Moduł SFP - mini konwerter światłowodowy - 1000Base-LX single-mode transceiver 10Km, -10~70c, złącze LC

Kod produktu: JET-SFP-G-LX10

Zaloguj się, by zobaczyć niższe ceny. Dla nowych kont potrzebujemy 24h na przydzielenie rabatu.
390,00 PLN brutto 479,70 zł
Podatek VAT: 23% , Cena brutto: 479,70 PLN
 
Dostępny
Dostawa: przesyłka kurierska lub odbiór osobisty
Zobacz warunki dostawy »
Produkt objęty jest pomocą techniczną ASTOR
Zobacz szczegóły wsparcia »
Zobacz pełną dokumentację

Wybrane pliki techniczne

SFP (Small Form Pluggable) to standard kompaktowych konwerterów światłowodowych, mających zastosowanie ze switchami i konwerterami Astraada Net, które wyposażone są w porty combo RJ-45/SFP. Szerokie spektrum dostępnych modułów SFP pozwala dostosować wyposażenie każdego z urządzeń do potrzeb aplikacji. Konwertery pozwalają na przesył danych światłowodamiwielomodowymi oraz jednomodowymi z przepustowością 100 Mbps i 1000 Mbps, na odległości do 120 km. Wszystkie moduły SFP posiadają złącze światłowodowe typu LC.

  • Typ światłowodu Singlemode
  • Zasięg do 10 km (1000Base-LX)
  • Długość fali 1310 nm
  • Moc Tx -9,5 dBm (Min) ~ 3 dBm (Max)
  • Czułość Rx -3 dBm (Min) ~ -20 dBm (Max)
  • Zapas mocy 10,5 dBm
  • Temperatura pracy -10...70°C
  • Gwarancja: 24 miesiące

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Masz pytania?

12 424 00 80
sklep@astor.com.pl

Formularz kontaktowy

Pozostaw nam kontakt - skontaktujemy się z Tobą.

*wymagane

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Numer telefonu:*

Komentarz:*