Switche niezarządzalne

Switche przemysłowe - przełączniki sieciowe - Astraada JET-NET-2000/3000 produkcji Korenix są to niezarządzalne switche ethernetowe z portami RJ45 lub RJ45 i światłowodowymi. Mają zabezpieczenie przeciwprzepięciowe i solidną aluminiową obudowę oraz max. 54 miesiące gwarancji.

Aby korzystać z portów światłowodowych w switchach, które są wyposażone w porty combo RJ-45/SFP należy użyc modułu światłowodowego SFP (wkładki SFP). Dobierz odpowiedni moduł SFP do potrzeb swojej aplikacji.

Switche przemysłowe - przełączniki sieciowe - Astraada JET-NET-2000/3000 produkcji Korenix są to niezarządzalne switche ethernetowe z portami RJ45 lub RJ45 i światłowodowymi.  

Filtruj produkty

Astraada (10)
Nie (9) 4 (2) 5 (3) 6 (2) 8 (2) Brak (5) 1 (2) 2 (opcja) (2) Nie (9) DIN (9) Nie (9)
Zaloguj się, i zobacz niższe ceny.

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (10/100 Base-TX)
430 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (10/100 Base-TX)

Kod produktu: JET-NET-2005
Porównaj »     Zapisz w schowku »

Dostępny

Netto
430 PLN
Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (10/100 Base-TX), IP30, -40...+75C
525 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (10/100 Base-TX), IP30, -40...+75C

Kod produktu: JET-NET-2205
Porównaj »     Zapisz w schowku »

Dostępny

Netto
525 PLN
Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (4 x 10/100 Base-TX + 1 złącze multimode - 100 Base-X)
645 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (4 x 10/100 Base-TX + 1 złącze multimode - 100 Base-X)

Kod produktu: JET-NET-2205F-M
Porównaj »     Zapisz w schowku »

Dostępny

Netto
645 PLN
Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (10/100 Base-TX)
735 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (10/100 Base-TX)

Kod produktu: JET-NET-3008
Porównaj »     Zapisz w schowku »

Dostępny

Netto
735 PLN
Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (4 x 10/100 Base-TX + 1 złącze singlemode- 100 Base-X)
740 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (4 x 10/100 Base-TX + 1 złącze singlemode- 100 Base-X)

Kod produktu: JET-NET-2205F-S
Porównaj »     Zapisz w schowku »

Dostępny

Netto
740 PLN
Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy  (4x 10/100/1000Base-TX, 1x 1000Base-FX-SFP )
870 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 5-portowy (4x 10/100/1000Base-TX, 1x 1000Base-FX-SFP )

Kod produktu: JET-NET-3205G-1F
Porównaj »     Zapisz w schowku »

Dostępny

Netto
870 PLN
Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (6 x 10/100 Base-TX + 2 złącza SC multimode (100 Base-X)
1090 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (6 x 10/100 Base-TX + 2 złącza SC multimode (100 Base-X)

Kod produktu: JET-NET-3008F-M
Porównaj »     Zapisz w schowku »

Dostępny

Netto
1090 PLN
Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (6 x 10/100 Base-TX + 2 złącza SC singlemode (100 Base-X)
1170 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (6 x 10/100 Base-TX + 2 złącza SC singlemode (100 Base-X)

Kod produktu: JET-NET-3008F-S
Porównaj »     Zapisz w schowku »

Czas dostawy: 2-8 tyg.

Netto
1170 PLN
Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (100/1000 Base-TX)
1250 PLN netto
 

Switch niezarządzalny przemysłowy, Ethernet - 8-portowy (100/1000 Base-TX)

Kod produktu: JET-NET-3008G
Porównaj »     Zapisz w schowku »

Dostępny

Netto
1250 PLN
Switch Ethernetowy Gigabitowy 16xRJ45 10/100Mbps oraz 2 porty COMBO 100/1000Mbps
2990 PLN netto
 

Switch Ethernetowy Gigabitowy 16xRJ45 10/100Mbps oraz 2 porty COMBO 100/1000Mbps

Kod produktu: JET-NET-3018G
Porównaj »     Zapisz w schowku »

Dostępny

Netto
2990 PLN