Webinar „IXON – IIoT w praktyce: połączenia zdalne VPN, logowanie danych, alarmowanie. Chmura IXON na bazie Astraady One” [NAGRANIE]

Z tego filmu dowiesz się:

  • jakie są korzyści wynikające z Przemysłowego Internetu Rzeczy w kontekście nowoczesnych maszyn,
  • jakie możliwości niesie połączenie chmury IXON oraz sterownika Astraada One:
  • jak skonfigurować krok po kroku chmurę IXON oraz jej funkcjonalności w połączeniu ze sterownikiem Astraada One
  • w jaki sposób zarządzać swoim parkiem maszynowym z poziomu platformy

Nowe modele biznesowe, takie jak subskrypcja maszyn (MaaS) czy stałe kontrakty serwisowe, wpływają na popularność rozwiązań pozwalających na stały kontakt z maszyną w czasie rzeczywistym. Duże korzyści jakie niosą one dla producentów maszyn i użytkowników, można osiągnąć bez konieczności zakupu dodatkowego sprzętu, wykorzystując w tym celu np. sterownik PLC. W webinarium przedstawiona jest nowa, ciekawa funkcjonalność chmurowa sterowników Astraada One, która wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Bez konieczności użycia dodatkowego sprzętu pozwala ona na bezpieczny, zdalny dostęp do sterownika oraz przesył danych do platformy chmurowej IXON.

W webinarium krok po kroku przedstawiamy w jaki sposób możesz zdalnie połączyć się z systemem sterowania, przesłać dane do chmury, stworzyć wizualizację danych, skonfigurować alarmy oraz zarządzać użytkownikami. Zapraszamy do obejrzenia – przekonaj się, jakie to łatwe!

PROWADZĄCY:

@Mateusz Pijanowski – Specjalista ds. automatyzacji maszyn, menedżer produktów Astraada, ASTOR

@Hubert Lączak – Specjalista ds. systemów sterowania

Chcesz wiedzieć więcej o sterownikach Astraada One? Odwiedź stronę: https://www.astor.com.pl/produkty/sterowanie/sterowniki-plc/astraada-one-ecc2000.html

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Średnia ocena artykułu: 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten artykuł nie był jeszcze oceniony.

Mateusz Pijanowski
Mateusz PijanowskiAbsolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, studiów magisterskich kierunku Elektrotechnika na wydziale EAIiIB, specjalność Automatyka Przemysłowa i Automatyka Budynkowa. Menedżer produktów marki Astraada w ASTOR.

Opublikuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej