ASTOR Innovation Room to interaktywna wystawa robotyki i technologii IT. Znajduje się w krakowskiej siedzibie firmy ASTOR przy ulicy Smoleńsk 29. Jest to miejsce, w którym możesz zobaczyć z bliska roboty, które na co dzień pracują w przedsiębiorstwach i fabrykach.

ASTOR Innovation Room został stworzony z myślą o wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi technologiami. W AIR pokazane są prawdziwe procesy produkcyjne wykonywane przez roboty takie jak: zrobotyzowane spawanie, paletyzacja i pakowanie. Przyjdź i przekonaj się, że praca robotów jest ciekawą rzeczą dla wszystkich, zarówno małych i dużych.

Roboty możesz zobaczyć w witrynie AIRu oraz samodzielnie uruchomić poprzez wysłanie zwykłego SMSa. Możesz także umówić się na zwiedzanie w zorganizowanej grupie więcej na w zakładce Rezerwacja.

ASTOR Innovation Room to inicjatywa będąca kwintesencją działania firmy ASTOR. Wspólnie z Partnerami (ośrodki naukowe, dostawcy osprzętu, specjaliści technolodzy) przygotowano unikalne na skalę europejską miejsce, gdzie zaawansowane rozwiązania techniczne dostępne są dla każdego: profesjonalisty, naukowca czy zainteresowanego przechodnia.

Firma ASTOR od ponad 25 lat dostarcza polskim zakładom produkcyjnym - systemy podnoszące efektywność produkcji, pozwalające na utrzymanie konkurencyjności polskich producentów na europejskim i światowym rynku. ASTOR jest innowatorem najnowszych rozwiązań z dziedziny automatyki i robotyki. Więcej na www.astor.com.pl