AVEVA. Software nr 1
w Przemyśle
AVEVA. Inspiruje do zmiany. Wspiera cyfrową transformację przemysłu

I wiele więcej. AVEVA (dawniej Wonderware) z siedzibą w Cambridge (Wlk. Brytania), doskonale wspiera procesy digitalizacji w fabrykach i zakładach produkcyjnych w Polsce i na całym świecie. To wiodąca marka oprogramowania przemysłowego, które dedykowane jest systemom HMI, SCADA, predykcyjnemu zarządzaniu aktywami (APM), zarządzaniu i optymalizacji produkcji (MES, Performance Intelligence) zarządzaniu wydajnością, EMI oraz integracji z systemami ERP.

Oprogramowanie przemysłowe nr 1 w Polsce

27+

lat doświadczenia ASTOR

jako dystrybutora marki AVEVA (dawniej Wonderware)

21 000+

dostarczonych
licencji

2 200+

firm korzysta
z oprogramowania AVEVA

Oprogramowanie przemysłowe nr 1 na świecie

2 000 000+

licencji
oprogramowania AVEVA

5 500

wsparcia
partnerów

5 700

certyfikowanych
developerów

Jako światowy lider oprogramowania przemysłowego, napędza cyfrową transformację fabryk za pomocą coraz nowocześniejszych rozwiązań, takich jak "Performance Intelligence”, które wspiera podejmowanie szybszych i bardziej precyzyjnych decyzji, a tym samym pomaga osiągać sprawność operacyjną i zrównoważony rozwój.

AVEVA. Zaufanie, które procentuje

50%

Redukcja
kosztów operacyjnych

80%

Skrócony czas
na podjęcie decyzji

25%

Wzrost sprawności operacyjnej
ludzi i procesów

Ponad 20 200 licencji oprogramowania AVEVA w Polsce i 2200 użytkowników.


Ponad 2 000 000 licencji oprogramowania AVEVA na całym świecie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Nie czekaj, wdrażaj!

AVEVA. Jak może pomóc Twojej firmie?

AVEVA (dawniej Wonderware) daje użytkownikom nowoczesne narzędzia, które powstają w oparciu o długoletnie doświadczenie w pracy z przemysłem, dogłębną analizę zmieniającego się otoczenia i jego potrzeb oraz współczesną technologię. Wspiera firmy w kluczowych obszarach poprzez doskonałe narzędzia.
Monitorowanie pracy maszyn
Edge Computing

Wybierz system HMI AVEVA Edge w celu monitorowania i wizualizacji parametrów pracy maszyn oraz niewielkich linii produkcyjnych.


Wizualizacja i zarządzanie
liniami produkcyjnymi

Wykorzystaj moc Platfomy Systemowej AVEVA w celu uruchomienia nowoczesnego systemu SCADA niezależnie od tego, czy wdrażasz system dla jednej linii produkcyjnej czy dla rozproszonej goegraficznie instalacji.


Control Room -
integracja danych

Podejmuj właściwe decyzje biznesowe dzięki integracji danych z różnych systemów produkcyjnych i biznesowych wizualizowanych w czasie rzeczywistym w ramach systemu Control Room.


Zaawansowana analiza
danych z wykorzystaniem
rozwiązań w Chmurze

Wykorzystaj możliwości oprogramowania chmury obliczeniowej dla produkcji dzieki usłudze AVEVA InSight.


System MES (Manufacturing
Execution System)

Zarządzaj wykonaniem produkcji w czasie rzeczywistym mając pełną kontrolę nad procesami dzięki oprogramowaniu AVEVA MES.


AVEVA Flex

Skorzystaj z możliwości elastycznego dostępu do produktów AVEVA w zawsze aktualnej i cyberbezpiecznej wersji wraz z profesjonalnym wsparciem technicznym świadczonym przez ekspertów ASTOR oraz AVEVA.

AVEVA. Monitorowanie pracy maszyn
(Edge computing)

Wybierz system HMI AVEVA Edge w celu monitorowania i wizualizacji parametrów pracy maszyn oraz niewielkich linii produkcyjnych. Skorzystaj z potężnych możliwości komunikacyjnych dzięki bogatej bibliotece programów komunikacyjnych do sterowników PLC w tym OPC UA oraz MQTT. Biblioteka Industrial Graphics (dawniej ArchestrA Graphics) pozwoli Ci przygotowanie ergonomicznych i wysoce funkcjonalnych ekranów wizualizacyjnych zgodnych z ideą Situational Awareness.


Zobacz więcej »

AVEVA. Wizualizacja i zarządzanie
liniami produkcyjnymi

Wykorzystaj moc Platformy Systemowej AVEVA w celu uruchomienia nowoczesnego systemu SCADA niezależnie od tego czy wdrażasz system dla jednej linii produkcyjnej czy dla rozproszonej geograficznie instalacji. Wykorzystaj potęgę danych produkcyjnych: odczytuj w czasie rzeczywistym, gromadź, wizualizuj i analizuj.


Zobacz więcej »

AVEVA. Integracja danych w ramach
systemów Control Room

Podejmuj właściwe decyzje biznesowe dzięki integracji danych z różnych systemów produkcyjnych i biznesowych wizualizowanych w czasie rzeczywistym w ramach systemu Control Room. Integruj dane z systemu SCADA, MES, ERP i wielu innych. Prezentuj dane w postaci kontekstowych wizualizacji w centrum dyspozytorskim, operatorom przy stanowiskach, utrzymaniu ruchu na urządzeniach mobilnych, a managerom w interfejsie systemów BI. AVEVA oddaje w służbie Twoim danym Operations Management Interface – unikalną technologię tworzenia ultra-responsywnych wizualizacji gotowych do uruchomienia na zarówno na ogromnej ścianie wideo jak i urządzeniu mobilnym.

Zobacz więcej »

AVEVA. Zaawansowana analiza danych
z wykorzystaniem rozwiązań w Chmurze

Wykorzystaj możliwości oprogramowania chmury obliczeniowej dla produkcji dzięki usłudze AVEVA InSight. Gromadź dane z instalacji przemysłowych w cyberbezpiecznej przestrzeni i udostępniaj dashboardy analityczne i raporty komu chcesz i gdzie chcesz. Zerwij z dotychczasowym schematem. Nie wdrażaj systemu, po prostu zacznij korzystać. Wykorzystaj uczenie maszynowe do detekcji anomalii w danych produkcyjnych i przewiduj awarie na długo przed ich wystąpieniem.


Zobacz więcej »

AVEVA. Zarządzanie wykonaniem produkcji
(systemy MES)

Zarządzaj wykonaniem produkcji w czasie rzeczywistym mając pełną kontrolę nad procesami dzięki oprogramowaniu AVEVA MES. Monitoruj wydajność, optymalizuj wykorzystanie parku maszynowego i identyfikuj wąskie gardła produkcyjne. Śledź produkcję i skorzystaj z możliwości traceability. Monitoruj jakość i reaguj na odchylenia w czasie rzeczywistym. Skorzystaj z interfejsów webowych oraz stacjonarnych wraz gotową logiką dzięki AVEVA Model Driven MES. Łatwo zintegruj system MES ze SCADĄ oraz synchronizuj informacje z systemem ERP.


Zobacz więcej »

AVEVA. Coś więcej niż subskrypcja oprogramowania przemysłowego - AVEVA Flex

Wykorzystaj pełnię możliwości jaką daje Ci oprogramowanie AVEVA. Skorzystaj z możliwości elastycznego dostępu do produktów AVEVA w zawsze aktualnej i cyberbezpiecznej wersji wraz z profesjonalnym wsparciem technicznym świadczonym przez ekspertów ASTOR oraz AVEVA. Nie zastanawiaj się, ilu IO potrzebujesz, ile zmiennych musisz archiwizować, ile dostępów klienckich zapewnić operatorom. AVEVA Flex to najbardziej elastyczna forma posiadania oprogramowania przemysłowego z jaką kiedykolwiek się spotkałeś.


Chcesz wdrożyć bezpłatne konsultacje?

Porozmawiaj z naszym ekspertem!

AVEVA. W grze

Podpisana przez ASTOR, oficjalnego dystrybutora AVEVA w Polsce, umowa sponsorska z Wisłą Kraków SA sprawia, że w nadchodzącym sezonie 2021/2022, marka globalnego lidera w zakresie oprogramowania przemysłowego, mocniej zaznaczy swoją obecność w piłkarskich rozgrywkach Ekstraklasy.
Dowiedz się więcej »

Skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy
najlepsze rozwiązanie od AVEVAArkadiusz Rodak
Manager produktów AVEVA

ar@astor.com.pl
+48 12 424 00 67