Urządzenia komunikacyjne

Astraada (15)
Tak (1) 28 (opcja) (1) 4 (opcja) (1) Tak (1) Rack (1) Tak (1) RS232 (6) Ethernet (1)
Zaloguj się, by zobaczyć niższe ceny. Dla nowych kont potrzebujemy 24h na przydzielenie rabatu.

Produkt Cena netto
Wyprzedaż - Konwerter Ethernet światłowodowy, SC, MultiMode (do 2km)
690 PLN 145 PLN netto
 

Wyprzedaż - Konwerter Ethernet światłowodowy, SC, MultiMode (do 2km)

Kod produktu: JET-CON-2301-M-GW9
Porównaj »

Dostępny

Wyprzedaż - ethernetowy serwer portu RS232
410 PLN 150 PLN netto
 

Wyprzedaż - ethernetowy serwer portu RS232

Kod produktu: JET-PORT-5201-GW9
Porównaj »

Dostępny

Astraada NET - Karta PCI 4x RS232, -10~70st.C (wymaga JET-CM37M9X4)
340 PLN 195 PLN netto
 

Astraada NET - Karta PCI 4x RS232, -10~70st.C (wymaga JET-CM37M9X4)

Kod produktu: JET-CAR-1204-GW12
Porównaj »

Dostępny

Astraada NET - Zabezpieczenie odgromowe, częstotliwość 0~6 GHz, złącze N
195 PLN netto
 

Astraada NET - Zabezpieczenie odgromowe, częstotliwość 0~6 GHz, złącze N

Kod produktu: JWA-ARRESTOR-5803-GW12
Porównaj »

Dostępny

Układ 8 wejść analogowych, Modbus TCP, OPC Server
505 PLN netto
 

Układ 8 wejść analogowych, Modbus TCP, OPC Server

Kod produktu: JET-I/O 6510-GW12
Porównaj »

Dostępny

Wyprzedaż - Switch Ethernetowy 6-portowy (4 x PoE + 2 złącza SC MultiMode), zarządzalny SNMP, SuperRing
2700 PLN 585 PLN netto
 

Wyprzedaż - Switch Ethernetowy 6-portowy (4 x PoE + 2 złącza SC MultiMode), zarządzalny SNMP, SuperRing

Kod produktu: JET-NET-4706F-M-GW9
Porównaj »

Dostępny

Wyprzedaż - 24+4G Zarządzalny switch ethernetowy do montażu w szafie rack 19", 4 porty RJ45/SFP Combo
1469 PLN 610 PLN netto
 

Wyprzedaż - 24+4G Zarządzalny switch ethernetowy do montażu w szafie rack 19", 4 porty RJ45/SFP Combo

Kod produktu: JET-NET-5228G-GW9
Porównaj »

Dostępny

Astraada NET - Kierunkowa antena panelowa dla pasma 5,4GHz, wzmocnienie 15dBi, podwójna polaryzacja, złącze N żeńskie
1240 PLN 1060 PLN netto
 

Astraada NET - Kierunkowa antena panelowa dla pasma 5,4GHz, wzmocnienie 15dBi, podwójna polaryzacja, złącze N żeńskie

Kod produktu: JWDA-5.8G-15DBI-DP-NF-GW12
Porównaj »

Dostępny

Switch
1330 PLN netto
 

Switch

Kod produktu: JET-NET-6710G-RJ45-GW12
Porównaj »

Dostępny

Astraada NET - Gateway bezprzewodowy; UMTS/HSPA+, WiFi 802.11n, -40~70C, PoE, 2.4 + 5.4GHz
4650 PLN 3955 PLN netto
 

Astraada NET - Gateway bezprzewodowy; UMTS/HSPA+, WiFi 802.11n, -40~70C, PoE, 2.4 + 5.4GHz

Kod produktu: JET-WAVE-3320-GW12
Porównaj »

Dostępny

Kierunkowa antena panelowa 23dBi, przeznaczona do współpracy z JetWave 2620
505 PLN netto
 

Kierunkowa antena panelowa 23dBi, przeznaczona do współpracy z JetWave 2620

Kod produktu: JWA-5.8G-23DBI-GW12
Porównaj »

Dostępny