AVEVA. Oprogramowanie dla Przemysłu.


W 2019r. rozwiązania marki Wonderware poszerzyły i wzmocniły portfolio firmy AVEVA

Od 2019 r. rozwiązania marki Wonderware takie jak InTouch, Historian, MES czy Platforma Systemowa są dostępne w portfolio firmy AVEVA – światowego lidera w dziedzinie oprogramowania przemysłowego do zarządzania operacyjnego, projektowania oraz optymalizacji.

Koncepcja AVEVA „Edge to Enterprise” tj. oprogramowanie dla każdego to możliwość cyfryzacji przedsiębiorstw na każdym poziomie – od maszyny czy pojedynczego urządzenia pomiarowego do złożonych rozwiązań opartych o chmurę i sztuczną inteligencję

wonderware_AVEVA

Kamienie milowe w rozwoju oprogramowania przemysłowego
Założenie firmy Wonderware 1987. Pierwszy system SCADA dla graficznego systemu operacyjnego Windows (3.1, 3.11)Wonderware InTouch 5.6 dla systemu Windows 3.11 Wonderware InTouch 6.0 dla systemu Windows NTAktualizacja oprogramowania Wonderware InTouch do wersji 10.1. Powstaje silnik graficzny Archestra Graphics.


Przejęcie rozwiązań Wonderware przez firmę AVEVA. Dalszy rozwój oprogramowania przemysłowego w kierunku Przemysłu 4.0.AVEVA (wcześniej Wonderware). Oprogramowanie przemysłowe nr 1 na świecie. I w Polsce! Dla dużych i małych firm.

27+

lat doświadczenia ASTOR

jako dystrybutora marki AVEVA (dawniej Wonderware)

24+ tys

licencji w Polsce

2,2+ tys

firm w Polsce

korzysta z oprogramowania AVEVA

2,5+ mln

licencji na świecie

Zaufali nam

AVEVA. Jak może pomóc Twojej firmie?

AVEVA (dawniej Wonderware) daje użytkownikom nowoczesne narzędzia, które powstają w oparciu o długoletnie doświadczenie w pracy z przemysłem, dogłębną analizę zmieniającego się otoczenia i jego potrzeb oraz współczesną technologię. Wspiera firmy w kluczowych obszarach poprzez doskonałe narzędzia.Chcesz wiedzieć więcej?

Nie czekaj, wdrażaj!AVEVA. Wsparcie techniczne ASTOR

Wybierając oprogramowanie przemysłowe marki AVEVA możesz liczyć na pomoc techniczną firmy ASTOR. Dostarczamy systemy dla przemysłu, dlatego zadbaliśmy o narzędzia, które ułatwiają naszym klientom korzystanie z tych produktów. Przy każdym zakupie gwarantujemy różne formy pomocy technicznej.Sprawdź jak możemy Ci pomóc »

AVEVA. Monitorowanie pracy maszyn
(Edge computing)

Wybierz system HMI AVEVA Edge w celu monitorowania i wizualizacji parametrów pracy maszyn oraz niewielkich linii produkcyjnych. Skorzystaj z potężnych możliwości komunikacyjnych dzięki bogatej bibliotece programów komunikacyjnych do sterowników PLC w tym OPC UA oraz MQTT. Biblioteka Industrial Graphics (dawniej ArchestrA Graphics) pozwoli Ci przygotowanie ergonomicznych i wysoce funkcjonalnych ekranów wizualizacyjnych zgodnych z ideą Situational Awareness.


Zobacz więcej »

AVEVA. Wizualizacja i zarządzanie
liniami produkcyjnymi

Wykorzystaj moc Platformy Systemowej AVEVA w celu uruchomienia nowoczesnego systemu SCADA niezależnie od tego czy wdrażasz system dla jednej linii produkcyjnej czy dla rozproszonej geograficznie instalacji. Wykorzystaj potęgę danych produkcyjnych: odczytuj w czasie rzeczywistym, gromadź, wizualizuj i analizuj.


Zobacz więcej »

AVEVA. Integracja danych w ramach
systemów Control Room

Podejmuj właściwe decyzje biznesowe dzięki integracji danych z różnych systemów produkcyjnych i biznesowych wizualizowanych w czasie rzeczywistym w ramach systemu Control Room. Integruj dane z systemu SCADA, MES, ERP i wielu innych. Prezentuj dane w postaci kontekstowych wizualizacji w centrum dyspozytorskim, operatorom przy stanowiskach, utrzymaniu ruchu na urządzeniach mobilnych, a managerom w interfejsie systemów BI. AVEVA oddaje w służbie Twoim danym Operations Management Interface – unikalną technologię tworzenia ultra-responsywnych wizualizacji gotowych do uruchomienia na zarówno na ogromnej ścianie wideo jak i urządzeniu mobilnym.

Zobacz więcej »

AVEVA. Zaawansowana analiza danych
z wykorzystaniem rozwiązań w Chmurze

Wykorzystaj możliwości oprogramowania chmury obliczeniowej dla produkcji dzięki usłudze AVEVA InSight. Gromadź dane z instalacji przemysłowych w cyberbezpiecznej przestrzeni i udostępniaj dashboardy analityczne i raporty komu chcesz i gdzie chcesz. Zerwij z dotychczasowym schematem. Nie wdrażaj systemu, po prostu zacznij korzystać. Wykorzystaj uczenie maszynowe do detekcji anomalii w danych produkcyjnych i przewiduj awarie na długo przed ich wystąpieniem.


Zobacz więcej »

AVEVA. Zarządzanie wykonaniem produkcji
(systemy MES)

Zarządzaj wykonaniem produkcji w czasie rzeczywistym mając pełną kontrolę nad procesami dzięki oprogramowaniu AVEVA MES. Monitoruj wydajność, optymalizuj wykorzystanie parku maszynowego i identyfikuj wąskie gardła produkcyjne. Śledź produkcję i skorzystaj z możliwości traceability. Monitoruj jakość i reaguj na odchylenia w czasie rzeczywistym. Skorzystaj z interfejsów webowych oraz stacjonarnych wraz gotową logiką dzięki AVEVA Model Driven MES. Łatwo zintegruj system MES ze SCADĄ oraz synchronizuj informacje z systemem ERP.


Zobacz więcej »

AVEVA. Coś więcej niż subskrypcja oprogramowania przemysłowego - AVEVA Flex

Wykorzystaj pełnię możliwości jaką daje Ci oprogramowanie AVEVA. Skorzystaj z możliwości elastycznego dostępu do produktów AVEVA w zawsze aktualnej i cyberbezpiecznej wersji wraz z profesjonalnym wsparciem technicznym świadczonym przez ekspertów ASTOR oraz AVEVA. Nie zastanawiaj się, ilu IO potrzebujesz, ile zmiennych musisz archiwizować, ile dostępów klienckich zapewnić operatorom. AVEVA Flex to najbardziej elastyczna forma posiadania oprogramowania przemysłowego z jaką kiedykolwiek się spotkałeś.


Zobacz więcej »

Chcesz wdrożyć bezpłatne konsultacje?

Porozmawiaj z naszym ekspertem!

AVEVA. Zobacz wdrożenia. Przeczytaj o rozwiązaniach
LOTOS Asfalt obniża koszty produkcji i mediów dzięki Wonderware MES

Wzrost efektywności i jakości produkcji wsadowej dzięki Wonderware InBatch

Wodociągi Miasta Krakowa SA i sztuczna inteligencja, która dba o efektywność energetyczną

Nowoczesne rozwiązania w dystrybucji ciepła systemowego
Świadomość sytuacyjna z Barometrem AVEVA

Barometr AVEVA to efekt współpracy firmy ASTOR oraz Wisły Kraków w sezonie 2021/2022. Jest to narzędzie, które przy wykorzystaniu danych historycznych, oprogramowania AVEVA oraz Sztucznej Inteligencji potrafi przewidzieć przyszłość, a dokładnie frekwencje kibiców na meczach domowych.

„Projekt Barometr AVEVA to narzędzie, jakiego nie ma żaden klub na świecie. Ma pokazać, że technologiczne aspekty wykorzystywane na co dzień w produkcji mogą funkcjonować nie tylko w środowisku przemysłowym, ale mogą być również przydatne w scenariuszach znacznie mniej związanych z systemami produkcyjnymi. Ten efekt udało się nam osiągnąć, przewidując zapełnienie stadionu przy R22 w oparciu o zestawienie danych”
– mówi Stefan Życzkowski, Założyciel oraz Przewodniczący Rady Strategicznej ASTOR.

Dowiedz się więcej:

Skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy
najlepsze rozwiązanie od AVEVA

Arkadiusz Rodak

Manager produktów AVEVA

tel. +48 12 424 00 67
E-mail: ar@astor.com.pl

Napisz do nas - odpowiemy w ciągu 24h

*wymagane

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Numer telefonu:*

Wiadomość:*

Twoje dane osobowe udostępnione w formularzu będą przetwarzane przed Grupę ASTOR zgodnie z zasadami.