Finał 19. konkursu prac dyplomowych ASTOR – już wkrótce

Do 10 października 2017 r. studenci kierunków technicznych i uczniowie szkół średnich o profilu technicznym mogą nadsyłać zgłoszenia do dziewiętnastej już edycji konkursu ASTOR na najlepszą pracę dyplomową.

Przed osobami podejmującymi wyzwanie konkursowe otwierają się możliwości zdobycia ciekawej pracy, nawiązania kontaktów z ekspertami z branży czy wreszcie wygrania nagrody pieniężnej.

Zobacz film z poprzedniej edycji:Tematyka prac zgłaszanych do konkursu może być związana z systemami sterowania linią produkcyjną, monitoringiem i wizualizacją procesów przemysłowych, automatyzacją procesów produkcyjnych czy stanowiskami zrobotyzowanymi. Przy ocenie prac konkursowych, jury kieruje się ich innowacyjnością, poziomem technicznego wykonania oraz możliwością wdrożenia w praktyce. Finał tegorocznej edycji konkursu odbędzie się 24 listopada 2017 r. na Stadionie Miejskim w Krakowie. 


Polskie uczelnie zmieniają się, odważnie wchodząc w świat nowoczesności. Kształcą innowatorów, którzy mają moc zmieniania gospodarki. Konkurs ASTOR może być jednym z etapów na tej ciekawej drodze.


– zachęca do startowania w konkursie Stefan Życzkowski, prezes firmy ASTOR i przewodniczący jury konkursowego.

Prezentowane projekty konkursowe często znajdują zastosowanie w realnych aplikacjach i bywają wdrażane w polskich przedsiębiorstwach. Specjaliści z ASTOR służą uczestnikom konkursu wsparciem merytorycznym oraz udostępniają zaawansowane zaplecze technologiczne. Autorzy najlepszych prac otrzymują nagrody pieniężne. Katedra, w której laureat(ka) pierwszej nagrody Konkursu Prac Dyplomowych pisał(a) pracę, otrzyma zestaw edukacyjny wyposażony w sterownik PLC, dotykowy panel operatorski, przemiennik częstotliwości oraz element wykonawczy.

Zgłaszane prace wraz z wypełnionym formularzem należy przesyłać e-mailem na adres: konkursprac@astor.com.pl lub pocztą na adres:

ASTOR Sp. z o.o.
„Konkurs prac dyplomowych”
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie www: www.astor.com.pl/klienci-astor/edukacja/konkurs-prac-dyplomowych.html 

Konkurs Prac ASTOR został wyróżniony przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu w obszarze edukacyjnych działań CSR w raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2010. Dobre praktyki.”

<p>Udostępnij</p>Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin

Opublikuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *