icon-sku Kod produktu: AS56F-238-J6412-8-256-11IOT
Czas dostawy: 2-8 tyg. czas
Zaloguj się, i zobacz niższe ceny.
brutto, podatek VAT: 23%
Komputery przemysłowe Astraada zainstalowano już 958 razy.
dostawa
pta
Gwarancja 30 miesięcy
Opis produktu
Komputery serii AS56F - przemysłowa stabilność w lekkiej formie
Sprawdzone podzespoły i systemy
Komputery pracują na znanych podzespołach
(Intel, Apacer) i dostarczane są z systemem Windows IOT LTSC, zapewniając płynną pracę aplikacji
oraz wysoką jakość wyświetlanych wizualizacji.
Niezawodność i odporność
Elastyczność i sprawna obsługa
Wsparcie przed i po zakupie
Przetestuj komputer przed zakupem
Szybka dostawa
Gwarancja i wsparcie techniczne
Cechy i funkcjonalności
  • Pojemnościowy ekran dotykowy multi-touch 23.8"
  • Rozdzielczość 1920 x 1080
  • Procesor Intel Celeron J6412
  • 8 GB RAM
  • Dysk SSD 256 GB
  • Porty: 2 x RS232, 2 x GbE LAN, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x DP, 1 × Mini PCIe
  • Windows 11 IOT LTSC
  • Stopień ochrony IP65 (front)
  • Temperatura pracy: 0 ~ 50°C
  • Aluminiowa obudowa
  • Montaż VESA (100 x 100)
  • Zasilacz w zestawie
  • Porty i sygnały IO
    Komputery panelowe Astraada AS56F mają 4 porty USB oraz 2 porty RS232.
    Konstrukcja i wymiary
    Thin Client
    Przykładowe architektury systemów z wykorzystaniem PC jako cienkiego klienta
    Parametry
    Model AS56F-238-J6412-8-256-11IOT
    Przekątna ekranu 23.8"
    Rozdzielczość [px] 1920 x 1080
    Matryca dotykowa Pojemnościowa
    Typ ekranu TFT LCD
    CPU Intel Celeron J6412
    Pamięć DDR4 8 GB
    Dysk twardy 1 x M.2 SSD slot (SATA 3.0)
    Pojemność dysku SSD 256 GB
    Porty szeregowe 2 x RS-232
    Ethernet (RJ45) 2 x GbE LAN
    USB 2 x USB 3.0
    2 x USB 2.0
    Pozostałe porty
    1 x HDMI
    1 x DP
    1 x PCIe Mini
    Napięcie zasialania  12-24V DC
    Maksymalny pobór mocy < 60 W
    Wymiary [mm] 602.8 × 372.2 × 58.2
    Otwór montażowy [mm] 586 × 355
    Waga [kg] 8.0
    Temperaturowy zakres pracy 0-50°C
    Temperaturowy zakres składowania -20...60°C
    Wilgotność 5...95%, bez kondensacji