ASTOR od ponad 30 lat z pasją unowocześnia przemysł dostarczając najnowsze technologie z zakresu automatyzacji produkcji, robotyzacji procesów oraz systemów IT do zarządzania i nadzoru produkcji.

Miejsce pracy: ASTOR Katowice, ul. Żeliwna 38

Twój zakres obowiązków:

  • kontakt z klientami zainteresowanymi oprogramowaniem przemysłowym AVEVA,
  • przygotowywanie ofert z zakresu oprogramowania przemysłowego AVEVA,
  • poszukiwanie nowych projektów i firm do współpracy z ASTOR.

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • studiujesz kierunek związany z automatyką, robotyką lub mechatroniką,
  • Twój język angielski jest na poziomie komunikatywnym,
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B,
  • jesteś otwarta/-y na działania zarówno z obszaru technologicznego, jak i sprzedażowego.

Co oferujemy:

  • płatny staż z możliwością długofalowej współpracy,
  • elastyczne godziny pracy. Praca nie konkuruje z uczelnią,
  • pracę z doświadczonym zespołem, który z chęcią będą się dzielić z Tobą swoim doświadczeniem,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • dostęp do szkoleń Akademii ASTOR,
  • onboarding i stały feedback odnośnie do Twojej pracy.

Chcesz wiedzieć, z kim spotkasz się podczas rekrutacji?

malgorzata_stoch

Opiekunem rekrutacji jest Gosia :)

Wolne chwile spędzam na ogrodzie. W prawdzie trudno pisać o nich „wolne”, ponieważ każdy, kto ma ogród — wie, że zawsze znajdzie się coś do zrobienia. Jednakże dużą sympatią darzę "moje wypoczywanie" :)

Masz jakieś dodatkowe pytania?
Napisz do mnie ;)

malgorzata.stoch@astor.com.pl