JavaScript is currently disabled.Please enable it for a better experience of Jumi.

Biznes i Produkcja to pismo charakteryzujące się rzeczowym podejściem do zagadnienia stałego unowocześniania polskiego przemysłu. Chcemy pokazywać Państwu szanse, przed którymi stoją polskie przedsiębiorstwa, oraz możliwości, jakie stwarzają im najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny robotyki, automatyki i informatyki przemysłowej.

W naszym magazynie przedstawiać będziemy najnowsze koncepcje zarządzania, które mogą być zastosowane w przedsiębiorstwach produkcyjnych, korzyści płynące z wdrażania systemów efektywnościowych i nadzorczych w firmach, a także kierunki inwestowania, gwarantujące najlepsze efekty w zakresie poprawy zyskowności. Bardzo istotnym elementem będą opisy wdrożeń, demonstrujące owe korzyści w postaci konkretnych przykładów z rzeczywistości.

Mamy nadzieję, że „Biznes i Produkcja” będzie cennym źródłem wiedzy i inspiracji, stanowiącym pomoc w nieustannym ulepszaniu procesów produkcyjnych, a tym samym w zwiększaniu efektywności i zyskowności Państwa firm oraz ich gotowości do sprostania wszelkim wymaganiom stawianym przez rynek.

Małgorzata Hadwiczak, Redaktor Naczelny

 

Redakcja Biznes i Produkcja

Redaktor naczelnaWydawca
Małgorzata Hadwiczak
Malgorzata.Hadwiczak@astor.com.pl
ASTOR Sp. z o.o.
Tel. 12 428-63-00, Fax. 12 428-63-09
biznes@astor.com.pl

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone