 10/100 Base-TX + 1 złącze SC singlemode - 100 Base-X)
790 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (4 x 10/100 Base-TX + 1 złącze SC singlemode - 100 Base-X)

Kod produktu: JET-NET-2005F-S
Porównaj »

Dostępny

Netto
790 PLN
Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (6 x 10/100 Base-TX + 2 złącza SC multimode (100 Base-X)
1220 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (6 x 10/100 Base-TX + 2 złącza SC multimode (100 Base-X)

Kod produktu: JET-NET-3008F-M
Porównaj »

Dostępny

Netto
1220 PLN
Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (100/1000 Base-TX)
1280 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (100/1000 Base-TX)

Kod produktu: JET-NET-3008G
Porównaj »

Dostępny

Netto
1280 PLN
Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (6 x 10/100 Base-TX + 2 złącza SC singlemode (100 Base-X)
1510 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (6 x 10/100 Base-TX + 2 złącza SC singlemode (100 Base-X)

Kod produktu: JET-NET-3008F-S
Porównaj »

Czas dostawy: 2-8 tyg.

Netto
1510 PLN
Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 10-portowy (7 x 10/100 Base-TX + 3 x RJ45/SFP - 1000 Base-X)
1650 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 10-portowy (7 x 10/100 Base-TX + 3 x RJ45/SFP - 1000 Base-X)

Kod produktu: JET-NET-3010G
Porównaj »

Dostępny

Netto
1650 PLN