Witamy w module szkoleń!
Zapraszamy do korzystania z naszej oferty kursów internetowych.
Bez konieczności wychodzenia z domu

Ukończenie każdego e-szkolenia kończy się otrzymaniem certyfikatu,
a propozycje oraz program e-kursów znajdziecie Państwo poniżej.
Zespół Akademii ASTOR

Mateusz Zajchowski

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki, kierunek Automatyka i Robotyka.

Z firmą ASTOR związany od 2014 roku, od początku pracując nad rozwojem rozwiązań dedykowanych do monitoringu, analizy i optymalizacji wykorzystania mediów produkcyjnych. Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży w firmie ASTOR, w szczególności systemów monitoringu mediów produkcyjnych EnVidis.

Kursy tego nauczyciela

Nazwa Poziom Opublikuj datę
Szybki start ze sterownikiem Horner APG X5. Programowanie sterownika Horner w środowisku CScape 2017-10-11 08:05:24
Szybki start z monitoringiem mediów produkcyjnych EnVidis 2017-08-31 14:50:45

O ASTOR

Firma ASTOR od 30 lat wspiera podnoszenie efektywności procesów w przemyśle, produkcji oraz infrastrukturze dostarczając komponenty automatyki przemysłowej, robotyki, systemy IT oraz wiedzę biznesową i techniczną. Kierunek wspierania rozwoju i transformacji naszych Klientów wyznacza Przemysł 4.0. W naszym portfolio znajdują się systemy sterowania GE Automation & Controls, Horner APG oraz Astraada One, oprogramowanie przemysłowe Wonderware, roboty przemysłowe Kawasaki i Epson, produkty do bezprzewodowej transmisji danych SATEL Oy i Astraada, a także falowniki, panele HMI i urządzenia sieciowe Astraada. Oferujemy usługi doradcze w ramach ASTOR Consulting i szkolenia w ramach Akademii ASTOR.


Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone