Studenci o stażach w firmie ASTOR « Wróć do O Nas

 

 

Staż w firmie ASTOR to z pewnością wyjątkowe doświadczenie. Bardzo cenię wsparcie od bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek z oddziału, jak i rodzinną atmosferę panującą w biurze.
Powierzone mi zadania wymagają zaangażowania i pozwalają poszerzać wiedzę praktyczną w temacie robotyki.
Czerpię znaczące korzyści z wielu warsztatów i szkoleń organizowanych przez firmę ASTOR, do których jako stażysta mam dostęp. Wydarzenia te dają możliwość poznać świat robotyki i automatyki od strony praktycznej, ale również przy tym dają ogrom satysfakcji i pozwalają przyjemnie spędzić czas wraz ze współpracownikami z firmy, od których wiele można się nauczyć. W dwóch słowach, przyjemne z pożytecznym.

Mateusz Pabian, stażysta w Oddziale ASTOR Warszawa

 

 

Zaufanie i odpowiedzialność, to rzeczy które od początku dostaje się na stażu w ASTOR’ze. W połączeniu z sporym polem na eksperymentowanie i popełnianie błędów dają miejsce, w którym doświadczenie zawodowe zdobywa się w tempie ekspresowym. Wpływa również na to atmosfera, w której można śmiało czerpać garściami z doświadczenia starszych kolegów. Bo w jakiej innej firmie możesz wpaść do wiceprezesa na 5 minut żeby pokazał Ci jak wygenerować jakiś raport, bo po prostu tego nie wiesz, albo Ci nie wychodzi? Dużym plusem jest również zadowolenie z efektów własnej pracy, ponieważ czuć że jest ona wartościowa dla firmy i wpływa na jej rozwój, a nie jest to kolejne zadanie dla stażysty, zadane tylko po to żeby nie siedział bezczynnie. A praca i jej efekty są zawsze doceniane.

Mateusz Biega, stażystka w Dziale Marketingu i Relacji w Centrali ASTOR

 

 

Specyfika i kierunek działania firmy powoduje, że ASTOR jest świetnym miejscem rozwoju dla przyszłych inżynierów. To jednak nie wszystko; każdy z istniejących tutaj działów to moc pozytywnej energii i wartościowej wiedzy. Zgodnie z kierunkiem wybranych przeze mnie studiów, swój staż odbywam w dziale księgowości. To tutaj mam możliwość rozwoju oraz zdobywania nowych kwalifikacji, które bez wątpienia zaprocentują w przyszłości.

Justyna Micek, stażystka w Dziale Księgowości i Finansów w Centrali ASTOR

 

 

Rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój. Staż w ASTOR to przede wszystkim rozwój kompetencji technicznych i umiejętności interpersonalnych. Z jednej strony firma umożliwia dogłębne zapoznanie się z funkcjonalnością i możliwościami nowoczesnego sprzętu, a z drugiej daje możliwość rozwoju kompetencji miękkich, takich jak umiejętność pracy w zespole, zwiększanie pewności siebie, umiejętności zarządzania czasem i planowania.
Miła atmosfera, wyjazdy, spotkania z klientami, szkolenia są dodatkowymi atutami, które sprawiają, że staż w ASTOR z pewnością należy traktować jako wyjątkowe doświadczenie.

Jakub Zalewski, stażysta w Oddziale ASTOR Warszawa

 

Program korzyści

Korzyści ze współpracy z ASTOR to nie tylko zakupione produkty. U nas każdy klient wybiera, jaką wartość dodaną otrzymuje po zakupie. Pamiętaj, że Zyskujesz z ASTOR zawsze, bez odwołania.

Wybierz korzyść dla siebie

Program partnerski

Do Programu zapraszamy firmy integratorskie oraz producentów maszyn.
Współpracuj z nami regularnie i umacniaj wspólną pozycję w branżach przemysłu oraz infrastruktury.

Co zyskam zostając
certyfikowanym partnerem ASTOR?
Sprawdź korzyści »
Zostań partnerem

Kontakt

ASTOR Centrala
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

12 428 63 00
12 428 63 00
info@astor.com.pl

Język PL EN
© Copyright 2017 ASTOR. Wszystkie prawa zastrzeżone