7 żywych przykładów obiektów Situational Awareness w systemie SCADA

Jak obiekty Situational Awareness wpływają na wizualizację?

Każdy symbol lub zmienną można przedstawić na wiele sposobów. W trakcie filmu zaczynamy od przedstawienia standardowego sposobu wyświetlania wartości liczbowej, po czym przechodzimy przez proste i bardziej zaawansowane obiekty Situational Awareness. Każdy z nich, dzięki zgodności z metodyką, pomaga w sprawnej ocenie sytuacji. Dlaczego? Tego dowiecie się bezpośrednio z materiału:

Wszystkie obiekty, o których usłyszycie w filmie, są łatwo dostępne w gotowych bibliotekach ArchestrA Graphics podczas korzystania z Wonderware InTouch oraz w Platformie Systemowej Wonderware.

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Średnia ocena artykułu: 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten artykuł nie był jeszcze oceniony.

Michał Zieliński
Michał ZielińskiAutomatyk, fotograf, a na co dzień wzięty pracownik działu Online.
Ukończył Automatykę i Robotykę oraz Elektrotechnikę na AGH. W tzw. międzyczasie zahaczył też o szkoły muzyczne, przez co mocno zbliżył się do tematu częstotliwości. Stąd było już bardzo blisko do działań z falownikami Astraada. Przez zacięcie wizualne bliski jest mu także temat systemów HMI/SCADA.

W ASTORze dba o społeczność automatyków w mediach społecznościowych oraz przez Newsletter ASTOR. Wolne chwile zapełnia szukając wytchnienia w świerkowych borach z koszykiem w ręku.

Opublikuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej