JavaScript is currently disabled.Please enable it for a better experience of Jumi.
Nie czekaj na awans – działaj! Firma ASTOR we współpracy z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku uruchamia kierunek studiów „Automatyka i Robotyka. Nowoczesne technologie w przedsiębiorstwie produkcyjnym" .


ASTOR WSB Gdansk studia podyplomowe 2016


Możesz więcej niż myślisz – wtedy, gdy dokształcasz się na certyfikowanych kursach, szkoleniach i studiach podyplomowych, gdy uczą Cię praktycy z wieloletnim doświadczeniem. Tak jak na unikatowym kierunku „Automatyka i Robotyka. Nowoczesne technologie w przedsiębiorstwie produkcyjnym", który uruchamia firma ASTOR we współpracy z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku.

Podnoszenie kompetencji technicznych oraz zarządczych ułatwia sprawne i skuteczne przeprowadzenie procesu inwestycyjnego na każdym jego etapie, tak aby cały projekt zakończył się sukcesem. To aspekty kluczowe dla funkcjonowania nowoczesnych organizacji produkcyjnych. I ta wiedza nadal u pracowników polskich przedsiębiorstw jest niewystarczająca... Jak wynika z badania Akademii ASTOR z 2015 roku, ponad 60% polskich przedsiębiorstw nie inwestuje lub zbyt mało inwestuje w rozwój pracowników.

„Oczekiwania wobec pracowników w zakładach produkcyjnych rosną. Od inżyniera przyszłości oczekuje się umiejętności interdyscyplinarnych, a jednocześnie niewiele firm chce i potrafi zaplanować taki rozwój dla swoich inżynierów. ASTOR współpracuje z liderami zmian w firmach produkcyjnych i wspiera tych, którzy tymi liderami chcą się stać. I Ty możesz więcej niż myślisz – zapisz się na studia podyplomowe" – zachęca Iwona Jakielska, Kierownik ds. Szkoleń Biznesowych w firmie ASTOR.

 

Dla kogo?

Studia podyplomowe na wspomnianym kierunku zaczynają się w październiku 2016 roku i trwają dwa semestry. Przeznaczone są dla:

  • managerów produkcji,
  • process managerów,
  • kierowników projektów,
  • prowadzących projekty inwestycyjne w obszarze produkcji,
  • kierowników w obszarach logistyki,
  • produkcji,
  • utrzymania ruchu, IT.

 

Zakres studiów

Zakres studiów obejmuje: zarządzanie procesami, automatyzację, robotyzację i informatyzację produkcji z uwzględnieniem praktycznych zastosowań w nowoczesnym, konkurencyjnym przedsiębiorstwie produkcyjnym.

Praktyczne zastosowanie pozyskanej wiedzy uczestnik znajdzie w takich obszarach, jak m.in.: zarządzanie projektami w nowoczesnych przedsiębiorstwach produkcyjnych, integracja przemysłowych systemów informatycznych stosowanych w przemyśle, analiza danych produkcyjnych w kontekście optymalizacji wydajności i jakości produkcji, wsparcie decyzji biznesowych na podstawie informacji z parku maszynowego, zarządzanie zużyciem mediów w zakładach produkcyjnych czy efektywne wykorzystanie robotów przemysłowych w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

 

Eksperci ASTOR

Wśród wykładowców i opiekunów merytorycznych zaangażowanych w studia podyplomowe są eksperci z firmy ASTOR oraz firm z branży automatyki i branży szkoleniowej współpracujących z ASTORem.

„Od ponad 29 lat wspieramy rozwój polskiego przemysłu, dostarczając nowoczesne technologie dla produkcji. Jednocześnie, od 29 lat, naszym priorytetem jest rozwój inżynierów – zarówno w naszej firmie, jak i we współpracujących z nami przedsiębiorstwach. Dzielimy się wiedzą i praktycznym doświadczeniem wynikającym ze współpracy z ponad 4000 klientów. Bardzo ważnym filarem naszej działalności jest także edukacja, zarówno przyszłych inżynierów, jak i tych, którzy chcą ciągle podnosić swoje kompetencje" – podkreśla Stefan Życzkowski, Prezes ASTOR.

Studia podyplomowe, które uruchamia firma ASTOR, nie są pierwszym pomysłem na wsparcie rozwoju kadr polskich zakładów produkcyjnych. Od wielu lat prężnie działa Akademia ASTOR – zespół certyfikowanych specjalistów z długoletnim doświadczeniem praktycznym w przemyśle oraz o odpowiednim przygotowaniu dydaktycznym. Specjaliści prowadzą szkolenia dla klientów w oddziałach firmy, dzielą się wiedzą na seminariach i warsztatach lokalnych i ogólnopolskich oraz prowadzą wykłady na polskich uczelniach technicznych.

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku w 2016 roku została laureatem XXVII edycji Medalu Europejskiego. Uczelnię uhonorowano za kształcenie na studiach podyplomowych.

 


Czytaj więcej o studiach podyplomowych ASTOR
Wyższa Szkoła Bankowości w Gdańsku

 

 

Iwona Jakielska studia podyplomowe ASTOR kontakt

Kontakt

Iwona Jakielska

Kierownik ds. Szkoleń Biznesowych w firmie ASTOR

tel: 12 58 554 09 19
e-mail: iwona.jakielska@astor.com.pl
 

 

 

Kontaktw sprawie szkoleń

Miasto
Anna Jankowska

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone