JET-NET-2000/3000

Switche przemysłowe - przełączniki sieciowe - Astraada JET-NET-2000/3000 produkcji Korenix są to niezarządzalne switche ethernetowe z portami RJ45 lub RJ45 i światłowodowymi. Mają zabezpieczenie przeciwprzepięciowe i solidną aluminiową obudowę oraz max. 54 miesiące gwarancji.

Astraada (9)
Nie (9) 4 (2) 5 (2) 6 (2) 8 (2) 10 (opcja) (1) Brak (4) 1 (2) 2 (opcja) (2) 3 (opcja) (1) Nie (9) DIN (9) Nie (9)
Zaloguj się, by zobaczyć niższe ceny. Dla nowych kont potrzebujemy 24h na przydzielenie rabatu.

Produkt Cena netto
Switch przemysłowy - przełącznik sieciowy, niezarządzalny, Ethernet - 5xRJ45 (10/100 Base-TX)
330 PLN netto

Switch przemysłowy - przełącznik sieciowy, niezarządzalny, Ethernet - 5xRJ45 (10/100 Base-TX)

Kod produktu: JET-NET-2005
Porównaj »

Dostępny

Switch przemysłowy  - przełącznik sieciowy, niezarządzalny, Ethernet - 5xRJ45 (10/100 Base-TX), poszerzony zakres temperatur
480 PLN netto

Switch przemysłowy - przełącznik sieciowy, niezarządzalny, Ethernet - 5xRJ45 (10/100 Base-TX), poszerzony zakres temperatur

Kod produktu: JET-NET-2005-W
Porównaj »

Czas dostawy: 2-8 tyg.

Switch przemysłowy  - przełącznik sieciowy, niezarządzalny, Ethernet - 4xRJ45 (10/100 Base-TX) + 1xSC multimode (100 Base-X)
550 PLN netto

Switch przemysłowy - przełącznik sieciowy, niezarządzalny, Ethernet - 4xRJ45 (10/100 Base-TX) + 1xSC multimode (100 Base-X)

Kod produktu: JET-NET-2005F-M
Porównaj »

Dostępny

Switch przemysłowy  - przełącznik sieciowy, niezarządzalny, Ethernet - 8xRJ45 (10/100 Base-TX)
650 PLN netto

Switch przemysłowy - przełącznik sieciowy, niezarządzalny, Ethernet - 8xRJ45 (10/100 Base-TX)

Kod produktu: JET-NET-3008
Porównaj »

Czas dostawy: 2-8 tyg.

Switch przemysłowy  - przełącznik sieciowy, niezarządzalny, Ethernet - 4xRJ45 (10/100 Base-TX) + 1xSC singlemode (100 Base-X)
720 PLN netto

Switch przemysłowy - przełącznik sieciowy, niezarządzalny, Ethernet - 4xRJ45 (10/100 Base-TX) + 1xSC singlemode (100 Base-X)

Kod produktu: JET-NET-2005F-S
Porównaj »

Czas dostawy: 2-8 tyg.

Switch przemysłowy  - przełącznik sieciowy, niezarządzalny, Ethernet - 6xRJ45 (10/100 Base-TX) + 2xSC multimode (100 Base-X)
1110 PLN netto

Switch przemysłowy - przełącznik sieciowy, niezarządzalny, Ethernet - 6xRJ45 (10/100 Base-TX) + 2xSC multimode (100 Base-X)

Kod produktu: JET-NET-3008F-M
Porównaj »

Dostępny

Switch przemysłowy, gigabitowy - przełącznik sieciowy, niezarządzalny, Ethernet - 8xRJ45 (100/1000 Base-TX)
1160 PLN netto

Switch przemysłowy, gigabitowy - przełącznik sieciowy, niezarządzalny, Ethernet - 8xRJ45 (100/1000 Base-TX)

Kod produktu: JET-NET-3008G
Porównaj »

Dostępny

Switch przemysłowy  - przełącznik sieciowy, niezarządzalny, Ethernet - 6xRJ45 (10/100 Base-TX) + 2xSC singlemode (100 Base-X)
1370 PLN netto

Switch przemysłowy - przełącznik sieciowy, niezarządzalny, Ethernet - 6xRJ45 (10/100 Base-TX) + 2xSC singlemode (100 Base-X)

Kod produktu: JET-NET-3008F-S
Porównaj »

Dostępny

Switch przemysłowy  - przełącznik sieciowy, niezarządzalny, Ethernet - 7xRJ45 (10/100 Base-TX) + 3xRJ45/SFP (1000 Base-X)
1490 PLN netto

Switch przemysłowy - przełącznik sieciowy, niezarządzalny, Ethernet - 7xRJ45 (10/100 Base-TX) + 3xRJ45/SFP (1000 Base-X)

Kod produktu: JET-NET-3010G
Porównaj »

Dostępny