Proficy Machine Edition
 
Aktualizacja oprogramowania
Proficy Machine Edition
Tylko teraz PME Professional Suite 9.5 za 2 190 PLN*

*Oferta przeznaczona dla klientów, którzy skorzystali z promocji „Zostań Profesjonalistą”

Sprawdź swoją licencję

Sprawdź, czy możesz skorzystać ze specjalnej oferty na aktualizację oprogramowania. Jeśli tak jest, na podany poniżej e-mail otrzymasz link do sklepu oraz kod uprawniający do aktualizacji
w cenie 2 190 PLN (netto).

Podaj, na kogo ma być zarejestrowana aktualizowana licencja:

 

 

Wypełnienie wszystkich pól formularza jest niezbędne. Na podane w nim dane zostanie zarejestrowane narzędzie, jeśli zdecydujesz się na jego aktualizację.

Obsługa wszystkich urządzeń z oferty GE

Brak limitów czasowych na licencję

Globalny dostawca systemów automatyki

Strefa częstych pytań dla aktualizacji Proficy Machine Editon

Jeśli nie pamiętasz, możemy sparwdzić to za Ciebie. Wystarczy wypełnić powyższy formularz, w którym podasz numer licencji, którą posiadasz. Zwrotnie otrzymasz wiadomość e-mail, w której poinformujemy Cię, czy możesz skorzystać z aktualizacji w cenie 2190 PLN netto

Numer posiadanej licencji można sprawdzić w narzędziu Product Authorization, które instaluje się automatycznie wraz z pakietem Proficy.

Dostawca GE Automation&Controls dla 3 oststanich wersji narzędzia wsparcie techniczne świadczy w pełnym zakresie. Dla wersji starszych zakres wsparcia jest bardzo ograniczony. Aktualnie pełne wsparcie świadczone jest dla Proficy Machine Edition w wersji 8.6, 9.0 oraz 9.5.

Użytkownicy, którzy kupili licecnję wraz z pakietem Acceleration Plan (dawny Global Care), mogą skorzystać z bezpłatnej aktualizacji wersji narzędzia, Service Pack oraz SIM w czasie trwania kontraktu Acceleration Plan. Jeśli licencja była zakupiona bez pakietu Acceleration Plan, użtykownikom przysługują bezpłatne aktualizacje Service Pack oraz SIM do zakupionej wersji narzędzia.

Tak. Każdą licencję PME Professional, która była zakupiona w ramach promocji „Zostań Profesjonalistą”, bez względu na wersję, można aktualizować do PME Professional Suite 9.5 w promocyjnej cenie 2190 PLN za licencję.

Tak. Podanie numeru licencji oraz danych jest niezbędne w celu weryfikacji oraz otrzymania oferty zakupu aktualizacji oprogramowania na promocyjnych warunkach. Podane dane nie zostaną wykorzystane w innym celu niż rejestracja oprogramowania u dostawcy.

Aktualizacja realizowana jest do licencji serwerowej do pobrania samodzielnie przez użytkownika na komputer, na którym zainstalowane jest oprogramowanie Proficy Machine Edition.

Nie. Licencja nie posiada żadnych ograniczeń czasowych i jest ważna cały czas od chwili jej aktywacji.

Tak. Można przenosić licencję na inne komputery. Jeśli korzystamy z licencji serwerowej, należy ją w pierwszej kolejności zwrócić na serwer licencyjny. Do tego celu wymagane jest połaczenie z siecią Internet. Jeśli mamy licencje w postaci klucza sprzętowego, wówczas licencja będzie aktywna na tym komputerze, do którego portu USB podłączony jest klucz sprzętowy.

Na podstawie danych podanych w formularzu sprawdzamy, czy licencja została zakupiona w ramach programu "Zostań profesjonalistą". Jeśli tak jest, zwrotnie otrzymacie Państwo e-mail z linkiem do pobrania oprogramowania oraz kod rabatowy uprawniający do zakupu w cenie 2190 PLN. Po zakupie licencji, w kolejnej wiadomości dostaniecie Państwo kod aktywacyjny do nowej licencji. Nowa licencja zostanie zarejestrowana na użytkownika podanego w formularzu. Czas przygotowania licencji dla Państwa wynosi od 3-5 dni roboczych.

Aktualizacja realizowana jest do licencji jednostanowiskowej

Licencja serwerowa to licencja, którą użytkownik pobiera samodzielnie z serwera licencyjnego - na komputer, na którym zainstalowane jest Proficy Machine Edition. W chwili pobrania licencji jest ona blokowana na serwerze i przypisana do komputera, na który została pobrana. Ważne jest, że w chwili pobierania licencji, komputer musi mieć dostęp do sieci Internet. Licencja na kluczu sprzętowym to licencja, która przechowywana jest na fizycznym kluczu USB. Licencja jest aktywna na komputerze do portu, którego wsunięty jest klucz. W tym przypadku nie ma znaczenia, czy komputer ma dostęp do sieci Internet czy nie.

Nie. Licencja Proficy Machine Edition Professional Suite ver 9.5, która ma być dostarczona na kluczu sprzętowym, wymaga nowego klucza typu SSLKEY. Nie można wgrać licecnji na starsze klucze sprzętowe M4 i Alladin. Koszt nowego klucza SSLKEY to 500 PLN netto.

Tak, można zamówić licencję na kluczu sprzętowym. Należy to zaznaczyć na formularzu i zamówić klucz w chwili składania zamówienia aktualizacji. Koszt klucza SSLKEY to 500 PLN netto.

Katalogowa cena aktualizacja licencji Proficy Machine Edition to 3750 PLN netto.

Koszt zakupu nowej licencji Proficy Machine Edition zależy od wersji, na którą się zdecydujemy. Katalogowe ceny to:

 • ME95MBL001 – Proficy Machine Edition Lite Suite w cenie 1590 PLN
 • ME95MBL001-AP – Proficy Machine Edition Lite Suite z pakietem Acceleration Plan w cenie 1990 PLN
 • ME95MBP001 – Proficy Machine Edition Professional Suite w cenie 6210 PLN
 • ME95MBP001-AP – Proficy Machine Edition Professional Suite z pakietem Acceleration Plan w cenie 7400 PLN

Nie. Oferta aktualizacyjna w cenie 2190 PLN netto przeznaczona jest wyłącznie dla użytkowników, którzy skorzystali z promocji "Zostań Profesjonalistą".

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystaliście Państwo z zakupu licencji w ramach promocji „Zostań Profesjonalistą”, możecie Państwo kupić jedną licencję w promocyjnej cenie:

 • ME95MBL001-PR – Proficy Machine Edition Lite Suite w cenie 1590 PLN
 • ME95MBP001-PR – Proficy Machine Edition Professional Suite w cenie 2690 PLN

Licencje różnią się od siebie listą obsługiwanych urządzeń:

 • Proficy Machine Edition Professional Suite – pozwala na obsługę wszystkich urządzeń z oferty GE Automation&Controls
 • Proficy Machine Edition Lite Suite – pozwala na obsługę wszystkich urządzeń z oferty GE Automation&Controls z wyłączeniem PACSystems RX3i, PACSystems RX7i, PACSystems HA

Licencja ta pozwala na konfigurację i programowanie następujących urządzeń z oferty GE Automation&Controls:

 • sterowniki PLC: VersaMax Nano, VersaMax Micro, VersaMax, 90-30, 90-70
 • kontrolery PAC: PACSystems CPE100, PACSystems CPE400, PACSystems RX3i, PACSystems RX7i, PACSystems HA
 • układy IO: VersaPoint IO, VersaMax IP IO, VersaMax IO, 90-30 IO, RSTi IO, PACSystems RSTi-EP IO
 • panele HMI: QuickPanel CE, QuickPanel+

Tak. W najnowszej wersji oprogramowania można otworzyć wszystkie projekty przygotowane w poprzednich wersjach Proficy Machine Edition oraz w oprogramowaniu VersaPro oraz LogicMaster90 (LM90).

Nie. Dane podane w formularzu są wykorzystywane podczas rejestracji nie mogą być później zmienione.

Tak. W ramach aktualizacji oprogramowanie Proficy Machine Edition do najnowszej wersji przysługuje Państwu bezpłatny dostęp do uaktualnień Service Pack oraz SIM dla wersji 9.5.

 

Czytaj więcej o Proficy Machine Edition