Moduł SFP - mini konwerter światłowodowy - 100 Mbps, single mode, 30 km

icon-sku Kod produktu: JET-SFP-100SM30

Dostępny icon-available
Zaloguj się, by zobaczyć niższe ceny.
Dodaj do porównania
400,00 PLN 492,00 PLN
brutto, podatek VAT: 23%
Przesyłka kurierska - 25 PLN netto   Od 5000 PLN lub odbiór osobisty - bezpłatnie   Warunki dostawy »
Produkt objęty jest pomocą techniczną ASTOR  Szczegóły wsparcia »
Zapłać do 12:00 i prześlij potwierdzenie wpłaty, a produkt będzie u Ciebie następnego dnia.
Możesz zwrócić produkt do 14 dni.
 

Opis produktu

SFP (Small Form Pluggable) to standard kompaktowych konwerterów światłowodowych, mających zastosowanie ze switchami i konwerterami Astraada Net, które wyposażone są w porty combo RJ-45/SFP. Szerokie spektrum dostępnych modułów SFP pozwala dostosować wyposażenie każdego z urządzeń do potrzeb aplikacji. Konwertery pozwalają na przesył danych światłowodamiwielomodowymi oraz jednomodowymi z przepustowością 100 Mbps i 1000 Mbps, na odległości do 120 km. Wszystkie moduły SFP posiadają złącze światłowodowe typu LC.

  • Typ światłowodu Singlemode
  • Zasięg do 30 km (Fast Ethernet)
  • Długość fali 1310 nm
  • Moc Tx -15 dBm (Min) ~ -8 dBm (Max)
  • Czułość Rx 0 dBm (Min) ~ -34 dBm (Max)
  • Zapas mocy 19 dBm
  • Temperatura pracy -10...70°C
  • Gwarancja: 24 miesiące


Parametry

Zobacz pełną dokumentację

Wybrane pliki techniczne

    Karty katalogowe

    Poradniki

    Twoja opinia

    Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

    Masz pytania?

    Obsługa sklepu
    Jesteśmy dostępni w dni robocze 8:00-16:00.
    12 424 00 80
    sklep@astor.com.pl

    Wyślij zapytanie ofertowe

    Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

    *wymagane

    Imię i nazwisko:*

    Adres e-mail:*

    Numer telefonu:*

    Wiadomość:*

     
    Zobacz pełny opis serii

    Poznaj Jednomodowe

      Przeczytaj pełny opis dot. funkcjonalności, komunikacji, rozbudowy

      Zobacz referencje i proponowane szkolenia

    Zobacz pełny opis serii

    Pomyśl też o...